• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Citronová šťáva aplikovaná na vlasy je
  18.10.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Nechceš zbytečně utrácet, ale tvoje pokožka by nějaký
  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého

  Jak mít dokonalé obočí?

  19.07.17 | Část: Krása, Kosmetika

  Jak mít dokonalé obočí?

   Upravené obočí zjemňuje váš celkový vzhled. Možná to znáte. Když se stane, že opomenete tuto součást své vizáže, nejspíše na vás ze zrcadla kouká trochu „mužnější“ varianta vás samé a nepomůže tomu ani líčení.

  Po úpravě se vzhled tváře zlepší. Přirozený vzhled je prostě příliš „chlupatý“, ale ani opak není ideální. Mít obočí úplně vytrhané do uzoučké linky, to býval kdysi hit, někdy se chloupky nahrazovaly vykreslenou tužkou.

  Dorůstají?

  Ano, chloupky po vytrhání dorůstají. To je stoprocentní pravda. Vše ostatní je již velmi individuální. Některé z nás si musí obočí chloupek po chloupku upravovat téměř každý den, protože velmi rychle zarůstá do stejné hustoty, jako je to původní. Každý den najdete v oblasti vytrhaného obočí nějaký nový nežádoucí chloupek. 

  Někdo je na tom naopak. Vytrhané chloupky nedorůstají s takovou intenzitou, rostou méně a jsou slabší, u některých relativně šťastných žen pak po několika letech tyto chloupky vymizí úplně. Průšvih je pouze v případě, že si takováto „šťastná žena“ vytrhá chloupky nepříliš přesně, potom se obočí již nespraví a chybějící obočí si musí chtě nechtě domalovat či využít permanentní make-up. I obočí má své módní trendy, ale poddat se jim je trochu riskantní. Držte se raději toho, co vám opravdu sluší.

  Do kosmetického salónu?

  Klidně, vytrhání obočí stojí podle hustoty v rozmezí od 50 do 200,-Kč podle hustoty a výhodou je, že kosmetička zpravidla pozná, jaký tvar vám bude slušet, probere to s vámi a samotné vytrhání je pak dílem okamžiku. Má cvik a tak nebudete příliš dlouho trpět.

  Sama doma?

  Vytrhávání doma bývá pomalejší, i když po letech si i vy najdete ten správný grif a budete vědět, jak ty neposedné chloupky uchopit do pinzety. Investujte do kvalitní, která nemá ostré hrany. Při troše nešikovnosti se takovými ostrými hranami můžete nepěkně štípnout a to bolí. 

  Vytrhávejte odspodu, s chloupkem pevně uchopeným a prudkým pohybem. Méně to bolí.
  Bolestivost také může ztlumit zchlazení obočí například obkladem z ledu. Když bude hezky ochlazené, bude vnímání bolesti sníženo. Lépe se také chloupky uvolňují například po koupeli, protože je pokožka změklá. Některé ženy mají v určitých dnech zvýšený práh bolestivosti, například v dnech menstruace nebo ovulace. To zjistíte snadno, někdy vás prostě trhání tolik nebolí a jindy jsou to muka. 

  Ideální tvar?

  Vezměte si do ruky dvě tužky, jednu přiložte k okraji nosu směrem přes vnitřní koutek oka nahoru. Zde je začátek obočí, co je nad kořenem nosu, musí pryč. A nyní konec obočí. Přiložte tužku opět k nosu, ale směřujte ji přes vnější koutek oka. Co přesahuje, jde pryč. Nakonec začátek a konec obočí lze odhadnout i bez této tužkové pomůcky, velmi individuální je také tvar klenutí obočí. Ohyb obočí by měl být asi po dvou třetinách jeho délky, jestli mít obočí jako dvě rovné a rozdělené přímky nebo krásný oblouček, to už vám poradí sama vaše intuice, ale výhodné je sledovat přirozený tvar obočí a vytrhat chloupky, které jsou po okrajích a řídké.

  Někteří doporučují vytrhávat chloupky jenom v dolní části obočí a horní nechat být. I to je řešení, ale musíte mít horní tvar obočí dokonalý. Pokud vám i tam probíhají nějaké chloupky, které ruší výsledný tvar, nedejte na rady a vytrhejte i horní část.

  Barvení?

  Obočí si můžete také barvit. Nejjednodušší způsob je barevná, lesklá či glitrovaná řasenka pro příležitosti nevšední, dobarvení tužkou musí být lehké, aby bylo spíše neznatelné. A ideální je barvení barvou na obočí, což je možnost, jak sladit barvu svého obočí a barvu vlasů, rozdíl mezi odstíny by neměl být o více než dva odstíny, jinak výsledek bude působit tvrdě. Jste-li tedy blondýnka s velmi tmavým obočím, bylo by vhodné si obočí nechat lehce zesvětlit, nikoliv však na úplně bledou barvu, zde je lépe vybrat trochu tmavší blond a obočí nechat jen zlatistvý nádech.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Jsou pryč časy, kdy jste měla oči orámované jako kočka a ještě to podtrhla tmavými očními stíny.
   Kdo by nesnil o velkých uhrančivých očích, které svedou téměř každého? Já osobně ano a proto
  Takový detail jako je obočí skutečně může změnit vzhled a výraz celého obličeje. Proto nestačí, že si jen někde
  Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do elegantního obloučku a žensky
  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe se stal populární po celém světě.
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Jiné dítě než ze zkumavky se za padesát let v Evropě nenarodí. Tvrdí to některé odhady
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Návštěva restaurace, intimní večeře při svíčkách, romantický víkend mimo
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Plánujete vášnivou noc? Tak to si dejte pozor na to, co krátce před vypuknutím akce

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády