• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  13.11.18 | Krása, Kosmetika
  Nedáte bez laku na nehty ani ránu? Dávejte pozor, co si v
  Chladné a sychravé počasí má vliv i na naši
  Všichni samozřejmě víme, že alkohol nikomu na kráse
  Rty. Malý detail v obličeji, avšak sexy a smyslný,
  Akné trápí nejen dospívající

  Co si muži doopravdy myslí o plastikách ženského těla?

  13.05.18 | Část: Krása, Péče o tělo

  Každá z nás touží být někde štíhlejší, někde kypřejší, mít plné rty nebo méně vrásek. Dnešní plastická chirurgie dokáže doslova zázraky, je ale důležité podobné zákroky nepřehánět. A co muži? Líbí se jim vůbec takové zásahy do ženských těl? Odhadnete, co muži milují a co už je podle nich „přes čáru“?

  Prsní implantáty

  Spousta žen, jimž příroda nenadělila vnady podle jejich představ nebo které vinou věku či dětí přišly o bujné tvary, touží po plastice, jež by jim opět vykouzlila poprsí jako ze žurnálu. Ovšem co tomu říkají muži?

  „Dávám přednost přírodnímu poprsí, než umělému. Většinou mají ženy sklon přehánět to s velikostí a výsledek je mnohdy spíš komický. Na druhou stranu pokud má žena komplexy a pomůže jí to cítit se dobře, tak proč ne,“ říká třiatřicetiletý Honza.

  „Mně se líbí prsa obecně jakákoli. Ale u partnerky upřednostňuji spíše menší velikost. I když plastické operace nesoudím, doma bych to nechtěl,“ prozradil Mirek (28).

  „Moje žena měla vždycky malá prsa a strašně ji to štvalo. Nikdy by mě nenapadlo to řešit, ale když se mi svěřila, že ji to trápí, v jejím rozhodnutí jít na plastiku jsem ji podpořil. Je to trochu jiný pocit, než když saháte na prsa přírodní, ale určitě mi to nevadí. Zlepšilo se všechno. Její náhled na sebe a náš vztah určitě také. Já jsem rozhodně pro,“ svěřil se dvaačtyřicetiletý Miloš.
  Vyplňování vrásek a rtů botoxem

  Vrásky. Slovo, ze kterého má mnoho žen skoro osypky. Vždyť která z nás by si nepřála aspoň zpomalit čas a vypadat co nejdéle mladistvě? Není divu, že některé z nás nakonec skončí na klinice plastické chirurgie, kde řeší vrásky nebo tenkou linii rtů právě botoxem. Ovšem jak se zdá, muži tento trend zas tak nepodporují...

  „Tak tohle jde úplně mimo mě. Stárnutí k životu patří a vrásky jsou jeho součástí. Myslím, že tohle je zbytečný zákrok. O vpichování čehosi do rtů nemluvě. Výsledek je podle mne vždy příšerný,“ hodnotí Tomáš (30).

  „Ani náhodou. Podle mě to vypadá hrozně. Ženská tvář postrádá mimiku. To se mi opravdu nelíbí. Za mě ne,“ odpovídá dvaatřicetiletý Honza.

  „Chápu, že může mít žena komplexy z malého či nesouměrného poprsí, ale z jedné vrásky na čele? Zbytečné,“ je přesvědčen Pavel (50).
  Liposukce

  Špíčky, kterých se prostě nejde zbavit ani usilovnou dietou a poctivým cvičením? Ano, i takové se najdou. A tak není divu, že patří liposukce neboli odsávání tuku k nejoblíbenějším plastickým zákrokům. A nejen u žen...

  „Tenhle zákrok docela chápu. Moje přítelkyně vždy sportovala a dřela na sobě, ale nedařilo se jí nikdy shodit přes stehna. Trápilo ji to a tak si nechala tuk odstranit. Má teď souměrnou postavu a je spokojená. Takže proč ne?“ hodnotí třicátník Libor.

  „Zbavit se přebytečného tuku určitě není nic špatného, pokud to člověk potřebuje. V tomto případě je výsledek nejspíš vždy jen lepší. Proti liposukci nic nemám,“ osmadvacetiletý říká Mirek.
  Jaký zákrok je podle vás už „přes čáru?“

  Plastická či kosmetická chirurgie dnes nabízí nepřeberné množství zákroků a vylepšení. Skoro se zdá, že lékaři dokážou stvořit úplně nového člověka (tedy co se vzhledu týče, samozřejmě). Bohužel posedlost některých lidí plastickými operacemi vede k poměrně bizarním výsledkům (jistě jste viděli obrázky celebrit, jež ztratily podobu i mimiku tváře nebo živé Barbie a Kenové, kteří nemají s přirozeností nic společného). A které zákroky se zdají za hranou osloveným mužům?

  „Každý zákrok může dopadnout hrozně, když se přežene. Podle mě je asi jedno, jakou operaci žena podstoupí, jen by měla požadovat přirozený výsledek. Obrovské rty nebo prsa, která vypadají, že za chvíli vybouchnou, určitě sexy nejsou,“ odpovídá Miloš.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska » Intimita
  Zatímco spousta žen neustále řeší malé poprsí, přibývá žen, které řeší
  Ňadra patří mezi nejsmyslnější místa na ženském těle. Tento symbol ženskosti a sexuality byl původně určen
   Párkrát jsem se tak zamyslela a říkala si, jak by bylo hezké mít upravené tohle a taky tamto, když už
  Prsa prostě nikdy neomrzí. Jaká tajemství může odhalit dámský výstřih? Informace o budoucnosti v něm sice
  Sekce: Krása
  V posledních letech, plastická chirurgie zažívá neuvěřitelné růst, to je nejen u nás, ale na celém
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Vědci objevili hormon polibku, po kterém bude každá holka nadržená.
  Vědci objevili hormon polibku, po kterém bude každá holka nadržená.
  13.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Nový hormon kisspeptin, nazývané hormonem polibku, objevili odborníci z Belgie a Německa. Tento
  Proč chtějí některé ženy pořád sex a jiné nikoliv!
  Proč chtějí některé ženy pořád sex a jiné nikoliv!
  13.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Říká se, že zatímco muž je připraven na sex vždycky, žena jen někdy. I když to fyziologicky není tak
  Takhle zaujmete holku na první schůzce!
  Takhle zaujmete holku na první schůzce!
  13.11.18 | Láska, Intimita
  Jak zaujmout na první schůzce?

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády