• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se
  Ženy svá prsa řeší už od dospívání.
  Holení žiletkou může být energeticky i časově

  Sexy dekolt i bez plastiky - jak na to?

  24.06.17 | Část: Krása, Péče o tělo

  Sexy dekolt i bez plastiky - jak na to?

   Věděli jste, že pokožka dekoltu a ňader je stejně tak citlivá a jemná, jako ta na krku a v okolí očí? Proto je vaše hruď také více náchylná ke vzniku vrásek! Pojďte proto předejít vzniku těchto defektů doprovázejících stárnutí!

  Speciální kosmetika
  Už jsme si zvykli používat odlišnou kosmetiku na obličej, tělo nebo nohy. No z této celkové péče bychom měli vyjmout další speciální část těla a tou je oblast prsou. Jak jsme již zmiňovali, nachází se zde velmi jemná pokožka, a tak ne každé ženě vyhovuje používání stejného pleťového mléka jako na zbytek těla. Když pocítíte mírně brnění nebo spatříte zarudnutí, poohlédněte se po krémech určených právě na tyto partie.

  Některým dámám vyhovuje natírat jejich těmi produkty, které používají na obličej. Ani zde byste neměli zapomínat na používání peelingu. Opět apelujeme na aplikaci méně agresivních produktů. Vybírat si můžete také z různých zpevňujících přípravků, které dodají pokožce na prsou speciální dávku vitamínů. Dbejte však na renomé této kosmetiky. Pokud možno, vybírejte zejména krémy a gely vyrobené na přírodní bázi.
  Masky zjemňující pokožku
  Pokud si namícháte nějakou "podomácku" vyrobenou kašičku, můžete ji nanést nejen na obličej, ale i trošku níže. Masky byste měli aplikovat vždy od brady směrem k ňadrům. Vždy vynechejte oblast bradavek, protože ty jsou na vnější podněty velmi citlivé a takové experimenty jim mohou jen uškodit.

  Začít můžete pravidelným natíráním olivovým olejem, který pokožku na prsou vyhladí a dodá jí dostatek živin. Omezí tak i tvorbu vrásek. Vhodné jsou i nakrájené okurky, které jejich zase dostatečně hydratují. Unavenou pokožku v těchto partiích osvěží i nevyšlehaný bílek, který necháte zaschnout a pak si jej smyjete. Zábal z čisté jablečné šťávy, který byste si měli nanášet třikrát do týdne na půl hodiny vám také dopomůže k pevnějšímu poprsí. Pomáhá i med a mandlový či růžový olej.

  Nezapomínejte na masáže
  Ženy si často stěžují, že vlivem věku ztrácejí jejich ňadra na pevnosti a přitažlivosti. Přitom stačí málo, dopřát si každý den krátkou masáž, která ňadra prokrví a nedovolí svalstvu ochabnout. Tou nejjednodušší možností je střídavé sprchování teplou a studenou vodou. Dávejte pozor, aby voda nebyla příliš horká, protože to pleť velmi vysuší. Hlavicí kružte nejprve nad jedním ňadrem ve směru hodinových ručiček a pak dělejte protisměrný pohyb. Neočekávejte zázraky, chce to trpělivost a po několika týdnech spatříte zlepšení.

  Alespoň jednou týdně si dopřejte i klasickou masáž. Tu dělejte vždy s nějakým krémem nebo olejem, jinak budete pleť příliš natahovat a způsobíte její dřívější stárnutí. Začněte postupně masírovat zevnitř směrem k bradavce ze všech čtyř stran. 

  Pohyby by neměly být silné, všechno dělejte jemně a plynule. Dlaň pak přiložte na bradavku a ňadro lehce přitlačte. Ve třetím kroku si přiložte jednu dlaň svrchu a druhou zespodu ňadra. Vytvářejte jemný a pomalý protisměrný pohyb tak, abyste necítili žádnou bolest ani silný tlak. Na závěr opět přiložte dlaň a relaxujte.

  Vliv podprsenky
  Tvar a vzhled prsou můžete ovlivnit i spodním prádlem.Nevybírejte si podprsenky s umělými neprodyšnými vycpávkami, ve kterých se vám prsa zpotí a vytvoří se vám vyrážka. Také pozor na správnou velikost, jinak se prsa budou cítit jako ve svěráku. Nic není třeba přehánět a pokud máte zlozvyk, při kterém spíte v podprsence, měli byste od něj hned upustit. Prsa si musí odpočinout a uvolnit se. Dávejte také pozor na výběr materiálů. Upřednostňujte ty, které mechanicky nedráždí bradavky a nezpůsobují jejich pálení.

  Základ je ve cvičení
  Mladistvost prsních těchto partií vrátí především pravidelné cvičení. S ním budete nejlépe bojovat proti zemské přitažlivosti a odměnou vám budou sexy ňadra. Nemusíte navštěvovat ani fitness centra, stačí vám pár správních cviků, které budete provádět v pohodlí domova, třeba i při sledování televize. Můžete se například odstrkovat rukama od zdi, tlačit dlaně směrem do sebe nebo roztahovat paže směrem nahoru.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Krása
   Už od pradávna je známo, že nejlepším sportem pro zlepšení pevnosti ňader je plavání.
   Krátké představení cviků Pěti Tibeťanů berte jako orientační, na toto téma se dají napsat stohy knih.
  Sekce: Zdraví
    Možná víte, že na uchu existují takzvané reflexní body. A pomocí akupresury, tedy jemného
   Vysportované tělo a hezká prsa nejdou vždy ruku v ruce. Podle britských odborníků se totiž ženy mohou věnovat
    Občas mám chuť něco vytvořit vlastníma rukama (ťukání do klávesnice nepočítám). Jenže…
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  Máte deprese? Milujte se – ale bez kondomu
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Jistě jste užněkolikrát slyššli nebo četli, že milování působí na tělo
  Jak svést svého muže
  Jak svést svého muže
  18.04.19 | Láska, Intimita
   Začíná to nádherně, pokračuje krásně a pak přijde stereotyp. Znáte to? V
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  6 věcí, které na ženách nesnášíme
  18.04.19 | Láska, Rodinná
   Od malička jsme po vás koukali. Ve školní lavici, na první diskotéce: jste každá

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády