• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.
  Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle

  Každá žena je bohyně, probuďte ji v sobě!

  13.01.18 | Část: Krása, Kosmetika

  Co si představíte pod pojmem ideál krásy? Vysokou štíhlou blondýnu laškovně pomrkávající modrýma očima? To už dnes dávno neplatí! Opravdových ideálů ženské krásy totiž po světě běhá tolik, kolik jen existuje žen. Vždyť krásná může být každá žena: jen se musí naučit v sobě krásu vidět.

  Stejně jako to umí zákaznice, jež se při focení pro Annabelle Minerals All Shades of Beauty (Všechny odstíny krásy) během chvilky proměnily v modelky. A ani nemusely mít míry 90-60-90 k tomu, aby byly dokonalé.

  Každá z nich totiž dobře ví, že žena je bohyně – bez ohledu na to, jestli má 180, nebo 150 centimetrů, prsa jedničky, nebo čtyřky a vlasy černé, nebo zrzavé. K tomu, abyste v sobě bohyni probudila, je třeba naslouchat svému tělu. To vám totiž samo prozradí, co nejvíce potřebuje, aby se cítilo příjemně – a vy šťastně. Racionální výživa, přiměřená sportovní aktivita a dostatek zdravého spánku jsou jedny z nejlepších léků na nízké sebevědomí, když je užíváte pravidelně. To nezní tak složitě, no ne?

  Aby vaše nabytá duševní pohoda a sebevědomí pak mohly naplno vyvěrat a pozitivně tak nakazit celé okolí, je žádoucí osobní půvab zvnějšku podtrhnout. K tomu stačí vybrat si správnou kosmetiku. S přehršlí přípravků na trhu to v dnešní době věru není jednoduché, stejně jako u potravin se ale i v tomto případě vyplatí číst jejich složení. Nevěřily byste, kolik kosmetických „éček“ se ve spoustě z nich totiž vyskytuje – a že vaší pleti zrovna dvakrát neprospívají, snad není nutné dodávat.
  Nejen zkrášlování, ale i citlivá péče

  Jsou ale takové značky, u nichž je přírodní složení kosmetiky skvělou vizitkou: Annabelle Minerals má u všech svých výrobků velmi krátké složení a přírodní materiály, z nichž přípravky vyrábí, pečlivě vybírá. Kosmetika totiž nemá za úkol pleť pouze krášlit a zvelebovat, ale také o ni citlivě pečovat.

  A jak vybrat tu správnou, která k vaší pleti dokonale sedne? Annabelle Minerals má ve svém repertoáru hned 22 odstínů make-upu. Pokud máte pleť jako Sněhurka, nejvíce vám bude vyhovovat odstín Cream, jenž má téměř bílou barvu. O něco tmavší je odstín Fairest, který přibližně odpovídá nejsvětlejším make-upům dostupným na trhu, využijí jej tak ženy s pletí jako porcelán. Pokud nejste bledulka, ale vaše pleť je lehce opálená, pak sáhněte po odstínu Light.

  Ženy s pletí, jež má tmavší nádech, nejvíce ocení odstíny Medium a Dark. Ty mají multifunkční využití – jsou ideálním pomocníkem také na konturování a dají se využít i jako bronzery. Všechny z výše zmíněných odstínů nabízí Annabelle Minerals hned ve čtyřech podtónech: citronově žlutém Sunny, zlatém Golden, neutrálním Natural a růžovým Beige.

  Make-upy se navíc vyrábí ve třech variantách: krycí, jenž pomáhá zejména ženám se suchou pletí, matující, který omladí ženy s pletí normální i mastnou, a rozjasňující, jenž je vhodný pro všechny typy pleti a celý vzhled jako správná třešnička na dortu dokáže hravě podtrhnout.

  Každá žena si tak může vybrat to nejlepší, co jejímu půvabu dodá ten správný šmrnc – a navíc bude vypadat neuvěřitelně přirozeně!

  A jak si Annabelle Minerals Všechny odstíny krásy pochvaluje "modelka" Edita se zralejší pletí?

  Ale co životní prostředí?

  Nakupovat kosmetiku s uvážením je ale třeba nejen kvůli sobě samým. Téměř každá aktivita, již jako lidé, obyvatelé planety Země, provozujeme, uvolňuje přímo nebo nepřímo skleníkové plyny. To se týká dopravy, jídla… i výroby kosmetiky. Pro životní prostředí je každá taková položka velkou zátěží a v našem vlastním zájmu je tuto uhlíkovou stopu co nejvíce omezovat. To činí i Annabelle Minerals, jejíž přípravky se vyrábějí v Evropské unii. Splňuje i další aspekty, které ji právem řadí mezi nejlepší kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí: je to hypoalergenní fair-trade kosmetika a netestuje se na zvířatech.

  To je filozofie, kterou Annabelle Minerals ženám předává. Nový pohled na sebe sama i na svět kolem nás, aby byl plný zdravě sebevědomých, spokojených a uvědomělých žen. Protože každá žena je bohyně, stačí ji v sobě jen probudit.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
    Jak si správně vybrat? Která je pro vaši pleť nejlepší?  
   Už je to tak. Zvolit ten správný make-up je s možností vybírat z tolika druhů výrobků naprosto
   „Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými“. To je
   Blondýnky. Vtipy zatracované, ale téměř každým mužem obdivované. Jemně bledá kůže s nádechem
  Léto je definitivně pryč a opálení pomalu ale jistě bledne. Co si ale sluncem políbenou pleť uchovat ještě
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Každý z nás je tak trochu fetišista.
  Každý z nás je tak trochu fetišista.
  23.03.19 | Láska » Intimita
    Když se řekne fetišismus, téměř každý z nás si pod tímto pojmem představí
  Extrémně mužné rysy zvyšují šanci na sexuální úspěch
  Extrémně mužné rysy zvyšují šanci na sexuální úspěch
  23.03.19 | Láska, Intimita
    Výběr partnera u člověka se neřídí výlučně biologickými parametry, nicméně
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Ano, i na sexu se dá vypěstovat závislost. A rozhodně nejde o nic příjemného  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády