• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Chcete viditelně omládnout? 3 ošetření, u kterých máte efekt ihned!

  25.05.18 | Část: Krása, Péče o obličej, Péče o tělo

  Na trhu je široká škála kosmetických procedur, které slibují okamžité výsledky. Orientovat se v nabídce je čím dál tím více náročné. Abychom vám ale usnadnili výběr té pravé, udělali jsme si malý průzkum a vydali se vyzkoušet hned tři nejpopulárnější. Jak to dopadlo?

  Co si budeme povídat. Proces stárnutí pokožky jednoduše nelze zastavit. Můžeme jej ale výrazně zpomalit vhodnou péčí a zlepšením životního stylu.

  Naprostým základem je dopřát pokožce obličeje dostatečnou vláhu – nejen zvenčí pomocí krémů, ale také zevnitř v podobě pitného režimu. Stejně důležité jsou pro její kondici také vitaminy – zejména A, B, C, D a E, které ve zkratce společně pleti dodávají vláhu, vypínají ji, zklidňují, pomáhají regeneraci buněk a zamezují útoku volných radikálů. Dalšími hráči v boji za mladší vzhled jsou dostatek spánku, absence nikotinu a eliminace stresové zátěže. Tyto předpoklady stojí také na „to do“ listu, když chcete, aby se projevily účinky zázračných procedur.

  Omlazení kyslíkem

  Už jste se asi předvědčili mnohokrát o tom, že když dlouho pobýváte na čerstvém vzduchu, například na horách, vaše pleť se krásně vypne a projasní. A nyní si představte, že se tento efekt může mnohokrát znásobit. Na trhu je totiž nyní neinvazivní novinka, která dodává kyslík přímo do buněčné struktury. V ošetření Oxyceutical se nejedná o stejný kyslík, jako dýcháme, ale řekněme o jeho vylepšenou verzi O3, tzv. ozonit. Ten je schopen projít mezibuněčnou membránou a vyživit buňky kůže, které tímto způsobem stimuluje k vlastní obnově. „Velkou výhodou je, že procedura Oxyceutical pleť nezatěžuje, nemusíte mít obavy ze zarudnutí, šupinek či skvrnek na obličeji a je tudíž vhodná pro všechny typy pleti,“ říká MUDr. Jana Votrubová, Ph.D. z kliniky Esthetic Medical.

  A jak taková procedura probíhá? Nejprve se do pleti aplikuje sérum, které otevře póry a zpřístupní buňky. Poté se pomocí kosmetické pistole pod tlakem rozptýlí směs ozonitu a olejů, které prostoupí do těch nejhlubších vrstev pokožky a začnou dělat svou práci. Efekt se v půlce ošetření podpoří hloubkově vyživující maskou a následně přichází druhá fáze vstřikování ozonitu. Následuje jemná ruční masáž s liftingovým účinkem a ošetření hydratačním krémem. Výhodou je, že u této procedury si skutečně odpočinete. Aplikace ozonitu pleť příjemně chladí a efekt rozzáření pleti je viditelný ihned. Doporučují se čtyři aplikace (každý týden jedna) a za jednu zaplatíte cca 1600 korun.

   

  Vlastní plazma

   

  Takzvaná plazmaterapie je velmi populární zejména díky marketingové podpoře známými tvářemi. Její velkou výhodou je, že pracujete s vlastním materiálem, takže jakékoli negativní reakce pleti na ošetření neexistují. Krevní plazma je tou nejcennější součástí naší krve. Obsahuje růstové faktory, které stimulují regeneraci pokožky. Díky plazmě se v kůži vytvářejí nová kolagenová vlákna a tím  se pleť viditelně vypíná a vrásky se redukují.  V mezibuněčné hmotě je navíc kyselina hyaluronová, která pokožku hydratuje.

   

  Vlastní ošetření netrvá dlouho. Vše je otázkou 30 minut. V první fázi se vám odebere krev, ze které se ve speciálním přístroji oddělí plazma. Ta se následně natáhne do injekční stříkačky a pomocí tenké jehličky se vpravuje do pleti. Procedura sice není bolestivá, protože její součástí je též aplikace anestetické masti, nicméně si u ní neodpočinete. Některá místa (zvlášť v okolí nosu  a kolem úst) prostě cítíte. Po ošetření je pleť podrážděná a viditelně začervenalá – to vnímáme jako omezující. Efekt na druhou stranu vidíte hned druhý den a opakovat jej musíte až zhruba za půl roku. Nevýhodou je pak vyšší cena. Plazmaterapie vás vyjde při ošetření celého obličeje až na 7000 korun.

   

  Zázračné světlo

   

  Velmi oblíbenou metodou je také fotorejuvenace. Jedná se o ošetření, kdy se kombinuje efekt laserového paprsku a intenzivního pulzního světla (IPL). Světelná energie zahřeje podkoží a tím se aktivují takzvané fibroblasty, které v kůži vytvářejí kolagenová vlákna. Kolagen pak vyplní vrásečné rýhy a v tomto důsledku se pleť vypíná. Výhodou ošetření je, že je účinné i proti žilkám a pigmentovým skvrnám.

   

  Efekt poznáte hned. Pleť se skutečně vyhladí. Ale ani v tomto případě neuděláte zbytek dne moc parády. Z ošetření odcházíte zarudlí, jakoby spálení od slunce, což přetrvá i do druhého dne. Ve většině případů se nejedná o jednorázovou záležitost – za 3 až 6 měsíců musíte proceduru opakovat. Cena jednoho ošetření se pohybuje od 3000 do 5000 korun.

   

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Jsi nespokojená se svým zevnějškem? Připadá ti, že máš velký nos, malé rty,
   Kosmetické značky nás neustále zahlcují novými, moderními a převratnými složkami,
   Jaké existují druhy peelingů a jak působí?
  Když jdete poprvé ke kosmetičce, vždycky vás nejdřív čeká diagnostika pleti. Pokud se ukáže, že ji máte
  Jsi nespokojená se svým zevnějškem? Připadá ti, že máš velký nos, malé rty,
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády