• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Zaměřili jsme se na nejznámější vlasové mýty
  24.05.19 | Krása, Zdraví
   Věk, kterého se člověk může dožít, dnes vědci kladou do
   Toužíte po sametové pleti a máte rády
   Celulitida - věčný strašák nás žen. Objevuje
   Nic nedokáže znepříjemnit nošení

  Pět nejčastějších kosmetických karambolů

  12.10.18 | Část: Krása, Kosmetika

  Odpoledne u profesionální kosmetičky může být fajn, ale to stojí jak hromadu peněz tak i času, a tak se do zkrášlování pouštíme samy doma. Jenže ne vždy se povede vše tak, jak máme v plánu. Špatně vytrhané obočí, zarudlé tváře či nepadnoucí barva na vlasech jsou toho důkazem. Tady máš pět nejčastějších kosmetických karambolů.

  Známe to všechny, na večer si koupíme láhev červeného, pustíme si naši oblíbenou hudební kapelu a zavřeme se do koupelny s jasným cílem – upravit, vylepšit, vyčistit, zdokonalit vše, co se zdokonalit dá. Jenže ouha. Některé kosmetické úpravy mohou prostě dopadnout dost špatně. Co všechno se může stát?
  Kde mám obočí?

  Mít dokonalé obočí je prostě základ. Zvýrazní se tím naše oči, takže bereš do ruky pinzetu a trháš a trháš, až zjistíš, že jsi to trošku přehnala a moc ti tam toho nezbylo. Nezoufej, než obočí doroste, nezbude ti nic jiného, než si ho domalovávat. Pořiď si tužku na obočí v barvě tvého obočí a lehce ho prostě dokresli. Jen si dávej pozor na to, abys to nepřepískla. Rozhodně tam nedělej žádnou linku jedním tahem, ale postupně črtej. Poté přejeď několika tahy kartáčkem. Na závěr můžeš přidat trochu gelu na vlasy. Pomoci ti může také aplikace obočí umělého.

  Zkušenost čtenářky:

  Aneta (27 let): „Na vytrhávání chloupků na obličeji mám takové voskové proužky, které si přilepím třeba nad rty a trhnu. U kořene nosu mi chloupky také rostou, ale jednou jsem to vzala i s kusem obočí. Trvalo měsíc, než dorostlo, do té doby jsem vypadala fakt divně,“ směje se Aneta.
  Chtěla jsi změnu účesu, ale tohle?

  Rozhodla ses k radikálnímu kroku a sama nebo za pomoci kamarádky ses ošmikala tak, že se prostě bojíš vyjít ven na ulici? Tohle známe všechny. Špatný střih a nepadnoucí barva dokáží nadělat paseku. A pokud venku nechumelí, abys vše schovala pod čepici, je to dost problém. Ale tady je pomoc snadná, protože téměř s každou délkou vlasů se dá něco dělat – svázat je do culíku, zaplést do copánků, prostě cokoli, co tě napadne. Příliš krátké vlasy vytvaruj pomocí gelu do rošťáckého rozcuchu.

  Netrápí tě ani tak špatný střih jako tvá naprostá neschopnost upravit účes tak, jak to udělala kadeřnice? Koukej jí příště na ruce a používej vše stejně jako ona. Fén, kulma nebo žehlička se tak stanou tvými nejlepšími kamarády. Pokud nejde vůbec nic a čekat na to, až ti vlasy zase dorostou, se ti nechce, ještě je tu možnost umělého prodloužení vlasů. Pravda, není to záležitost levná, ale budeš spokojená okamžitě.

  Příběh čtenářky:

  Tereza (34 let): „Vlasy si barvím sama celé roky, ale jednou v drogerii neměli mou značku a tak jsem si koupila jinou, i když odstín stejný, dopadlo to příšerně. Měla to být taková tmavší blond, ale chytlo se to do oranžova. Raději jsem druhý den šla ke kadeřnici, která to naštěstí spravila,“ podělila se o svůj zážitek Tereza.

  Proboha, co se stalo s mojí ofinou?

  Další noční můrou, co se ti může stát, je nepovedená ofina. Střihla sis ji sama a teď bezradně koukáš do zrcadla s tím, že prostě několik týdnů nevylezeš z baráku. Ještě si nehlas neplacené volno v práci, i s tím se dá něco dělat. Snadnou pomocí je čelenka nebo sponky, kterými ofinu připneš a přes ni přehodíš delší vlasy. Pokud se na to cítíš, tak hodně krátkou ofinu můžeš vyžehlit směrem od čela ven a získat tak punkový vzhled.

  Příběh čtenářky:

  Gábina (29 let): „Přesně tohle se stalo mně. Rozhodla jsem se pro změnu a šmikla si ofinu tak blbě, že byla celá nakřivo a mě nenapadlo nic lepšího, než stříhat dál a dál, až skoro nebylo co stříhat. Kámošky mi říkaly, že mám předstírat, že to byl záměr a že jde o nový trend, ale podle mě se bály mi říct pravdu do očí, tedy že vypadám dost blbě,“ vzpomíná Gábina.
  Pleťové masky? Bacha na alergii

  Máš před důležitým večírkem, kde chceš zazářit a tak si na obličej aplikuješ novou pleťovou masku, aby tvoje pleť byla jako z alabastru. Ale za chvíli se ti na tváři, nose i čele začne objevovat nepěkná vyrážka a ty se tlučeš hlavou o zeď, že takhle vymóděná jít nikam nemůžeš. Rychlou pomocí mohou být chladivé obklady a volně prodejné léky. V tom nejhorším případě budeš muset večírek oželet. A pro příště vol raději přírodní kosmetiku a nejdříve si ji vyzkoušej nanečisto

  Se žiletkou opatrně

  Krásné a hladké nohy jsou už nezbytnou nutností. Jenže ne vždy máme v koupelně dostatek času a pak vylézáme a vypadáme jako po bitvě. Pokud nechceš mít nohy samou drobnou jizvičku, používej žiletky, které mají více břitů. Samozřejmostí je holicí pěna či gel. Ale když už se nějaké to zranění stane, tak šup s ním pod studenou sprchu, dobré je také ošetřit ránu přírodním krystalem kamence. Vhodné jsou také náplasti, které umí zastavit krvácení, seženeš je určitě v lékárně

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
    Dokonale tvarované obočí z tebe může udělat femme fatale, ale spousta žen při jeho úpravě dělá chyby,
  Odpoledne u profesionální kosmetičky může být fajn, ale to stojí jak hromadu peněz tak i času, a tak se do
   Někdy přijde touha změnit se od podlahy, tedy přesněji, od hlavy. Změna barvy vlasů je tím nejjednodušším, co
   Upravené obočí zjemňuje váš celkový vzhled. Možná to znáte. Když se stane, že opomenete tuto
  Takový detail jako je obočí skutečně může změnit vzhled a výraz celého obličeje. Proto nestačí, že si jen někde
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  7 nových pravidel pro váš lepší sex
  7 nových pravidel pro váš lepší sex
  25.05.19 | Láska, Intimita
  Žádné předstírané orgasmy, více bezpečnosti pro všechny a samozřejmě jasné
  6 cviků, se kterými zlepšíte svůj sexuální život
  6 cviků, se kterými zlepšíte svůj sexuální život
  25.05.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Cvičení pánevního dna patří mezi nejpopulárnější techniku, nejen jak se vyhnout
  Návyky, které udržují sex i vztah
  Návyky, které udržují sex i vztah
  25.05.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Je těžké platit účty, připravovat večeři, starat se o děti a k tomu všemu romanticky randit

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády