• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  25.06.18 | Krása
  Co asi specialistovi přes plastiky bleskne hlavou ve chvíli, kdy mu žena
  Svěží, hydratovanou a rozjasněnou pleť by si přála
  Vrásky, unavená pokožka, tmavé pytle pod očima. Tohle
  Neobdařila vás příroda panenkovským pohledem?
  15.06.18 | Krása
  Někdy je těžké přesně určit, co jednoho člověka přitahuje k tomu

  Kosmetické výrobky: Jaké používat, když je vám 40, 50 nebo 60 let?

  30.05.18 | Část: Krása, Kosmetika

  Jaké kosmetické produkty byste měla využívat v každé dekádě, aby vaše pleť působila zdravě a svěže?

  Čím je člověk starší, tím více klesá produkce kolagenu a elastinu, látek zodpovědných za pružnost a výživu naší pokožky. Kvůli tomu se zpomaluje proces tvorby nových kožních buněk a zároveň se zhoršuje hydratace kůže. Svou roli hraje také životní prostředí, konkrétně UV záření a volné radikály.  

  Jakmile dosáhnete čtyřicítky, mohou se výše zmiňované faktory projevit na vaší pleti tak, že začne působit unavenějším, méně svěžím dojmem. Můžete si taky povšimnout, že se vám na kůži objevují změny barvy. Dochází totiž k nadměrné produkci hnědého barviva melaninu a narůstá poškození krevních cév.

  Je možné tyto nepříjemné a neatraktivní projevy stárnutí pokožky nějak oddálit nebo redukovat? Naštěstí ano. Nejdůležitějším krokem v každém věku je mazat se pořádnou vrstvou opalovacího krému, který chrání pokožku před UV zářením. To je nejlepší obrana proti stárnutí. A jak jinak ještě můžete co nejlépe pečovat o svou kůži? Jaké typy přípravků (kromě opalovacího krému) byste podle zkušených dermatologů měla pravidelně používat v jednotlivých dekádách vašeho života?

  Když je vám 40 - 50 let

  Ztratila jste přirozenou barvu vaší pleti? Máte obličej nehezky zašedlý bez přirozeného ruměnce na tváři? Jak tuto zapeklitou situaci vyřešit?

  „Mezi 40 a 50 lety může vaše pleť poněkud zmatnět. Mohou začít převažovat vrásky a tón pleti může být nerovnoměrný,“ vysvětluje Dendy Engelman, MD, dermatologický chirurg z New Yorku. Jak to napravit?Mohou pomoci antioxidanty, které jsou schopny bojovat proti škodám způsobenými volnými radikály, což napomáhá zkvalitnit a rozjasnit pleť.

  Mezi perfektní antioxidanty patří nejen vitamin C, ale také produkty se zeleným čajem, vitaminem E, resveratrolem, polyfenoly a kofeinem. Výrobky s těmito látkami výrazně redukují drobné vrásky a zároveň zlepšují celkový vzhled pokožky.

  Když je vám 50 - 60 let

  V péči o pleť byla vždy důležitá exfoliace neboli odstraňování odumřelých buněk ze svrchní vrstvy kůže. V těchto letech byste to obzvlášť neměla zanedbávat. Dávejte si ale pozor, protože u nás k těmto účelům často používáme klasické peelingy, které pleť obrušují pomocí drobných částeček (například silikonových mikroperliček nebo jemného písku). Jenže ty mohou někdy obsahovat poměrně velké částečky, které naši pokožku mohou podráždit. 

  Odborníci doporučují spíše chemickou exfoliaci, která proniká o něco hlouběji a při které se používají hydroxykyseliny nebo přírodní enzymy. Tyto přípravky byste měla používat pravidelně každý den, proto musí být dostatečně jemné, aby je pleť snesla často a bez jakéhokoliv podráždění. Zároveň je ale třeba, aby byly dostatečně silné, aby účinně zvládly odstranit stárnoucí, mdlé a unavené buňky, jež se ukládají na povrchu pokožky a dokážou nelichotivě zbarvit naši pleť.

  Využívání chemické exfoliace je nezbytným krokem k tomu, aby lépe fungovala další vrstva pokožky, kde se nachází kolagen, který zpevňuje kůži. Každodenní stimulace podporuje vytváření stále nových buněk, tedy jakýsi buněčný koloběh.

  Jaká látka je tedy v tomto věku klíčová? Kyselina glykolová. Pokud začnete používat přípravky s touto složkou již kolem čtyřicátého roku, uděláte jedině dobře.

  Když je vám 60 a více

  Nacházíte se ve věku, kdy vám připadá, že se nové vrásky vyrojí během noci. Nyní je ztráta kolagenu a pružnosti mnohem zřetelnější než dříve. Pleť může být suchá, protože se přirozeně zpomaluje tvorba tuku.

  Je-li vám 60 a více let, stává se kůže křehčí a jemnější. Proto se zaměřte na výrobky, které hydratují a ochraňují pokožku. I nadále můžete používat jiné produkty, včetně antioxidantů a exfoliantů, ale pokud máte pleť příliš suchou, budete je muset omezit. Případně přejděte na jemnější exfoliant, nebo ho neužívejte každý den.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Pokožka každého z nás přirozeně stárne. Soudržnost buněk se zhoršuje, zpomaluje se syntéza kolagenu,
   Kosmetické značky nás neustále zahlcují novými, moderními a převratnými složkami,
   Existují na první pohled nevinně vyhlížející věci, které běžně děláme, a které
   Jaké existují druhy peelingů a jak působí?
   Denní péče o citlivou pokožku obličeje a těla je často složitým úkolem. Důkladné a šetrné
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Chlapi, tohle mají holky rády v posteli podle znamení zvěrokruhu!
  Chlapi, tohle mají holky rády v posteli podle znamení zvěrokruhu!
  25.06.18 | Láska, Intimita
  Pánové, chcete vědět, čím v posteli nejvíce zabodujete u své slečny? Stačí se
  Proč vám citlivý nos zajistí více orgasmů?
  Proč vám citlivý nos zajistí více orgasmů?
  25.06.18 | Láska » Intimita
  Cítíte i neznatelnou vůni už zdálky? Pak patříte mezi velké sexuální
  Věcí, které chlapi prostě VŽDYCKY chtějí v posteli!
  Věcí, které chlapi prostě VŽDYCKY chtějí v posteli!
  25.06.18 | Láska, Intimita
  Co byste měla partnerovi při každých intimních hrátkách dopřát, pokud mu chcete zajistit

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády