• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá
  Mít zdravé a hezké zuby je dobrá vizitka

  Nejsi spokojená se svými poklady? Augmentace prsou je řešení

  26.04.18 | Část: Krása, Péče o tělo

  Malá, nesouměrná nebo pokleslá. Je úplně jedno, jaký důvod máš zrovna ty k tomu, že se před zrcadlo nechceš postavit nahá. Bohužel nedostatek, který v horních partiích těla pozoruješ, může mít negativní dopady i na tvou psychiku.

  Zkrátka a dobře jsme ženy a vidíme na sobě každou, byť i sebemenší nedokonalost. Stokrát nám může někdo opakovat, jak jsme dokonalé, krásné a bez jakékoli chybičky. Pokud to tak nevnímáme my samy, nikdy nebudeme vnitřně spokojené. Naštěstí nám v některých případech dokáže pomoci moderní estetická medicína.
  Modelace prsů s augmentací má svá rizika

  Ženská prsa se během života mění zejména následkem těhotenství a kojení, kdy dochází k úbytku prsní žlázy a prsa tak mohou změnit objem i tvar. Existují případy, kdy se radikálně zmenší, nebo dokonce vyprázdní a poklesnou. Některé ženy tak mají dojem, že přišly o svou ženskost a chtějí svá pevná prsa zpátky.

  Řešením je v tomto případě modelace prsů s augmentací. Tu samozřejmě nevyužívají pouze ženy po dětech, ale i bezdětné dívky, které třeba nejsou spokojené s velikostí svých prsou či jejich viditelnou asymetrií.

  Stejně jako kterákoli jiná operace, i augmentace prsou má svá rizika. Ta ale můžeš zmírnit výběrem bezpečných prsních implantátů, specializované kliniky a v neposlední řadě také předoperačním opatřením i vhodnou péčí po samotném zákroku.

  3 kroky k úspěchu a krásným prsům

  Prvním krokem k minimalizaci rizika spojeného se zvětšením prsou patří výběr vhodných implantátů. Mezi nejrozšířenější a celosvětově nejkvalitnější patří prsní implantáty Motiva. Ty se vyznačují nejen vysokým stupněm bezpečnosti, ale také bohatou škálou velikostí, což dovoluje plastickým chirurgům splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientek. Silikonové implantáty Motiva jsou na našem trhu již více než 30 let a splňují ty nejpřísnější normy i certifikace ISO, CE a FDA.

  Druhým krokem je správný výběr kliniky a operatéra, který bude mít tvá nová prsa na starosti. Tady nehraje roli cena, ale reference, atestace, praxe a erudice lékaře. Existují dokonce i seznamy atestovaných lékařů, kteří augmentaci provádějí, a z těch bys měla vybírat. Nejcennější je v tomto případě samozřejmě osobní doporučení, vedle ale nešlápneš ani tehdy, když se podíváš na fotky před zákrokem a po něm a na vyjádření klientek, které již augmentaci podstoupily.

  Třetím – neméně důležitým krokem je předoperační opatření a důsledná pooperační péče. Před operací probíhá konzultace s lékařem, s nímž se domluvíš na vhodné velikosti implantátu a dalších podrobnostech. Čeká tě samozřejmě série předoperačních vyšetření, která mají vyloučit možná zdravotní rizika a komplikace. Měsíc před operací je zakázáno užívat léky snižující srážlivost krve. Další informace o předoperační péči dostaneš od svého operatéra, který bude zákrok provádět.

  Po operaci zůstáváš několik dnů v péči lékařů. Po propuštění do domácího prostředí není několik dnů (zpravidla 7-14) doporučováno prsa často omývat, zvedat těžké předměty, nebo se dokonce zapojit zpátky do pracovního procesu. Důležité je pravidelné nošení pooperační podprsenky nebo podpůrné bandáže. Za dva až tři měsíce je považován výsledek za trvalý a ty můžeš svá nová prsa konečně ve vší parádě obdivovat.
  Neděláme to pro ostatní, ale pro sebe

  Závěrem doplníme, že rozhodnutí pro plastiku prsou by mělo za všech okolností zůstávat pouze na tobě. Chtít větší nebo plnější prsa pro někoho jiného do budoucna obvykle nic dobrého nepřinese. To by sis měla uvědomit ještě před tím, než o možnostech augmentace začneš vůbec uvažovat. Jedině tak můžeš být s výsledkem vnitřně spokojená.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska » Intimita
  Zatímco spousta žen neustále řeší malé poprsí, přibývá žen, které řeší
  Sekce: Zdraví
  Všude se o tom mluví, píše a možná máš i nějakou ženu ve svém okolí,
  Ňadra patří mezi nejsmyslnější místa na ženském těle. Tento symbol ženskosti a sexuality byl původně určen
   Párkrát jsem se tak zamyslela a říkala si, jak by bylo hezké mít upravené tohle a taky tamto, když už
  Prsa. Těžko říci, kdo na ně více myslí, zda muži, kteří je obdivují, anebo my ženy, které
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Nečekané vysvětlení ženského orgasmu
  Nečekané vysvětlení ženského orgasmu
  10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Ženský orgasmus je vysvětlován současnou zvýšenou aktivností několika mozkových center,
  Jak se ženy srovnávají s tím, když mají nedostatek orgasmu
  Jak se ženy srovnávají s tím, když mají nedostatek orgasmu
  10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Vědci z Michiganské univerzity v USA provedli průzkum mezi ženami ve věku 18-28 let, aby zjistili, jak se staví k
  5 signálů, že ONA měla skutečný orgasmus
  5 signálů, že ONA měla skutečný orgasmus
  10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Měla orgasmus, nebo ta celá bouře emocí byla jen kvalitní imitace? Jak rozpoznat pravdu, se dozvíte

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády