• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  13.11.18 | Krása, Kosmetika
  Nedáte bez laku na nehty ani ránu? Dávejte pozor, co si v
  Chladné a sychravé počasí má vliv i na naši
  Všichni samozřejmě víme, že alkohol nikomu na kráse
  Rty. Malý detail v obličeji, avšak sexy a smyslný,
  Akné trápí nejen dospívající

  Kompletní průvodce depilací voskem

  16.07.17 | Část: Krása, Péče o tělo

  Kompletní průvodce depilací voskem

   Nic se nevyrovná tomu, když přejedete rukou po své kůži a ta je hladká bez nepříjemných chloupků. Ještě lepší je to v případě, kdy kůže vydrží bez nepříjemně pichlavých chloupků po delší dobu. Pokud jste unavené z každodenního holení žiletkou, vsaďte na vosk, který odstraňuje chloupky i s kořínky.

  Máte strach? Ještě nikdy jste depilační vosk nepoužívala? Ničeho se nebojte, jsme tu pro vás a přiblížíme každý nutný krok k perfektnímu výsledku!

  Je lepší podstoupit depilaci voskem v salónu nebo si ji udělat v klidu domova?

  Inu, se složitějšími úkony, jako je depilace v okolí bikin či brazilská depilace se obraťte na odborníky! Zejména jste-li úplný začátečník.

  Expertka na depilací Dilma, vlastnící svůj salón a shodou okolností pocházející z Brazílie vám doporučuje začít s domácí depilací u nohou. „Během depilace nohou můžete dobře vidět, co děláte, a nebezpečí nějaké újmy je minimální!“ Horší by to zřejmě bylo s brazilskou depilací, tam je prostor na poranění opravdu veliký. Jejím tajným tipem je dětský pudr nebo kukuřičný škrob, kterým jemně poprášíte oblast, jež se chystáte depilovat a pak teprve aplikujete vosk. Důvod je velmi jednoduchý. Vosk na chloupcích lépe drží, když je kůže naprosto suchá.

  Jakmile je kůže čistá a vysušená a v neposlední řadě - vosk má správnou teplotu (uvedeno na obalu) Dilma doporučuje: „aplikovat vosk ve směru růstu chloupků a pak je strhnout ve směru opačném.“ Zní to snadno, ale nezkoušejte naráz odstranit velkou plochu chloupků.

  Chloupky „tam dole“

  Možná, že vám vůbec nevadí si holit nohy téměř každý den, ale co oblast třísel a nejlépe v období, kdy jste na dovolené a denně se vystavujete v bikinách. Jak udržet oblast kalhotek čistou bez chloupků? Naše rada? Před odjezdem na dovolenou zajděte do depilačního salónu.

  Co je to bikini depilace? V každém salónu se názvy typů depilace voskem v úrovni bikin mohou lišit. V podstatě však existují tři úrovně depilace. Nejrozšířenějšími názvy jsou americká, francouzská a brazilská depilace. Co od nich čekat, se dozvíte na následujících řádcích:

  -Řeknete-li si o americkou depilaci, v salónu vám personál vytrhá chloupky v oblasti spodního prádla. Odstraní ty, které přečuhují a vylézají z kalhotek. Pokud se chystáte na dovolenou, vezměte si do salónu plavky, které budete nosit! Předejdete tak vyčuhování chloupků, které díky širšímu střihu kalhotek byly schovány.

  -Francouzská depilace odstraňuje o něco více než americká, ale nezahrnuje odstranění chloupků zadních intimních partií. Chloupky mohou být ponechány ve tvaru „V“ nebo jako „proužek“. S sebou si nemusíte nosit plavky, protože při této depilaci musíte zahodit stud a odhodit kalhotky.

  -Zeptáte-li se na brazilskou depilaci. Jdete s holou kůží na trh, protože v salónu postupně odstraní veškeré chloupku v oblasti třísel, intimních partií a v místě zadečku. Možná, že první návštěvu nebudete mít na brazilskou depilaci odvahu, ale věřte tomu, že ženy, které ji jednou zkusili, bez ní už nemohou být. Třeba i vy jste jednou z „těch žen“ :). Nebo si nechte vzít všechno kromě něžného proužku.

  Jak docílit (relativně) bezbolestné depilace?

  Dilma tvrdí, že základem je pečlivá příprava. Připravte chloupky do délky zrnka rýže. To výrazně snižuje nepohodlí, ale dejte pozor na to, aby chloupky nebyly kratší, protože jinak by vám moc chloupků nezmizelo.

  Relaxujte. Dýchejte zhluboka. Nebuďte nervózní a nestyďte se. V salónu jsou na intimní partie zvyklí. Představte si, kolik žen už před vámi viděli a po vás ještě shlédnou!

  Pokud se opravdu bojíte bolesti, snězte půl hodiny před depilací analgetikum, které by mělo bolest snížit.

  Co dělat po depilaci voskem?

  Po depilaci je třeba udělat několik kroků, tak aby se zabránilo zarůstání chloupků. Jakmile se na kůži objeví malé červené hrbolky, vězte, že přichází čas na péči po depilaci. Hrbolky jsou způsobené růstem chloupků, které jsou uvězněné pod starými kožními buňkami. K důkladnému odstranění odumřelých kožních buněk začněte denně používat kartáč nebo houbu, kterou používáte na mytí. „Pomáhá to zvedat chloupky a olupovat kůži,“ říká Dilma. Mimo to doporučuje krémy nebo gely s obsahem kyseliny mléčné, které přispívají k odstranění odumřelých kožních buněk. Většině lidí od zarůstání spolehlivě pomůže jednoduše peelingový krém, použitý jednou nebo dvakrát týdně. Zjistíte-li, že některá část těla je náchylnější ke vzniku červených hrbolků, použijte super-měkký kartáček na zuby s jemným mycím gelem a krouživými pohyby uvolňujte schované chloupky. Tím dochází i k odstranění staré kůže a chloupky se tak lépe dostávají na povrch.

  Jak často chodit na depilaci?

  První depilace může být velmi bolestivá, ale dobrou zprávou je, že chloupky pak rostou měkčí a dají se snadněji vytáhnout. Čím častěji docházíte na depilaci, tím je to snadnější a méně bolestivější. S cílem minimalizovat bolest, zajděte do salónu opětovně ve chvíli, kdy chloupky dorůstají do velikosti zrnka rýže. Interval návštěv je velmi individuální. Záleží na tom, jak rychle chloupky rostou. Většina žen má mezi depilací i několik týdnů volna :) Takže rezervujte si schůzku v salónu nebo si pořiďte depilační vosk domů a můžete si vychutnat hladkou pokožku během celého léta!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   S přicházejícím jarem odhodíte vysoké kozačky, tlusté ponožky a z botníku vylovíte
  Také vždycky punčochy odrovnáte po jednom, dvou, maximálně třech nošeních? Víme, jak to udělat, aby
  Občas mám chuť něco vytvořit vlastníma rukama (ťukání do klávesnice nepočítám). Jenže…
  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe se stal populární po celém světě.
  Léto sice skončilo, ale problémy spojené s odstraňováním nechtěných chloupků nikoliv. Abyste nemuseli nosit
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Vědci objevili hormon polibku, po kterém bude každá holka nadržená.
  Vědci objevili hormon polibku, po kterém bude každá holka nadržená.
  13.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Nový hormon kisspeptin, nazývané hormonem polibku, objevili odborníci z Belgie a Německa. Tento
  Proč chtějí některé ženy pořád sex a jiné nikoliv!
  Proč chtějí některé ženy pořád sex a jiné nikoliv!
  13.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Říká se, že zatímco muž je připraven na sex vždycky, žena jen někdy. I když to fyziologicky není tak
  Takhle zaujmete holku na první schůzce!
  Takhle zaujmete holku na první schůzce!
  13.11.18 | Láska, Intimita
  Jak zaujmout na první schůzce?

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády