• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Citronová šťáva aplikovaná na vlasy je
  18.10.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Nechceš zbytečně utrácet, ale tvoje pokožka by nějaký
  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého

  Zastavte stárnutí!

  21.09.18 | Část: Krása

  Zastavte stárnutí!

   Začněte správně pečovat o své tělo a ono se vám odvděčí tou nejlepší cestou – vaší krásou. Stačí si stanovit několik pravidel a budete se cítit i vypadat lépe!

  Dnešní doba nabízí nespočetně možností, jak vypadat mladší. Od drahých krémů obsahujících kousky zlata, botoxových injekcí, liposukcí, až po náročné plastické operace. Vždy máte zaručený výsledek – mladistvý vzhled, ale nikdy vám tyto zákroky nedodají „energii mládí“, díky, které, i přesto, že máte na tváři několik vrásek, budete zářit štěstím a síla mladistvé energie z vás bude přímo čišit.


  Do dnešní „omlazující“ medicíny se již nějakou dobu nepočítají pouze zákroky plastických chirurgů, ale i medicína zvaná anti-aging neboli medicína třetího tisíciletí. Tato novinka pomáhá lidem, aby byli co nejdéle zdraví a plní „mladistvé“ energieAnti-aging funguje jako prevence a zároveň také jako léčba příznaků a problémů spojených se stárnutím.


  Základem je individuální přístup ke každému pacientovi. Začíná se komplexní diagnostikou stáří vašeho těla. Lékař na základě takové prohlídky zjistí, co tělu chybí, čeho by naopak potřebovalo ubrat a také co ukazují vaše genetické dispozice. Někdy se může jednat i o banalitu, třeba, že pro vás není vhodné jíst okurku, ale to je právě základ, který vašemu tělu pomůže lépe pracovat a vše se pak projeví právě na vzhledu. Na druhou stranu se díky takové diagnostice můžete dozvědět, jaká nemoc se ve vás rodí, a jak již v počátku, jí můžete zarazit.

  Lékaři tvrdí, že touto metodou dokážeme zpomalit proces stárnutí. Člověk totiž stárne dle kalendáře a zároveň stárne i biologicky, a to, jak na nás působí vnější vlivy, může způsobit, že například věkový rozdíl mezi srdcem a mozkem je 15 let. Rozdíl srovná individuální jídelníček a správná hladina hormonů, jež jsou tvůrci pochodů v těle. Takové hormony nám udržují právě mladistvé a zdravé orgány, což se odráží na našem vzhledu. A tím, že vyrovnáme jejich hladinu na tu správnou úroveň, získáme elixír mládí.


  Začít ale můžete několika jednoduchými pravidly, které vám pomohou organizmus naladit na správnou vlnu. Zde je několik tipů:


  1, PRAVIDELNĚ PIJTE – Naše tělo je tvořeno především vodou, proto jí musíme pravidelně doplňovat, aby správně fungovalo. Nezapomeňte si tedy každý den nalít alespoň 1,5 l čisté vody.


  2, VYHNĚTE SE STRESU- Vlivy vnějšího okolí, a z nich především stres, velmi narušují fungování našeho organismu. Každému pomáhá něco jiného, ale můžete například vyzkoušet běhání, jógu nebo meditaci. Hlavně se nepokoušejte zahánět stres jídlem, a když už vás mlsná užene, tak si nejdříve přečtěte článek Jídlem proti stresu.


  3, CHRAŇTE SE PŘED SLUNCEM – Naše pokožka je velmi náchylná na sluneční paprsky, i přesto, že se nám mimo letní období nezdají tak silné, je potřeba se chránit i v ostatních obdobích. To, že přílišné vystavování slunci není správné, potvrdili i módní diktátoři.


  4, OMEZTE ALKOHOL – Alkohol je pro naši pleť velký nepřítel, obzvláště pak pro citlivou. Může nám neodvratně způsobit červené skvrnky na tvářích, proto vždy s mírou!


  5, OD SRDCE SE ZASMĚJTE – Smích léčí! Několikrát za den se od srdce zasmějte a uvidíte, jak své srdce posílíte, a ještě se pěkně pobavíte.


  6, HÝBEJTE SE – Nezapomínejte na pravidelný pohyb, stačí delší procházka nebo někdy nechat auto doma. Pravidelným pohybem si posílíte kondici a ještě se budete divit, jak dobře se vám dýchá po čtyřech patrech schodů.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Éminence Organics: luxusní biokosmetika z ovoce a zeleniny Přírodní receptury bio kosmetiky
   Asi žádná žena není nadšením bez sebe, když zjistí, že její obličej už dávno
   Patříte k lidem, kteří zahánějí stres jídlem, a pak se trápíte se svojí váhou?
  Sekce: Zdraví
   Existuje několik snadných tipů, jak si posílit obranyschopnost a být fit. Zdají se být až tak
  Ve věku po pětatřicítce se projevy stárnutí pleti stávají zřetelnější a mimické vrásky
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Jiné dítě než ze zkumavky se za padesát let v Evropě nenarodí. Tvrdí to některé odhady
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Návštěva restaurace, intimní večeře při svíčkách, romantický víkend mimo
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Plánujete vášnivou noc? Tak to si dejte pozor na to, co krátce před vypuknutím akce

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády