• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

   Oči nejsou pouhým zrcadlem duše. Vypovídají
   Říká se, že vlasy jsou korunkou naší
   Tisíce utracené za drahé krémy
  17.08.17 | Krása
   Kdy může rtěnka znamenat více než krásu? Když vám
  16.08.17 | Krása, Zdraví, Fitness
   Že vypadáme v upnutých šatech či vypasovaných

  Vyzkoušely jsme: Bezbolestná liposukce!

  09.06.17 | Část: Krása, Péče o tělo | Zobrazeno: 236 |

   Naše redaktorka Jana vyzkoušela hubnoucí proceduru ve Formosa centru. Na kolik vás přijde bezbolestná liposukce a s jakými výsledky?

  Nikdy jsem nebyla prototypem modelky. Míry 90 – 60 – 90 mi byly od mých 17 let na hony vzdálené. Ve vrchní části jsem si o dosažení rozměru 90 mohla nechat leda zdát, a v té spodní jsem se k číslu 90 nemohla ani dietami dopracovat. Vzhledem k tomu, že mi je 28 let, myslím, že bych nad každým centimetrem na víc neměla přivírat oko, ale bojovat s ním!

  Na začátek bych řekla, že jím zdravě, 5x denně, hodně ovoce a zeleniny, vynechávám sacharidy, tvrdý alkohol a sladkosti. I přes tento fakt prostě nemám zadek jaký bych si přála...

  Hledala jsem něco, co by mi pomohlo se zbavit pár cm a narazila jsem na Formosa centrum (www.formosa.cz), kde kromě kosmetických zákroků a regenerace pokožky a kloubů nabízejí i služby na tvarování a hubnutí postavy.

  Vypravila jsem se proto do Sokolova, abych zjistila, jak to všechno funguje. Sokolov jsem vybrala hlavně proto, že cenově je ošetření ve Formosa centru dostupnější než v jiných centrech např. v naší metropoli (oblast 10x10 cm zde stojí 500 Kč a každý pátý „čtverec“ v rámci „hubnoucího“ ošetření máte zdarma!).

  Po konzultaci s velmi milým personálem, který tvoří rodinný tým MUDr. Alena Tichá a Mgr. Alexandra Tichá, jsme zvolili jako nejvhodnější pro mne ošetření přístrojem Accent XL. Tento přístroj funguje na principu radiofrekvenční technologie. Způsobuje zvýšení teploty ve tkáni do hloubky až 20 mm, dosahuje k tukové tkáni a redukuje celulitidu. Zahříváním tkání v této hloubce dochází k lipolýze a tuky se vyplavují z tukové buňky, zlepšuje se lokální metabolismus a tuková vrstva se tak redukuje.

  Accent slouží k zeštíhlení partií břicha, boků a stehen, zpevnění povadlé pokožky, ale také zeštíhlení menších problémových oblastí, jako jsou oblast kolen, kotníků, paží a oblasti v obličeji (podbradek, tváře). Používá se i na vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích (postliposukčních nerovností) nebo po porodu.


  Pro dosažení kýženého výsledku je třeba ošetření aplikovat aplikovat 3 – 5x.


  Neměla jsem nad čím přemýšlet a šla jsem do toho. Tedy, nejdřív měření, vážení a focení. Začínáme se 108 cm přes problémovou partii, tedy můj zadek, a váhou 64,4 kg (výška je 175 cm).

  Již při měření ve Formose odhalili (po vyslechnutí, jak se stravuji a nehubnu a i při pohledu na moji pokožku), že v těle zřejmě zadržuji vodu, a ihned mi udělali test moči, zda nemám příliš překyselený organismus. Doporučili mi přípravek Probalance, který je na vyrovnání PH organismu, čímž se zbavíte i zadržované vody a celkově se tím zlepší tělesné pochody.

  Ošetření probíhalo v leže na břiše, kdy mi po dané partii kosmetička jezdila sondou, která mi místo zahřívala. Nic mě nebolelo, cítila jsem spíš příjemné teplo. Toto ošetření trvalo cca 45 minut. Po něm následovala doplňková péče přístrojem Starvac. Tento přístroj se používá na masáž sacími baňkami a masážní sací hlavou s válečky. Podporuje hubnoucí účinek, zvláčňuje a tonizuje pokožku a působí proti celulitidě.


  Při ošetření přístroj působí na tukové buňky, cévní a lymfatický systém, a tím výrazně podporuje metabolismus v tukové tkáni a urychluje odplavování tuků lymfatickým systémem z těla. A tím vlastně dochází k úbytku tukové tkáně a k tvarování postavy.


  Opět se nejednalo o žádné bolestivé ošetření, pouze v místech, kde mám celulitidu to bylo trochu nepříjemné, na což jsem byla i předem upozorněna. Před ošetřením i po by se měl dodržovat pitný režim cca 2,5 – 3 litry tekutin denně. Nepít tvrdý alkohol (nebo nejlépe žádný alkohol) a dodržovat zdravé stravování.

  Po absolvování série všech 5-ti ošetření jsem odcházela s opravdu dobrým pocitem. Na personál musím pět samou chválu, co je ale nejdůležitější, že jsem zhubla o 5 centimetrů! A vzhledem k tomu, že účinky ošetření ještě nějakou dobu „dobíhají“, tak do dvou měsíců by měly ubýt ještě další 2 centimetry. Z vlastní zkušenosti musím také říct, že když k ošetření přidáte ještě pohybovou aktivitu (stačí brusle nebo delší vycházky) tak se výsledky dostavují opravdu velmi rychle!

  Na konec jsem ještě položila pár otázek Mgr. Alexandře Tiché, která se mnou celý můj hubnoucí boj absolvovala.

  Kolik bylo maximum, které díky vašemu přístroji Accent XL ve Formosa centru některá z klientek zhubla?
  Efekt radiofrekvenčního přístroje Accent XL je závislý na několika faktorech. Důležitý je samozřejmě počet ošetření. Klientce, která absolvovala 9 ošetření bříška v průběhu jednoho roku, se objem redukoval o 11 cm, přičemž se klientka snažila dodržovat přiměřenou životosprávu, což je další z faktorů, na kterých je efekt ošetření závislý. Accent XL může pomoci s problémovými partiemi, které se přirozeně hubnou velmi těžko. Když se budou sami snažit, tj. upraví jídelníček a přidají fyzickou aktivitu, je efekt o to lepší (klientka s úpravou jídelníčku po pěti ošetřeních zhubla 7cm v pase). Dalším a v podstatě zásadním faktorem je vlastní fungování procesu hubnutí či rozpouštění a odbourávání tuků každého člověka, který je přístrojem Accent XL nastartován. V případě, že tento proces z nějakého zdravotního důvodu nefunguje, bohužel ani náš přístroj s tím nic nezmůže. V mnoha případech se snažíme bojovat i s genetickými dispozicemi, což je také velmi obtížné.

  Co byste doporučila těm, kteří chtějí shodit přebytečná kila?
  Určitě je důležité na vznikající problémy s váhou reagovat co nejdříve, aby situace nedospěla do stádia, kdy už je velmi obtížné ji řešit. Asi jako každý, pro zdravé hubnutí poradím úpravu jídelníčku a stravovacích návyků a samozřejmě pohyb, což je základ. Ze zkušenosti ale vím, že i když se lidé, zejména ženy, tomuto přizpůsobí, tak se kýžený efekt nemusí dostavit. V takovém případě je někde problém, tělo nefunguje tak, jak by mělo, a je třeba pátrat po příčině s pomocí lékařů či speciálních poradců.

  Musela jste někdy sama držet nějaký dietní program?
  Problémy s váhou nemám, takže jsem dietu nikdy nedržela, ale přístroj Accent XL využívám na začínající celulitidu nebo problémovou oblast břicha, kterou jsem podědila po babičce :-)
  Celkově se snažím o správnou životosprávu, ale mohlo by to být lepší :-) Také začínám zkoušet některé programy na prevenci vrásek, protože se u nás v centru věnujeme také neinvazivnímu omlazení pleti.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Zdraví
   Rakovina prsu patří k nejčastějším onemocněním u žen. I když výskyt rakoviny prsu je četný a
  Sekce: Zdraví
   Už je to nějaká doba, co se objevili první alternativy klasické liposukce. První vlaštovky jsou už
  Když se řekne trvalá epilace, která vás zbaví nežádoucího ochlupení na těle na celý život,
  Když jdete poprvé ke kosmetičce, vždycky vás nejdřív čeká diagnostika pleti. Pokud se ukáže, že ji máte
  Sport, cvičení, masáže - vůbec nic Katke nepomáhalo. Docílit vysněných proporcí není
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  7 tipů, jak si užít žhavou dovolenou
  7 tipů, jak si užít žhavou dovolenou  S horkým počasím se v žilách vaří krev a milostné chvilky jsou o to
  Manžel má dítě s jinou… a já to tiše trpím
  Manžel má dítě s jinou… a já to tiše trpím
  22.08.17 | Láska, Rodinná
   Sen o perfektním manželství a lásce až za hrob se mi před půl rokem zhroutil jako domeček
  4 věci, které vám žádný muž neodpustí
  4 věci, které vám žádný muž neodpustí
  22.08.17 | Láska, Intimita, Rodinná
  Láska je mocná čarodějka! Tak výjimečná a krásná! Ale zabíjí ji naprosto

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády