• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  25.06.18 | Krása
  Co asi specialistovi přes plastiky bleskne hlavou ve chvíli, kdy mu žena
  Svěží, hydratovanou a rozjasněnou pleť by si přála
  Vrásky, unavená pokožka, tmavé pytle pod očima. Tohle
  Neobdařila vás příroda panenkovským pohledem?
  15.06.18 | Krása
  Někdy je těžké přesně určit, co jednoho člověka přitahuje k tomu

  Výmluvy, kvůli kterým pořád nehubnete

  24.05.18 | Část: Krása, Péče o tělo

  Také si celý rok říkáte, že byste měla zhubnout, ale nějak se nemůžete odhodlat změnit svůj životní styl a začít se zdravou stravou a pohybem? Jaké jsou vlastně naše nejčastější výmluvy a jak je obejít?

  Mám prostě slabou vůli a příliš mnoho chutí...

  Je za vaším slabým odhodláním začít s dietou skutečnost, že prostě nemůžete odolat například sladkému (slanému, masovému, smaženému atd.)? Už dopředu víte (a máte to ozkoušené), že i když si několik dnů rizikové a nezdravé potraviny odpíráte, nakonec stejně skončíte tak, že spořádáte na posezení maxi tabulku čokolády (rodinné balení chipsů, upečete prorostlý bůček apod.), takže jakýkoli další pokus postrádá smysl? Tak to být ale nemusí.

  Řešení je poměrně jednoduché – svoji oblíbenou chuť si přeci ani během hubnutí nemusíte odpírat! Jen je třeba pamatovat si pár základních pravidel: že máte rádi sladké, neznamená, že musíte jíst čokolády, bonbóny, dorty a že je musíte konzumovat ve velkém množství (to samé platí i u ostatních chutí).

  V každé kategorii najdete nízkokalorickou alternativu – jezte sušené ovoce, sem tam si dopřejte kousek hořké čokolády, maso konzumujte libové, místo klasických chipsů chroupejte chipsy zeleninové. Na trhuje spousta možností, tak je využijte a jednu z výmluv máte z krku.
  Nemám čas cvičit

  Že je sport pro zdravé hubnutí důležitý (ne-li bezpodmínečně nutný), je známá věc. Ale která z nás (při zaměstnání či dětech – a nebo obojím dohromady) má čas trávit večery v posilovnách? Nemusíte.

  Nové poznatky ukazují, že není třeba trávit fyzickou aktivitou hodinu v kuse – rozložte si pohyb do několika desetiminutovek (stačí i čtyři) přes den a výsledky se dostaví. Nemusíte ani svoje tělo aktivovat na speciálních strojích – stačí pár dřepů, ostrá chůze či běh, vyběhnout do schodů apod. Najít během dne chvilku na sport by nemělo být tak složité, takže na problémy s časem se už také nemusíte vymlouvat.
  Cvičení je prostě otrava...

  U pohybu ještě zůstaňme. Nejste zrovna fanda do sportů, takže představa, jak se potíte na rotopedu, vás zrovna nadšením nenaplňuje? A kdo říká, že nemůžete najít aktivitu, která vám bude vyhovovat? Musíte prostě zkoušet a zkoušet. Rádi tančíte? Zkuste zumbu. Jste spíš samotářka? Pak by vám mohl vyhovovat běh nebo již zmíněný rotoped apod. Navíc cvičení nemusí být jen o samotném pohybu – pusťte si svou oblíbenou hudbu, na některých posilovacích strojích je možné číst si knihu či časopis, zkrátka si neoblíbenou činnost co nejvíce zpříjemněte. Uvidíte, že postupně jí začnete přicházet na chuť.
  Bojím se, že zase selžu

  Vystřídala jste za život několik diet a stejně jste nakonec neuspěla? Přestaňte si připomínat staré neúspěchy! Tentokrát si vyberte jiný způsob shazování kil (zdravý způsob), zkuste změnit od základů svůj dosavadní životní styl nebo se klidně poraďte s odborníkem. Proč by se nemohlo povést zhubnout vám, když se to povedlo tolika jiným lidem? Takže výmluva na strach ze selhání je trošku hloupá – nedávejte si nesplnitelné cíle a nečekejte zázraky do několika dnů. Uvidíte, že budete úspěšní.
  Už jsem na změny moc stará

  }Změna je vždycky těžká věc. Máte svůj zaběhnutý život a převracet ho od základů se vám nechce. Jenže zamyslete se – není horší být permanentně nespokojená se svým tělem? Je přeci nelogické trápit se nad svou postavou, vědět, že řešení existuje, ale bránit se mu. Takže zkuste přestat fňukat, jak je k vám život nespravedlivý, že zrovna vy máte pár kilo navíc, zatímco vaše okolí by mohlo plnit stránky časopisů o zdravé výživě, a začněte něco dělat. Vždyť to děláte jen a jen pro sebe!
  Když jsem ve stresu, prostě musím jíst

  Řada z nás řeší vypjaté situace jídlem a vzhledem k tomu, že ve stresu jsme v dnešní době prakticky neustále, neutěšeně přibíráme. Je třeba si uvědomit, že takovéto přejídání nám situaci vyřešit nepomůže a je jen naším zlozvykem, který je třeba se odnaučit. Prostě stres řešte jinak, zdravěji – jděte se projít a vyčistěte si hlavu na čerstvém vzduchu, dejte si horkou koupel a přečtěte si ve vaně knihu, pusťte si oblíbený film...možností je spousta. A když už opravdu máte pocit, že se bez jídla nervově zhroutíte, sáhněte raději po kusu zeleniny než po čokoládě či chipsech.
  Stejně mám po pár týdnech váhu zase zpátky...

  Kdo by neznal jojo-efekt. Zhubnete pár kilo díky přísné dietě a po jejím ukončení ručička váhy opět nezadržitelně stoupá. Na vině je nevhodně zvolená dieta. Trvale nezhubnete tím, že se budete trápit hladem apod. Nevěřte dietám, jež vám slibují zázračný úbytek kilogramů během několika týdnů – nejsou prostě trvalé. Zhubnete nejlépe změnou životního stylu. Musíte si vybrat takový postup, který budete schopné praktikovat vlastně napořád.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Ačkoli by se mohlo zdát, že o hubnutí musí přeci vědět všichni všechno, spousta lidí věří
  Sekce: Zdraví, Diety
   Nejzdravější způsob, jak zhubnout, není ani v drastických dietách, ani v přehnaném cvičení.
  Sekce: Zdraví, Diety
   Je to vážně těžké. Tak moc byste chtěla shodit, ale copak můžete za genetiku, nedostatek času nebo fakt, že nemáte v
   Taky tak strašně milujete tu lahodnou chuť smetanové čokolády pomalu se rozpouštějící ve
   Chodit do práce, starat se o domácnost, o manžela, a nezapomínáte přitom na sebe? Udělejte tomu přítrž a
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Chlapi, tohle mají holky rády v posteli podle znamení zvěrokruhu!
  Chlapi, tohle mají holky rády v posteli podle znamení zvěrokruhu!
  25.06.18 | Láska, Intimita
  Pánové, chcete vědět, čím v posteli nejvíce zabodujete u své slečny? Stačí se
  Proč vám citlivý nos zajistí více orgasmů?
  Proč vám citlivý nos zajistí více orgasmů?
  25.06.18 | Láska » Intimita
  Cítíte i neznatelnou vůni už zdálky? Pak patříte mezi velké sexuální
  Věcí, které chlapi prostě VŽDYCKY chtějí v posteli!
  Věcí, které chlapi prostě VŽDYCKY chtějí v posteli!
  25.06.18 | Láska, Intimita
  Co byste měla partnerovi při každých intimních hrátkách dopřát, pokud mu chcete zajistit

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády