• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Chcete hezčí obličej? Upravte si obočí. Poradíme jak

  14.05.17 | Část: Krása, Péče o obličej

  Takový detail jako je obočí skutečně může změnit vzhled a výraz celého obličeje. Proto nestačí, že si jen někde vytrháte pár přebytečných chloupků. Pokud chcete dokonalé obočí hollywoodských hvězd, je potřeba proniknout do tajů této alchymie. Poradíme, jak na to, a uvidíte, že na konci budete se svým vzhledem ještě mnohem spokojenější.

  "Správná úprava obočí je ta nejjednodušší cesta, jak vypadat v jeden moment mladší, svěžejší a sebevědomější. Správný tvar obočí orámuje vaše oči a budete vypadat upravená dokonce i bez make-upu," shodují se Jean a Jane Fordovy, zakladatelky značky Benefit, která v prodejnách Sephora po celém světě provozuje takzvané Brow Bary.

  To jsou v podstatě takové oázy pro vaše obočí, kde vám kosmetička poradí, jaký tvar byste měla zvolit, kde všude chloupky vytrhávat a kde zase naopak nechat dorůst, a naučí vás i to, jak si obočí potom ještě zvýraznit tužkou a dalšími šikovnými produkty. A to vše, někdy ještě včetně barvení, samozřejmě provede i v praxi. Nakonec vás ještě lehce nalíčí, ale i bez líčení odcházíte jako vyměněná a dáváte všem poučkám o důležitosti obočí za pravdu.

  Čím začít?

  My jsme se tam už vypravili, abychom vám mohli předat pár zkušeností ještě dřív, než tam (nebo kamkoli jinam za svou oblíbenou kosmetičkou) vyrazíte také.

  Nejdřív ze všeho je třeba obočí zmapovat. Tedy zjistit, jak má být dlouhé a jaký má mít tvar vzhledem k proporcím vašeho obličeje. Vezměte si na pomoc vatovou tyčinku, nebo třeba tužku, ale měla by být co nejtenčí.

  Obočí na míru

  Nejprve určete, kde má obočí začínat, a to tak, že tužku přiložíte na obličej tak, aby propojovala vnitřní koutek oka s krajem nosu. Vše, co roste před tužkou, vytrhejte, a pokud se vám naopak chloupků nedostává, nechte je dorůst. To, že příliš vytrhané obočí už nedoroste, je mýtus, jen je třeba být trpělivá.

  Dalším krokem je určení, kde se má obočí takzvaně lámat. Nemělo by totiž být zakulacené, ale mělo by mít tvar zlomeného křídla, tedy zhruba dvě třetiny délky obočí směrem nahoru, jedna třetina by pak měla být vytvarovaná směrem dolů.

  Tenhle "bod lomu" byste ale také měla přizpůsobit svému obličej. Vatovou tyčinkou proto teď propojte střed oka s okrajem nosu, a v místě, kde se tyčinka dotýká obočí, začněte chloupky směřovat dolů.

  Poslední krok měření je konec obočí. Pokud se o něj staráme samy, často ho míváme příliš krátké, proto vás možná jeho ideální délka překvapí. Rozhodně se ale vyplatí vydržet, než chloupky do požadované délky vyrostou. Najdete ji tak, že tyčinku propojíte s vnějším koutkem oka a krajem nosu.

  Mýtům nevěřte

  Před samotným trháním je dobré si tyto body klidně vyznačit tužkou na oči, abyste se jich držela, a nestalo se vám, že nakonec budete mít každé obočí trochu jiné. Doma si budete chloupky zřejmě trhat jen pinzetou, kosmetička na to použije vosk, který je rychlejší, takže i o něco příjemnější.

  Nebojte se tvar obočí začistit ze všech stran, tedy klidně i zvrchu. Že se obočí smí trhat jen ve spodní části, je totiž další mýtus. Nezapomeňte ale přitom, že v současnosti se nosí hodně přirozený a spíš širší tvar. Dejte tedy pozor, ať se při trhání příliš nerozvášníte a nezůstane po vás jen tenká linka.

  Správná kosmetika na závěr

  Kosmetička vám obočí i lehce nabarví, což ve výsledku je vidět jedině tak, že vaše obočí vypadá hustší a plnější, čili krásnější. Dohnat to ale samozřejmě můžete i speciálními tužkami, stíny a gely určenými přímo na obočí.

  Ideální je mít jejich kombinaci, protože gelem zafixujete neposedné chloupky, a stín či tužka vyplní mezírky, kde neroste dostatek chloupků. Pomoci si můžete kartáčkem, ale možná ještě lepší je malý kartáček.

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Konturování je aktuálně velký hit – a nemusíte být profesionální
    Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do elegantního obloučku a
  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe se stal populární po celém světě.
      Linky dělají oko dokonalejší, dramatičtější a naučit se je malovat může každý, tvrdí
  "Ne, narodila krásná, ale narodit se šťastný," - říká přísloví. Američtí vědci
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády