• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání.
  Holení žiletkou může být energeticky i časově

  Detox hlínou. Už jste zkoušela vypít zelený jíl?

  28.03.19 | Část: Krása, Péče o obličej, Péče o tělo

  Jaro jako období detoxikace láká k různým experimentům. Jednou z novinek je i unikátní zelený jíl, který si můžete dopřát při čištění organismu.

  Jíst hlínu nebo jíl asi vypadá jako docela šílený nápad, ale není hlína jako hlína! Řeč bude o zeleném jílu (neboli francouzském), který má tak širokou škálu užití, že vás oblaží doslova od hlavy až k patám. Zevnitř i zvenčí.
  Co to je?

  Zelený jíl není krycí název pro nějakou tajuplnou potravinu, skutečně se jedná o horninu, která se používá při detoxikaci organismu. Zelený nebo francouzský se mu říká pro jeho nazelenalou barvu a časté naleziště ve Francii. Nicméně, můžete narazit i na variantu ze Sicílie, kde jíl vznikal na dně Středozemního moře po miliony let. Po vytěžení je zelený jíl přirozeně sušen na slunci a následně rozmělněn na prášek, který putuje ke spotřebitelům.

  Není to tedy jen tak a nemůžete si nabrat jíl u vás od potoka. Jde o konkrétní a prověřenou záležitost, která musí splňovat náročné hygienické předpisy ČR a EU, zejména na podíl nečistot a hladinu těžkých kovů.
  Jak se jíl používá?

  Pokud se rozhodnete zkusit detox jílem, můžete si vybírat ze široké škály užití. Můžete ho použít na celé tělo a při detoxikačních kúrách jíl pít. To není nic složitého, většinou se prodává ve formě prášku nebo gelu, který si rozmícháte do sklenice s vodou. Zelený jíl se hodí užívat teď na jaře, kdy je čas pro detoxikaci organismu, protože působí zásadotvorně a posiluje krev. Při obtížích s překyselením je vhodné, když místo 1 lžičky zeleného jílu si připravíte dvojnásobné množství zeleného jílu a 3x denně před jídlem si obsah skleničky zamícháte a i s rozmíchanou jílovou usazeninou vypijete. Užívá se většinou 3 týdny, potom udělejte 1 - 4 týdny pauzu, aby se tělo dostalo k normálu.

  Přírodní zelený jíl se také používá k přípravě regeneračních a uvolňujících masek na obličej, vlasy a tělo, ale i ke koupelím a zábalům.
  Jak to funguje?

  Zelený jíl obsahuje naprosto unikátní množství minerálních látek a stopových prvků, které jsou velmi prospěšné pro naše namáhané vlasy, pleť i pokožku. Pro své absorpční, detoxikační i čistící účinky je cenný jako bojovník proti tvorbě vrásek a stárnutí kůže i při léčbě různých kožních nemocí. Dokáže na sebe silně vázat toxiny a těžké kovy a tím čistí organismus od všeho, co v něm nechceme.

  Pokud jíl pijete jako nápoj, bude dobře fungovat ve střevech, kde pomáhá emulgovat a absorbovat tukové částice, v žaludku pak neutralizuje nadměrné kyseliny.
  Působí i zvenčí

  Jíl je skvělý na kůži, podobně působí třeba bahno z Mrtvého moře. Když si z něj připravíte “blátíčko”, můžete je využít jako tělový obklad, pleťovou masku nebo účinný přípravek při poštípání hmyzem. K přípravě můžete použít nejen vodu, ale také bylinný výluh, ovesné nebo mandlové mléko. Pokud je výsledek příliš řídký, přidejte jíl, pokud je příliš hustý, přidejte tekutinu.

  Když aplikujete jílovou masku na tělo, vlasy nebo obličej, přestává účinkovat, když vyschne. Můžete ji proto rosit vodou a zesílit tak její účinek.

  Pozor na léky!

  Pokud užíváte pravidelně léky, dejte si je až delší dobu po pozření jílu. Jeho absorpční účinky by mohly způsobit, že by léky nefungovaly.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Citrusový plod stromu Citrus limetta, řazený do kategorie kyseloplodých citrusů, podobně jako citron, obsahuje vitaminy B, C a
  Chceš si dopřát relax po dlouhé zimě, mít hebkou pokožku do plavek či začít bojovat s celulitidou?
  Zeleného čaje existuje nepřeberné množství – v současné době je u nás velmi oblíbený čaj
   Jemné lístky zeleného či bílého čaje (což je v podstatě luxusní forma zeleného čaje)
   Máte chuť na nějaký teploučký voňavý čaj a zároveň chcete udělat něco pro svoji vyšší
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Jistě jste užněkolikrát slyššli nebo četli, že milování působí na tělo
  Jak svést svého muže
  Jak svést svého muže
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Začíná to nádherně, pokračuje krásně a pak přijde stereotyp. Znáte to? V
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  18.04.19 | Láska, Rodinná
   Od malička jsme po vás koukali. Ve školní lavici, na první diskotéce: jste každá

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády