• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.10.17 | Krása
   Zapomeňte na nepříjemné bělení zubů
  Představit si život bez kafe? Nemyslitelné! Kromě toho, že tě
  18.10.17 | Krása
   Je pro vás každý další narozeninový
  Nejen návštěva kadeřníka ti zaručí krásně
  Líčení bereš jako samozřejmost a neumíš

  Otok, opar, popraskané koutky? Podle rtů poznáš, co ti chybí!

  27.09.17 | Část: Krása

  Polibky? Rtům bychom měli poděkovat za víc. Upozorní tě totiž, že už je čas vyhodit starou rtěnku, nebo že máš trable se slabou imunitou. Vyznáš se v jejich varovných signálech?

  To by bylo něco! Místo návštěvy doktora se jen tak mrknout do zrcadla a hned vědět, o co jde?! Počkat, to není jen takové tlachání. Stav tvých rtů je opravdu něco jako radar. Všímej si, co se s nimi děje a odhal diagnózu. Značka: Na počkání.

  1. Otok jako „mega duck face“

  Tvá ústa jsou najednou větší než obvykle a taky pěkně brní. Velká nepříjemnost a peklo na zemi. A co se děje? Stihla tě alergie jako vyšitá! Buď jsi měla k obědu něco, co tvoje tělo nemůže ani cítit, nebo za to může starší a prošlá kosmetika. Rtěnky, lesky, balzámy, zkrátka všechno, co používáš ke krášlení. Asi není od věci zkontrolovat poklady kosmetické taštičky a jejich spotřební lhůtu. A to hodně rychle!

  2. Praskliny v koutcích a suchý zip

  Nevrhla ses náhodou v poslední době na dietu? No, tak to jsme doma! Radikální hubnutí mnohdy znamená, že se připravuješ o důležité živiny, které ti běžná strava poskytuje. Jenže ty jsou pro tělo klíčové a jejich nedostatek se projeví právě na rtech. Jsou v první linii!

  Máš pocit, že když zavřeš pusu, rty už od sebe kvůli suchu neodlepíš a popraskané koutky tě bolí jako čert? Podle přední americké dermatoložky Diane Madfes ti pravděpodobně schází železo, zinek, vitamín B3, nebo vitamín B6.

  Protože se počasí konečně umoudřilo, máme pro tebe variantu, jak si dopřát pořádnou dávku zmíněného železa a zinku. Co třeba takové grilování? Dej si steak z červeného masa! To je jeden z nejbohatších zdrojů. Pokud nejsi moc nakloněná téhle pochoutce, stejný efekt bude mít i svačinka v podobě lososa, vajec a listové zeleniny.

  3. Opar jako pětikoruna

  Asi se shodneme na tom, že mít opar je něco jako nejtvrdší trest. Navíc ten blázen se vždycky objeví, když se to hodí nejméně. Před pracovním pohovorem, nebo když se chystáš na důležité rande. Proč se to děje? Keith Arbeitman, estetický zubní lékař a dermatolog v jednom, který působí na jisté newyorské klinice, je toho názoru, že opary způsobuje stres a fyzické vypětí. Ovšem nutno dodat, že tímhle způsobem může volat o pomoc i imunita, protože je v ohrožení. Další spouštěče těchto kulatých prevítů jsou nachlazení, vysoká teplota nebo menstruace.

  Rada nad zlato? Chce to trochu zvolnit, a pokud to alespoň trochu jde, nestresovat se. K tomu konzumovat doplňky stravy posilující obranyschopnost – a brzy budeš zase k zulíbání!

  4. Odlupující se šupinky kůže

  Vypadat jako vysušená treska? To nechceš! Ke všemu si nemůžeš pomoct a kůži si ještě neustále okusuješ, protože tě tam šíleně rozčiluje. No, každý má nějaký zlozvyk, co si budeme vyprávět. Jenže co si raději posvítit na příčinu a nezhoršovat důsledky?

  Keith Arbeitman upozorňuje, že za bídnou vlhkostí rtů stojí buď studený vzduch (což je teď trochu pasé), ale i to, že jsi strávila příliš mnoho času na slunci a vybodla ses na odpovídající příjem tekutin. Jsi dehydrovaná. No jo, opět jsme u pitného režimu. Na něm to tady stojí a padá. Takže pít, pít a zase jenom pít…

  Zdravé a sexy rty jsou dneska naprostý základ existence. Nevěříš? Bez pověstného „duck face“ se totiž už pomalu kde kdo ani nevyfotí. Mrkni na tyhle kachní selfie. Některé jsou teda dost brutální!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Nejsi spokojená se svými rty, ale na zásah plastického chirurga nemáš odvahu? Vyzkoušej
  Užila sis skvělé první rande, vyměnili jste si telefony a ty se nemůžeš dočkat, až ti konečně zavolá. Jenže dny a
  Sekce: Zdraví
   Pravidelná a racionální strava představuje základ štíhlé linie. Vedle dodržování
   V těhotenství potřebuje naše tělo víc vitamínů. Na trhu je jich celá řada - víte ale, jak vybrat ty
  Slyšela jsi někdy o dietě, která tvrdí, že návštěva pekárny je téměř hrdelní zločin? Že
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  21.10.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  Nebere mi telefon. Mám se připravit na rozchod?
  21.10.17 | Láska, Rodinná
     Markéta našla v adresáři mobilu telefonní číslo a stiskla volbu volat.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  Manžel se mnou odmítá mluvit.
  20.10.17 | Láska, Rodinná
   Vdávala jsem se ve dvaceti letech a bylo to opravdu z čisté lásky. Pohádka

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády