• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  15.08.17 | Krása, Parfémy
   Jistě si svůj život nedokážete představit bez parfémů. Ale
   Padání vlasů čas od času potrápí
  14.08.17 | Krása, Zdraví
   Už několik let jsou na trhu solné lampy, a těší se
   Celulitida trápí mnohé z nás

  Manuál krásy: Nejoblíbenější zákroky plastické chirurgie. Zkusíš je?

  10.06.17 | Část: Krása, Péče o obličej, Péče o tělo | Zobrazeno: 812 |

  Jsi nespokojená se svým zevnějškem? Připadá ti, že máš velký nos, malé rty, příliš povislá víčka nebo zbytečně moc vrásek? Nemáš čas se zastavit, natož si snad odpočinout a vyspat se do krásy? Pak už tě možná nejednou napadlo, že by ses svěřila do rukou plastických chirurgů. Rozhodně bys nebyla sama. Tady máš Top 5 nejoblíbenějších plastik.

  Face–lift 

  Co si pod tím představit? Nehledej v tom žádné složitosti, jednoduše ti odborníci pod celkovou narkózou odstraní přebytečnou kůži a podkožní tuk a zpevní ti vazivový aparát. Pleť je po zákroku vypnutá, zbavená hlubokých vrásek a vůbec budeš prostě vypadat mnohem mladší. Face-lift se provádí nejen celého obličeje, ale také jeho jednotlivých částí, spánků a krku. Podle MUDr. Hany Zimovčákové z brněnské Body kliniky není přesně daný věk, který by byl pro tuto proceduru nejvhodnější. Záleží na typu pleti, životním stylu, ale také na tom, jak moc často vystavuješ pleť slunečnímu záření. Ideální dolní hranice se pohybuje od čtyřiceti do padesáti let. Pozor si dej jen na to, že čím dříve zákrok podstoupíš, tím rychleji se projeví znovu účinky stárnutí.


  Na co se připravit? 
  V nemocnici si pobudeš zhruba tři dny v závislosti na rozsahu zákroku. V práci si naplánuj volno, protože budeš vypadat trošku jako po boji. Po zákroku totiž zůstávají na obličeji patrné modřiny a otoky. Celý následující měsíc také zapomeň na větší fyzickou námahu. Efekt vydrží zhruba pět až deset let a face-lift si můžeš dopřát i opakovaně. Cena se pohybuje do 50 000 korun.

   

  Úprava očních víček

  Jedna z nejžádanějších operací vůbec. Nikdo přeci nechce na svět koukat přimhouřenýma očima a pojďme si to říct zcela upřímně, převislá víčka přidávají nekompromisně roky. Navíc vypadáš unaveně a smutně. Pokud se rozhodneš zákrok podstoupit, pak se budeš nejen sama sobě mnohem víc líbit, ale také ulevíš namáhaným očím.


  Na co se připravit? 
  Zákrok se provádí při lokálním znecitlivění víček. Lékaři odstraní nabytečnou kůži a tukové váčky. Ještě ten den můžeš z nemocnice odejít domů, jen bys měla strávit  24 hodin v klidu na lůžku s podloženou hlavou. Dalších pár dní by ses měla vzdát mejdanů v zakouřených prostorách a chladit si oči. Celkově by ses měla vrátit k běžnému životu asi po třech až čtyřech dnech. A jak dlouho zákrok vydrží? Zhruba pět až deset let, můžeš si ho dopřávat tak často, jak uznáš za vhodné. Orientační cena zákroku je 13 000 korun.

  Botulotoxin 

  Kdo by neznal botox. Je to nejčastěji prováděná operace ve světě vůbec. Nebrání se mu především celebrity, které to mnohdy až přeženou. Co tě na něm asi bude bavit, je jeho bezpečnost. Nedochází k operaci, jde pouze o vstříknutí botulotoxinu pomocí injekce pod kůži, ten vyřadí z provozu některé mimické svaly a tobě se tak vyhladí vrásky. Používá se především k vyhlazení čela a k odstranění vrásek kolem očí.


  Na co se připravit?
  Aplikace trvá zhruba deset minut a po zákroku můžeš rovnou odejít. Následující tři dny by ses měla vyhnout větší fyzické zátěži. Samotný efekt se dostaví po uplynutí tří až sedmi dnů. A vydrží ti zhruba půl roku. Pak můžeš vyrazit na další dávku. A není to ani drahá procedura, vyjde tě podle rozsahu od dvou do čtyř tisíc korun.

   

  Laserové ošetření

  Pokud jsi se svými vráskami i víčky spokojená, ale trápí tě příliš mnoho pih, nebo barevná nejednotnost, pak Frakční laser CO2 je tvým nejlepším kamarádem. Kromě sjednocení pleti si poradí i s vyhlazením vrásek, vypnutím kůže a zjemní ti pleť.


  Na co se připravit?
  Kůže se ošetřuje laserovým paprskem ambulantně, tudíž po zákroku můžeš hned domů. Jediné, co budeš muset dodržovat, je pravidelné mazání krémy s vysokým UV faktorem a nesmíš se pohybovat na slunci, tudíž je podzim a zima tím nejvhodnějším časem pro tento typ ošetření pleti. Za zákrok zaplatíš od 2 do 10 000 korun podle celkového rozsahu. 

   

  Zvětšení rtů

  Máš pocit, že tvé rty nejsou dostatečně smyslné a sexy plné? Pak tento zákrok jistě oceníš. Navíc si můžeš vybrat, jestli ti rty vyplní pomocí vlastního tuku, nebo výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Následně se připrav na injekce, kterými ti vše vpraví do rtů.


  Na co se připravit?
  Zákrok je poměrně bolestivý a v prvních dnech se asi nebudeš chtít vidět v zrcadle, protože jsou tvé rty prostě ohromné. Ale po pár dnech se vše srovná a ty se budeš radovat ze svých nových rtíků zvoucích k políbení. Počítat musíš také s drobnými modřinami, proto na další dva dny nic neplánuj a dopřej si ledování a klidový režim. Výsledný efekt vydrží zhruba jeden rok. A kolik si musíš připravit? Orientační cena zákroku se pohybuje od 6 500 korun.

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sport, cvičení, masáže - vůbec nic Katke nepomáhalo. Docílit vysněných proporcí není
  Léto sice skončilo, ale problémy spojené s odstraňováním nechtěných chloupků nikoliv. Abyste nemuseli nosit
    Co je lepší – vybudovat si kariéru, zázemí a pak teprve pořídit dítě, nebo naopak
  Málokterý kousek oblečení má tak kultovní status jako klasické modré džíny. Jejich
  Sekce: Krása
  V posledních letech, plastická chirurgie zažívá neuvěřitelné růst, to je nejen u nás, ale na celém
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Velký malý muž
  Velký malý muž
  16.08.17 | Láska, Intimita
   Stále se vedou dohady, zda na velikosti záleží či nezáleží. A dá se
  Hádáme se, protože se nechci vdávat. Co s tím?
  Hádáme se, protože se nechci vdávat. Co s tím?
  15.08.17 | Láska, Rodinná
   Hádky, křik, slzy a občas i nějaký ten rozbitý talíř jsou teď na denním
  Když chlap předstírá orgasmus
  Když chlap předstírá orgasmus
  15.08.17 | Láska, Intimita
   Možná vás to překvapí, ale předstíraný orgasmus není zdaleka jen ženskou

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády