• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.
  Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle

  Pět triků jak vypadat skvěle, a to hned po ránu!

  21.02.19 | Část: Krása

  Pět triků jak vypadat skvěle, a to hned po ránu!

   Známe to každá. Opakované řinčení budíku, vyděšený pohled do zrcadla a zjištění, že za půl hodiny musíme vyrazit do práce. Žádnou paniku! S tipy od nás budete vypadat úžasně už během několika minut.

  Rychlá sprcha
  I kdybyste měla všechny následující rady pominout, tak tuhle nevynechávejte. Ranní sprcha vás osvěží jako nic jiného a zabere kupodivu méně času, než si myslíte. Stačí opravdu jen tři minutky. Voda by měla být vlažná, ale každému vyhovuje něco jiného. Ženy mohou být ráno choulostivé na chlad a spíše se raději zahřejí teplejší sprchou. V případě, že se ale potřebujete opravdu rychle probrat, prostřídejte teplý a studený proud vody. Kůže na celém těle se navíc po takovéto proceduře pěkně prokrví a vypne.

  Vlasy
  Pokud máte pár minut navíc, zauvažujte i nad umytím vlasů. Nic není pro svěží vzhled přínosnějšího než čerstvě umyté kadeře. V létě není nad čím přemýšlet, vlasy můžete vysušit jen částečně a nechat je doschnout přirozenou cestou. V zimě je to o něco horší. Jestliže máte vlasy delší nebo složitější na úpravu, nahraďte mytí vlasovým sprejem, kterým pečlivě prostříkejte a načechrejte účes. Nepřehánějte to však s lakem nebo gelem, ty situaci nezachrání, spíše naopak. A ještě jeden dobrý tip… Různé pokrývky hlavy jsou v módě po celý rok, tak toho využijte. Určitě budete vypadat lépe se šik uvázaným šátkem než s mastnými vlasy.

  Pleť
  Na podkladový krém, make-up, korektor, rozjasňovač a pudr prostě nemáte čas. Řešení přinášejí přípravky, které všechny nebo některé z těchto funkcí nabízejí v jednom. Nejsou sice tak dokonalé, ale lepší než nic. Zapátrejte proto po nich a mějte je vždy k takové situaci připravené v koupelně. Budete mít zaručeno, že nevyjdete z domova pobledlá, s výraznými kruhy pod očima a červenými flíčky. Dolíčit se pak můžete třeba během polední přestávky.

  Oči a rty
  Jestli si z časových důvodů netroufáte ani na řasenku, zkuste řasy alespoň natočit k tomu určenými kleštičkami. Je to nenáročný krok, který ale učiní velký rozdíl. Oči se zvýrazní samy o sobě a nebudete vypadat tak ospale. Nabízejí se také průhledné gelové mascary, které nahradí barevné, jestliže se bojíte, že byste se ve spěchu při líčení spíše umazala, než zkrášlila. Na rty si vystačíte s leskem či jelením lojem, i ten dokáže ústa příjemně oživit.

  Oblečení
  Na výběr oblečení už pravděpodobně moc času nezbývá, tak se jen vyvarujte některých kousků. Například sukně, protože silonky si docela zajisté v té rychlosti poškodíte. Sáhněte po osvědčené klasice, která vám sluší. V případě, že zvolíte oblečení z předchozího dne, vyměňte alespoň nějaký doplněk. A rychlým pohledem zkontrolujte, zda nemáte na šatech skvrny od jídla, deodorantu a podobně. Ty by celou vaši předchozí snahu jednoduše zhatily. Nevadí, že nebudete tentokrát mít skvěle sladěné barvy, čistota je v tomto případě přednější.

  Mnoho rad, jak vypadat po ránu skvěle, začíná již předchozím večerem. Patří mezi ně pečlivé odlíčení, dostatek vody, spánku a naopak omezení kávy či solených jídel. Někdy se to ale prostě nepovede. I tak se dá spousta věcí zachránit. Možná si časem na téměř přirozený vzhled zvyknete a složité líčení a česání využijete jen při slavnostnějších příležitostech. V opačném případě nezbývá nic jiného, než si budík nařídit o něco dříve a opravdu vstávat při prvním zvonění.

  Nad tímto tématem jsme se zamyslely také v redakci a zjistily jsme, že všechny do jedné prostě k ránu musíme mít spěch. A ve svém okolí známe jen jednu ženu, která ráno vstává o dvě a půl hodiny dříve, než musí být v práci. Ano, čtete dobře o dvě a půl hodiny dřív, aby si stihla  umýt vlasy, nalíčit se, obléknout a vůbec se doladit do nejmenšího detailu. 

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Plesová sezóna je v plném proudu a my jsme ve svém živlu, protože dlouhé šaty, večerní
  Sekce: Krása
   Pozdní příchody domů, alkohol, nadměrné množství cukru, to všechno jsou zabijáci naší
  Sekce: Krása
   Jako každá žena chcete za všech okolností vystupovat elegantně a působit sexy. Podle zákonů schválnosti
   Kosmetická taštička, kapsa, kufřík nebo jak jinak jí říkáte je velkou kapitolou sama pro sebe. Nebo
   Stěžujete si na svoje vlasy? Padají vám, jsou slabé, skoro nerostou, zkrátka vůbec nevypadají tak, jak byste
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Každý z nás je tak trochu fetišista.
  Každý z nás je tak trochu fetišista.
  23.03.19 | Láska » Intimita
    Když se řekne fetišismus, téměř každý z nás si pod tímto pojmem představí
  Extrémně mužné rysy zvyšují šanci na sexuální úspěch
  Extrémně mužné rysy zvyšují šanci na sexuální úspěch
  23.03.19 | Láska, Intimita
    Výběr partnera u člověka se neřídí výlučně biologickými parametry, nicméně
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Ano, i na sexu se dá vypěstovat závislost. A rozhodně nejde o nic příjemného  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády