• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Sluneční paprsky sice umí dodat pokožce bronz i potřebný
  Pivo je český fenomén a rodinné stříbro. Co může
  V létě čas běží tak nějak jinak. Zase ses začetla do knihy
  Od pasu nahoru jste jako karamelka, nohy ale jako by ke zbytku těla vůbec
  18.06.19 | Krása
   Krásná vůně je znakem opravdové dámy. Jak to

  Permanentní make-up: Skvělá volba nebo šlápnutí vedle?

  21.01.17 | Část: Krása, Kosmetika, Péče o obličej

  Myslela sis, že permanentnímu make-upu už dávno odzvonilo? Chyba lávky! Stále frčí a má své fandy i odpůrce. Jak to tedy je? Je permanentní make-up krok správným směrem nebo úplné šlápnutí vedle?

  Permanentní make-up je metodou dočasného líčení, které je ale trvanlivější nežli tvé klasické denní líčení. Provádí se mikroimplantací pigmentu speciálním strojkem do vrchní vrstvy kůže za použití jen lehkých a především přírodních barviv. Největší poptávka je po permanentním make-upu obočí. Ten sedí dlouhodobě na špici. Na záda mu dýchají z druhé příčky oční linky a na třetím místě se stále drží permanentní make-up rtů.


  Bylo - nebylo

   

  Permanentní make-up není žádnou převratnou novinkou současnosti. No, možná jen dnes trochu technologicky lépe pojatou. Představ si, že tato metoda líčení existovala již ve Starověkém Egyptě, kde nosili muži na vysokých postech (včetně faraonů) tetované oční linky obdobou henny. Pak to převzaly i ženy. Toto líčení vydrželo po nějaký čas (v řádu týdnů) a stejně jako soudobý permanentní make-up se muselo obnovovat.

  Následovala dlouhá pauza, kdy nevíme o tomto způsobu líčení nic, až v osmdesátých letech minulého století se permanentní make-up vynořil odněkud z hlubin, získal si četné příznivce, a opět zájem poklesl, aby se ve vlnách vracel. Dnes má popularitu, o jaké se mu nesnilo, zejména u sportovně založených a hodně zaměstnaných žen, které díky němu jsou neustále nalíčené a hezky upravené i v případech, že supí námahou, nebo se zpotí.

  Proč permanentnímu make-upu říci ano?

  Je to dobrá alternativa v případech, kdy se nechceš líčením příliš zabývat a nestále se hlídat, aby sis jej nepoškodila - nesetřela, nebo nerozmazala, a přitom být stále upravená. Skvělým řešením je také pro ženy, které nosí brýle. Zvýrazní oči a obočí ukryté za nimi. Stejně tak s kontaktními čočkami je líčení složitější a permanentní make-up to může vyřešit. A jako bonus je tu i jeho schopnost zakrýt nedokonalosti jako jizvičky v obočí, na rtech nebo víčkách očí.
  A kdy se mu vyhnout obloukem?

  Když vidíš, že jej nabízí pochybná osoba bez praxe a potřebné kvalifikace, v nějakém nepěkném "sklepním" prostředí. To vezmi nohy na ramena a ani o tom neuvažuj. Tuto proceduru by měla provádět jen a pouze zkušená profesionální a certifikovaná kosmetička, anebo ještě lépe zdravotní sestra, jež má několikaletou praxi. A určitě vždy v příjemném a vhodném prostředí a za striktních a přísných hygienických podmínek. Ideálně si důkladně ověř před samotným výkonem, jakou že to kvalifikaci zvolená kosmetička vlastně má. Nechej si předložit certifikát kurzu akreditovaného ministerstvem a chtěj doklad o využívání pigmentů, které jsou atestovány Státním zdravotním ústavem.

  Jedná se tu o tvoji osobu, vzhled a tvůj obličej! Proto vybírej s rozmyslem a pečlivě toho, kdo ti do něj nenávratně zasáhne. V případě volby nepříliš profesionálních služeb s vidinou úspory "pár stovek", jsou známy případy, kdy díky nedodržení správného postupu a hygieny, byly zákaznice zohaveny následnými pupínky, boulemi nebo otoky. A jejich odbourání trvalo i roky. Za toto riziko těch pár peněz úspory určitě nestojí.  

  Na prvním místě zdraví

  Každou ženu láká představa být vždy a za všech okolností upravená a sexy. Určitě i tebe. Jenže.... Permanentní make-up je líčení řešené na obdobné bázi jako tetování. Proto v případě problémů s krvetvorbou,  hojením ran, tvorbou keloidních (hrubých) jizev, nebo trpíš-li alergií, si jeho absolvování dobře rozmysli. Paradoxně tě může touha po kráse dovést do opačné situace.

  Kolik zaplatíš? 

  Ceny se liší samozřejmě podle jednotlivých salónů, ale připrav se na to, že za oční linky horní dáš kolem 1500 korun, za dolní oční linky zhruba 1000 korun. Za obočí pak téměř tři tisíce, pokud ho budeš chtít upravit, dohustit, nebo vymodelovat úplně nové, pak počítej s částkou kolem 3500 korun. Nádherné rty ti udělají za tři tisíce a následné úpravy tě vyjdou vždy na 500 korun.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Probudit se ráno a být nalíčená. Sportovat a být stále nalíčená. Být na party až
   Výplňové injekce si získávají u lidí s vrásčitým obličejem stále
   Už je to tak. Zvolit ten správný make-up je s možností vybírat z tolika druhů výrobků naprosto
   Jsou pryč časy, kdy jste měla oči orámované jako kočka a ještě to podtrhla tmavými očními stíny.
  Přetáhla jsi večer akci, party nebo firemní večírek a ráno se děsíš pohledu do zrcadla? Co dělat, když
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Vneste do svého sexuálního života nový vítr
  Vneste do svého sexuálního života nový vítr
  24.06.19 | Láska, Intimita
  Většina partnerů se po nějakém čase dostane do fáze, kdy se jejich sexuální život stane tak
  Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
  Co chtějí muži, aby ženy věděly o sexu? Těchto deset věcí!
  24.06.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Říká se, že muži jsou tak pohlceni svým libidem, že během sexuálních aktivit o sobě vůbec
  Jak svého kluka dokonale udělat pusou!
  Jak svého kluka dokonale udělat pusou!
  24.06.19 | Láska, Intimita
  Každý muž touží po orálním sexu, a samozřejmě po tom nejdokonalejším. Po těchto tipech

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády