• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Neničte si poprsí!

  11.09.17 | Část: Krása, Péče o tělo

   Možná i vy preferujete určitý vzhled a styl podprsenky a nekupujete nic jiného. Ale i špatným a nedostatečným výběrem podprsenky můžete vážně poškodit svá ňadra. Prsa mají jen malou přirozenou oporu. Ňadra jsou tvořena tukem, mlékovody a pojivovou tkání, jako kolagenem, vazy a krevními cévami. Péči o ně byste proto měla věnovat pozornost po všech stránkách.  

  Pečlivě vybírejte podprsenky
  Nedostatečná podpora ňader může způsobovat natažení křehkých vazů v hrudi. Aby vám podprsenka seděla každý den v roce, potřebujete nejméně tři různé typy pro různé příležitosti pro sváteční příležitosti, k plnění běžných úkolů, pod různé druhy oblečení.

  Základním typem je podprsenka s plným košíčkem, která zakrývá větší část prsou a zaručuje větší zpevnění než jiné druhy. Ta by měla plnit hlavně úlohu „pohodlné“ podprsenky. Na pohodlí a funkčnost by měly hledět především ženy v těhotenství, při kojení a v menopauze. Dalším typem jsou podprsenky vybavené výztužemi ve tvaru polokruhu a vyjímatelnými polštářky, které dodávají sexappeal. Poprsí působí přirozeně a je harmonicky zvýrazněno.

  Pocit většího a plného poprsí přinášejí podprsenky push-up. Podprsenku, kterou nosíte běžně, byste neměla nosit na sport. K tomu jsou určeny speciální podprsenky, jejichž funkčnost je přizpůsobena aktivnímu pohybu a které chrání prsní tkáň před poškozením.

  K tomu jsou určeny podprsenky - trička, jejichž ramínka se spojují mezi lopatkami, tzv. racerback, mohou snížit poškození až o 78 procent. Špatně zvolená podprsenka poškozuje elastickou tkáň, způsobuje bolest a nepohodlí ňader. Pokud si na sport vezmete vyztuženou podprsenku, kostice nepříjemně stlačí prsní žlázu, ňadra se budou více potit a přivodíte si nepříjemné vyrážky. Je známo, že příliš těsná podprsenka má za následek povislá ňadra.

  Provádějte samovyšetření ňader
  Samovyšetřování prsů je nejjednodušší metodou včasného záchytu karcinomu prsu. Základem prevence je pochopitelně dodržování vhodné životosprávy a pravidelné preventivní prohlídky.

  Pokud se samovyšetřováním začínáte, vyšetřujte si po dobu jednoho měsíce prsa každý den, později jednou měsíčně. Nejvhodnější je druhý nebo třetí den po skončení menstruace, kdy jsou prsa bez napětí a prsní žláza se dá nejlépe prohmatat. Všímejte si nepravidelností, změn velikosti, tvaru či "důlkovatění." Prohmatejte každý prs oběma rukama proti sobě a hledejte nepravidelnost, zatvrdnutí nebo bulku. Vyšetřete okolí dvorce, dvorec a bradavku. Důležité jsou také změny na kůži, zarudnutí, či výtok z bradavky. Prohlížejte se nejdříve zepředu, potom z pravého i levého boku, v předklonu a vleže na zádech. Při jakémkoli nálezu nebo pochybnosti navštivte lékaře.

  Pečujte o pokožku dekoltu a poprsí
  Omladit pleť dekoltu lze do značné míry i pravidelnou kosmetickou péčí a používáním vhodných přípravků, ať již s ochrannými faktory proti UV záření, tak s hydratačními či regeneračními účinky. Zatímco některé problémy prsou (nedostatečný růst, asymetrie, uvolnění svalů) mohou být upraveny pouze plastickou operací, menších nedostatků se nejlépe zbavíte pravidelným ošetřováním fytobiologickou emulzí Bustyceutical. Používání přípravku je doporučeno pro všechny věkové kategorie žen, hlavně pro ženy po porodu, ženy ve zralém věku, jakož i pro starší věkové kategorie.

  Emulze výrazně zpevňuje a tonizuje poprsí a navíc má i silný liftingový účinek. Krása poprsí závisí na tonizaci a napnutí pokožky - tvoří jeho „přirozenou podprsenku“. Biologická emulze Bustyceutical přináší stejný efekt jako laserové operace, či jiné estetické zákroky, aniž by měla vedlejší účinky: vypíná a zvýrazňuje kontury poprsí, dodává pokožce potřebnou výživu, hydratuje a eliminuje vrásky.

  Nepřehánějte to se sluněním
  Pleť v dekoltu se vyživuje ze všech partií těla nejhůř, navíc je extrémně jemná a citlivá. Přehnaným sluněním si zaděláváte na problémy: pokožka se vysušuje, předčasně stárne a navíc má sklon k pigmentovým skvrnám. Jestliže už pigmentové skvrny máte, na noc ošetřujte postižená místa fytobiologickou emulzí Pigmentoceutical. Nepoužívejte ji přes den!

  Provádějte automasáže
  Proti ochabování tkáně pomáhá i střídavá sprcha horkou a studenou vodou. Jestli jste otužilejší, pak kolem ňadra můžete kroužit proudem studené vody po směru hodinových ručiček až desetkrát. Automasáž prsou provádějte dvakrát denně. Dlouhými táhlými pohyby rukou ve tvaru ležaté osmičky postupujte od spodní linie ňader až ke klíční kosti. Věnujte se i krku, ten masírujte od klíční kosti směrem nahoru až k bradě. Masáž prsou si můžete dopřát i v salonech specializovaných na thajské či jávské masáže.

  Hlídejte si správné držení těla
  Naučte se stát i sedět vzpřímeně. Když totiž narovnáte záda a zároveň stáhnete lopatky k sobě a ramena dolů, automaticky se vám vypnou prsa a jako zázrakem se o nějaký ten centimetr zvednou. Jestliže chodíte shrbená, visí prsa dolů a vazivová vlákna se tak zbytečně namáhají. Jakmile se jednou vytáhnou, není cesty zpět. Díky správnému držení těla budete mít také mnohem hladší pokožku na krku a v dekoltu. A ještě něco: spaní na břiše prsům na kráse nepřidá, zejména pokud máte bujnější poprsí, měla byste se vyvarovat i spaní na boku – může mít za následek vrásky v dekoltu.

  Posilujte prsní svaly
  Před hrudníkem tlačte proti sobě ruce. Cvičení sice neovlivní samotné poprsí, ale posílí podpůrné svaly. Vhodné je pravidelné plavání. Pokud vám to nestačí, v posilovně vám poradí speciální cviky na zpevnění hrudníku a také zádového svalstva, které je pro pěkný tvar prsou také důležité. 

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Nejdůležitější je střih. Větším ňadrům sluší úplně jiný, než malým. Výběr
  Sekce: Krása
   Podprsenka je věrnou společnicí všech žen už od puberty. Přesto si spousta žen neumí vybrat správný typ,
   Věděli jste, že pokožka dekoltu a ňader je stejně tak citlivá a jemná, jako ta na krku a v okolí očí? Proto je
  Sekce: Krása
   Už od pradávna je známo, že nejlepším sportem pro zlepšení pevnosti ňader je plavání.
   Vysportované tělo a hezká prsa nejdou vždy ruku v ruce. Podle britských odborníků se totiž ženy mohou věnovat
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády