• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Cvičíte, snažíte se držet různé diety a pořád
  Plíživě a nepříjemně deštivě se hlásí
  V horkých dnech se většina z nás místo
  17.11.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek

  5 věcí, kterými si neustále ničíte vlasy

  07.09.17 | Část: Krása, Péče o vlasy

   Stěžujete si na svoje vlasy? Padají vám, jsou slabé, skoro nerostou, zkrátka vůbec nevypadají tak, jak byste chtěly. Jenže víte, že si za to dost možná můžete vy samy? Čím vším své vlasy denně ničíte?

  Ženská touha po krásných vlasech, potažmo perfektním účesu, může dosahovat až nečekaných výšin. Paradoxem je, že právě tato touha nejčastěji vede k tomu, že si svoji hřívu samy a dobrovolně huntujete.

  1. Denní používání žehličky

  Pokud si pravidelně rovnáte vlasy, možná už jste slyšely o žehličkách, které vlasy neničí, ba naopak je díky speciálnímu povrchu napuštěnému kondicionérem chrání a vyživují.

  Určitě platí, že takové přístroje jsou pro vaše vlasy lepší než ty levné a nekvalitní, u nichž třeba ani nemůžete regulovat teplotu. Každopádně tak jako tak, žehlení vlasy ničí, a to za každých okolností. Při žehlení vystavujete vlasové vlákno nadměrnému horku prostřednictvím rozpáleného kovu, který vlasy pozvolna škvaří.

  Pokuste se proto nežehlit si vlasy každý den, ale například jen po umytí. Vyberte si kvalitní žehličku a teplotu žehlení nenastavujte vyšší než 180 stupňů. Vlasy prvně absolutně vysušte, poté použijte ochranný sprej. Po žehlení je ještě dobré vetřít do konečků vlasů výživný olejíček nebo balzám.

  2. Chyby při mytí vlasů

  Zdá se vám, že umývání vlasů je banální záležitost, u které nemůžete chybovat? To se mýlíte. „Začíná to špatnou technikou mytí vlasů. Vlasy by se měly omývat šetrně po směru jejich růstu,“ komentuje kadeřnice Veronika Vandasová ze salonu Laboratory.

  Tím to ale nekončí. „Po důkladném vymytí šamponu nezapomínejte aplikovat následnou péči – masku a kondicionér, které vlas uzavřou a uhladí. A pokud si myjete vlasy večer před spaním, nikdy nechoďte spát s mokrou hlavou,“ dodává kadeřnice. Mokré vlasy jsou citlivější a zranitelnější a třením o polštář se vlasové vlákno snadno naruší.

  A jak často si mýt vlasy? V případě, že je to nevyhnutelné (příliš mastné vlasy), tak klidně i denně. Vlasy se myjí dle potřeby, právě v závislosti na tom, jak rychle se mastí.

  3. Nesprávné fénování

  „Vlasy by se měly fénovat po směru růstu. Ženy velmi často vysoušejí vlasy proti směru či v předklonu. Tím se ale otevírají keratinová vlákna a vlasy se postupně ztenčují a třepí,“ vysvětluje tricholožka Lenka Kašpaříková z vlasového centra Clinical Hair.

  4. Barvení a odbarvování

  Odbarvování ničí vlasy samozřejmě mnohonásobně víc než barvení. Pravděpodobně žádnou jinou úpravou neškodíte vlasům tak jako chemickým zesvětlováním.

  Ani časté barvení – více než jednou za měsíc – ale není pro vlasy úplně ideální. Permanentní i polopermanentní typy barev mění vnitřní strukturu vlasu, což má za následek ztrátu lesku a přirozené vitality vlasu. I v tomto případě je pak mnohem lepší zvolit profesionální barvení kvalitními přípravky.

  5. Culíky z mokrých vlasů

  Stahujete si ještě mokré vlasy do drdolu, aby se vám vytvořily pěkné vlny? „Stažením mokrých vlasů sice dosáhnete jejich kudrnatosti, ale zároveň dochází k přelamování a třepení. I vlasová pokožka trpí, pod utaženými vlasy nemůže pokožka dýchat, a tím se vytváří vhodné prostředí pro bakterie, zanáší se vlasové folikuly a mohou vznikat lupy,“ popisuje Lenka Kašpaříková.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Příroda se k vám zachovala macešsky, místo bujné hřívy vám nadělila pouhé
  Chcete mít krásné lesklé vlasy plné síly a vitality? Dodejte jim výživu, kterou v tomto
  Máte pocit, že je váš účes zplihlý a bez objemu? To je normální. Modelky na
  Možná si už nevíš rady. Investovalas peníze do šamponu, kondicionéru, pořídila si
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex. Tři písmenka, která vyvolávají různé pocity, asociace i představy. Je příjemnou
  17 mužských sexuálních tipů
  17 mužských sexuálních tipů
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex je jedna z nejpřirozenějších oblastí lidského života. Milujeme se, abychom se množili, nebo jen

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády