• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.
  Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle

  Bezchybné obočí krok za krokem

  13.01.19 | Část: Krása, Kosmetika, Péče o obličej

   

  Dokonale tvarované obočí z tebe může udělat femme fatale, ale spousta žen při jeho úpravě dělá chyby, které výsledný efekt totálně zkazí. Patříš mezi ně? Nezoufej, poradíme ti hezky krok za krokem, jak si obočí upravit tak, aby bylo dokonalé.

  Máš dokonale namalované oči a precizní make-up, ale pokud máš brežněvovské obočí, nebo ti někde z něj trčí chlup tam, kde nemá, celá práce s líčením vyjde nazmar. Řešíš také neustále, jak ho správně tvarovat, jak nalíčit nebo jak ho depilovat? Naučíme tě krok po kroku, jak si krásně vytvarovat obočí a jakých chyb se vyvarovat.
  Trhání není žádná věda

  Možná sis obočí nikdy netrhala s tím, že je máš prostě hezké, tak proč se zatěžovat další kosmetickou procedurou. Ale s věkem se obočí horší, vypadává a už nemá tak dokonalý tvar, jaký mělo před deseti lety. Navíc krásně tvarované obočí tě může celkově omladit. Pokud si chceš obočí trhat sama doma, vyvaruj se zbytečných chyb. Chloupky trhej pinzetou vždy ve směru růstu a od vnějšího konce směrem k nosu.

  Pozor si dávej na to, aby mezi obočím nebyla moc velká mezera. Obočí by mělo začínat v té samé linii, kde máš vnitřní koutek oka. Nezapomeň jej před tím, než se do vytrhávání obočí pustíš, odlíčit. A po skončení trhání ho přejeď čistícím tonikem, zabráníš tak zarudnutí. Nejlepší je si obočí trhat na noc, aby ti do rána zmizely zarudlé fleky. A jaký tvar zvolit? Nejlepší je oblouček s tím, že budeš respektovat přirozený tvar tvého obočí. Rozhodně se už nenosí zcela vytrhané obočí a jedna ostře namalovaná linka.
  Vosk sice bolí, ale ušetříš čas

  Kromě pinzety si můžeš pomoci také voskem. Ale tady jsou jiná pravidla než při vytrhávání pinzetou. Obočí si trhej proti směru růstu. Na trhu jsou k dostání buď samostrhávací pásky, které jsou na použití rychlejší a jednodušší, nebo použij klasický vosk. Pravda, trhání obočí voskem je trochu bolestivé, ale za to rychlé. I tady platí, že bys měla po strhnutí dopřát obočí zklidňující péči. Použít můžeš třeba dětský olejíček.

  Pokud se na to sama necítíš a bojíš se, že vytrhneš víc, než bys chtěla, popros o pomoc kámošku, nebo zajdi do kosmetického studia. A pokud se nechceš s vytrháváním či depilací otravovat každé tři týdny, je tu také možnost vyzkoušet laserovou epilaci, která tě nežádoucích chloupků zbaví jednou provždy. Tady ale budeš muset sáhnout hlouběji do kapsy.

  S barvou opatrně

  Lehce přibarvené obočí ti oči krásně rozjasní. Ale mnoho žen dělá tu chybu, že se snaží mít stejnou barvu, jako mají jejich vlasy. Nebo se zkrátka netrefí do odstínu. Záleží totiž na tom, jestli jsi bruneta či světlovláska. Blondýnky by měly mít obočí minimálně o odstín tmavší a tmavovlásky zase světlejší. Použít můžeš buď tužku, nebo kartáček. Ale s tužkou opatrně a dělej drobné čárky ve směru růstu a poté kartáčkem jemně rozčesej. Použij kvalitní tužku a ořezanou, aby tahy byly opravdu co nejjemnější.

  Je ještě možnost si obočí prostě nabarvit jako si barvíš vlasy, ale na to pozor. Je lepší si raději zajít za profesionálkou, která správně odhadne barvu a má s tím zkušenosti. Nemusíš se bát, že by tě profesionální péče nějak zruinovala, barvení obočí patří mezi nejlevnější záležitosti.
  Finální úpravy

  V neposlední řadě je potřeba obočí učísnout. Obzvlášť v případě, jestli sis jej namalovala, tak je nutné přejet ho trochu kartáčkem, aby barva vypadala přirozeně a neměla jsi na obočí čáry. Poté obočí zafixuj gelem na vlasy či lakem a pak ještě trochu přejeď kartáčkem. Než vyjdeš na ulici, tak se přesvědč, že jsi to nepřehnala s vytrháváním. Pokud ano, obočí si domaluj tužkou. A nezapomínej na to, že obličej musí být vyvážený, takže pokud jsi strávila půl hodiny úpravou obočí a dokonce sis ho i namalovala, přejeď si ještě řasenkou řasy a použij i tvářenku nebo rtěnku. Jinak budeš působit nepřirozeně a disharmonicky.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Ne nadarmo se říká, že správně upravené a především vhodně tvarované obočí je pomyslnou
   Upravené obočí zjemňuje váš celkový vzhled. Možná to znáte. Když se stane, že opomenete tuto
   Jsou pryč časy, kdy jste měla oči orámované jako kočka a ještě to podtrhla tmavými očními stíny.
   Kdo by nesnil o velkých uhrančivých očích, které svedou téměř každého? Já osobně ano a proto
  Takový detail jako je obočí skutečně může změnit vzhled a výraz celého obličeje. Proto nestačí, že si jen někde
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Každý z nás je tak trochu fetišista.
  Každý z nás je tak trochu fetišista.
  23.03.19 | Láska » Intimita
    Když se řekne fetišismus, téměř každý z nás si pod tímto pojmem představí
  Extrémně mužné rysy zvyšují šanci na sexuální úspěch
  Extrémně mužné rysy zvyšují šanci na sexuální úspěch
  23.03.19 | Láska, Intimita
    Výběr partnera u člověka se neřídí výlučně biologickými parametry, nicméně
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Ano, i na sexu se dá vypěstovat závislost. A rozhodně nejde o nic příjemného  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády