• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  22.07.17 | Krása, Kosmetika
   Víte, kam směřuje pohled muže při prvním kontaktu se ženou?
  22.07.17 | Krása, Kosmetika
   Krásně vonět je v dnešní době samozřejmostí.
   Dokonalý vzhled vám nezaručí ani značkové
   Také jste začala v rámci svého
  21.07.17 | Krása
  Citlivá pleť obtěžuje čím dál více žen. Projevuje

  Užívejte si jako muži

  21.04.17 | Část: Láska, Intimita | Zobrazeno: 163 |

  Užívejte si jako muži

   Buďte ráda, že jste se nenarodila jako chlap. Musela byste se vyznat ve výsledcích fotbalové a hokejové ligy, či mluvit se svými kumpány v holých větách. To ale ještě neznamená, že byste se od nich nemohla přiučit také něčemu užitečnému.

  Muži naslouchají při sexu svým instinktům mnohem víc než ženy, takže se dokážou pořádně uvolnit a pohyby, které jim dělají dobře, si slastně vychutnat, aniž nad nimi moc přemýšlejí a kazí si tak prožitek z milování úvahami typu „Vyndala jsem to maso z mrazáku?“ Když se chlapské postelové spontánnosti a zvykům přiblížíte, získáte jenom výhody – silnější prožitek a víc orgasmů! Ve jménu sexuální rovnoprávnosti jsme mužům dovolili udělit vám užitečné lekce slasti. Jejich tahy k rozkoši vás donutí vrnět blahem!


  Lekce č. 1: I krátké pohledy dokážou divy

  Muži se na sex chystají už od rána. Na schodech pozdraví sousedku, u stánku s novinami omrknou výstřih prodavačky, při poradě zhodnotí nohy svých kolegyň a když se večer vrátí domů, jsou na sex nažhavenější než vy po zimě na letní opalování. Protože během dne nepropásli jedinou příležitost, aby se dostali do patřičně vzrušené nálady, o to víc si pak postelovou akci užívají, když už se jí konečně dočkali.


  A co vy? „Ženy mohou za život porodit nanejvýš dvacet potomků, zatímco aktivní muž by zvládl zplodit tisíce dětí. Proto si samci tolik nelámou hlavu s pečlivým výběrem sexuálních partnerek a jsou mnohem častěji připraveni k příležitostnému styku. Ženy ale naprogramovala příroda tak, aby dvoření přijímaly a vybíraly si, koho si pozvou pod sukni na inspekci,“ objasňuje pražský sexuolog Jaroslav Zvěřina.


  I podle posledního velkého průzkumu sexuálního chování Čechů myslí muži na postelové akce hlavně během dne a k zažehnutí hříšných představ jim stačí podněty, které vidí kolem sebe. Sotva tedy chlapík zbystří vaše ramínko podprsenky, hned mu začne vrtat hlavou, jak asi vypadá obsah košíčků. Když se potom s přítelkyní pustí do díla, je už za celý den tak roztoužený, že po partnerce opravdu dychtí a sex si užívá. Ženský mozek je ale bohužel mnohem zdrženlivější. Drobné sexuální podněty, jako třeba svůdně rozhalenou košili prodavače v zelenině nebo vyrýsované svaly číšníka v restauraci, kam jste zaskočila na rychlý oběd, skoro nevnímáte, takže na sex začnete často myslet, až když se k němu schyluje. Tím se ale ochuzujete o silnější postelové prožitky, na které se muž připravil celodenním obhlížením přitažlivých samiček.


  Jak svůj handicap doženete? Zkuste se příště zadívat na modely v časopisech nebo tanečníky ve videoklipech, a i když vás zrovna nezaujmou obličejem, vychutnejte si alespoň pohled na jejich svalnaté bicepsy, statné hrudi a nohy samý chlup. Podobně pak klidně sledujte i chlapy na ulici – přece nepodvádíte přítele, jenom jste všímavá! Když se už během dne otevřete myšlenkám na sex, snadněji pak s přítelem přeřadíte na intenzivnější slast, až dojde na akci.


  Lekce č. 2: Poznejte sama sebe

  Už od dětství jsou muži zvyklí brát své pohlaví jako nejlepšího parťáka. Hrají si s ním, porovnávají ho s ostatními a občas o něm dokonce mluví, jako by šlo o živou bytost se jménem. Tenhle osobní vztah, který si se svou mužnou výbavou vytvořili, jim zaručuje lepší sexuální prožitek, protože dobře vědí, jaké pohyby jejich „kamaráda“ nejvíc potěší. Ženám ale podobná sebeláska často chybí. „Při uspokojování se většina žen soustředí jen na klitoris a na ostatní struny svých milostných varhan zapomínají. Dráždění v pochvě si o samotě užívá pouhých třináct procent žen,“ potvrzuje sexuolog Zvěřina. Přitom podle něj existuje v ženském klíně mnoho míst, která umocňují sexuální prožitek.
  Poučte se od svých protějšků. Kdyby chlap tušil, že má na těle ještě další spouštěče slasti, ignoroval by je? Nikdy! Takže nachystejte se na skvělý sex se svou nejlepší kamarádkou z rozkroku. Objevte svá skrytá místa plná vzrušení.


  Lekce č. 3: Není nad trénink!
  Chlapi si dopřávají sexu, co nejvíc můžou, a je jedno, zda s živou přítelkyní, nebo jen se svou rukou. „Mají totiž víc testosteronu, který může za větší agresivitu i za aktivnější vyhledávání sexu,“ vysvětluje sexuolog Zvěřina, proč u žen není takové chování tak časté. Dobrá zpráva naštěstí zní: Pravidelné souložení může ženskou sexuální touhu podpořit, aby se více přiblížila mužské; dosažení orgasmu totiž tvorbu testosteronu v těle podporuje, takže čím častěji vyvrcholíte, tím častěji dostanete na milování chuť.

  I když právě nemáte po ruce přítele, kterého byste do uspokojování mohla zapojit, vyplatí se vám dosahovat orgasmu pravidelně. Zatímco devadesát procent českých mužů připouští, že onanuje, u žen jde pouze o šedesát pět procent. Masturbování přitom považuje za ideální způsob, jak zjistit, co se vám v posteli líbí. Nestyďte se vyzkoušet hned několik technik.


  Vynikající poloha pro slastnou sólovou akci? Položte se na břicho, nechte nohy u sebe, vsuňte si pod pánev ruku nebo rovnou obě a krouživými pohyby si masírujte klitoris. Vysloužíte si slastné napětí! Vyzkoušejte i další způsoby včetně oblíbeného přivolání orgasmu ve vaně pod proudem horké vody.


  Lekce č. 4: Když jízda, tak na plný plyn!

  Následujte mužské pokolení a přemýšlejte o klitorisu, jako samci uvažují o penisu. Vaše spouštěče slasti spojuje mnohem víc, než si myslíte! Oba mají zhruba podobný počet nervových zakončení a k vyvrcholení vyžadují dráždění. Rozdíl? „Pohlavní akt nevyžaduje ztopoření klitorisu, zatímco bez mužské erekce jej vykonat nelze. Mnoho žen proto přistoupí k souloži, aniž jsou připravené,“ konstatuje Jaroslav Zvěřina. Když však klitoris před aktem zahrnete potřebnou pozorností, dočkáte se mnohem silnějšího orgasmu!

  Co váš milostný knoflík nažhaví? Během předehry si vyzkoušejte hodně rozdílných technik, abyste věděla, která vám prokáže nejlepší službu. Klidně začněte s přímým tlakem a pohybujte přes poštěváček dvěma prsty dopředu a dozadu. Až se klitoris pohybu nabaží a začne být citlivější, přijde čas na jemnější přístup. Zkuste z prostředníčku a ukazováčku vytvořit písmeno V, položte každý na jednu stranu klitorisu a pohybujte jimi nahoru a dolů. Teprve až dosáhnete okamžiku, kdy už by i nejjemnější dotek vyvolal vyvrcholení, přišel čas na přítelův průnik!


  Lekce č. 5: Slast máte v hlavě!
  Nad neandertálcem ve své ložnici máte jednu velkou výhodu - schopnost kočírovat několik činností současně. Tento um se ale v ložnici mění ve zkázu! „Ženy mají sklon i v posteli přemýšlet nad několika problémy najednou,” souhlasí sexuolog. Přemítají například, jakou polohu asi chlap navrhne vzápětí nebo jestli by raději neměly zhasnout. Jenže podobné ženské hloubání probíhá na úkor vášně! Co se při sexu odehrává v mužském mozku? Soustředí se pouze na průnik! Koncentraci na rozkoš se však také můžete naučit. Třeba tak, že se nadechnete nosem a plně se soustředíte na věci, které vidíte a cítíte. Myšlenky, jež se netýkají sexu, si zakažte podobně jako řeči o termínu svatby na druhém rande. Až se s vámi začne mazlit, soustřeďte se na to, jak vlastně vaše tělo reaguje na jeho doteky. Tajete mu pod rukama, nebo máte spíš husí kůži?


  A jestli se při sexu trápíte, že nemáte zrovna tělo jako proutek, tak místo toho abyste se rozptylovala přemýšlením o svých faldících, zaměřte se raději na hltání partnerovy postavy a vychutnávejte si, jak se ve vás milý pohybuje. Muži to totiž dělají stejně!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
    Málokterá to nahlas přizná, ale anonymní průzkumy ukazují, že orgasmus někdy předstírá až 80
   Pravidelný orgasmus nepřináší jen chvilkové potěšení. Podle vědců má i
  Co se děje v lidském těle během milování? A proč odmítnutí tolik bolí? Proč mají ženy problém
  Možná bys ocenila nějakou tu radu z oblasti sexu dřív, než se ti stal poslední trapas v posteli, nebo ne? Tady máš
  Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Jak najít orgasmus?
  Jak najít orgasmus?
  24.07.17 | Láska, Intimita
   Marně jste se už několikrát pokoušela hledat a nikde nic? Už si začínáte myslet, že G-bod je
  Sexuální filmové mýty
  Sexuální filmové mýty
  24.07.17 | Hvězda, Láska, Intimita
   Někteří z nás moc dobře ví, že sexuální filmové scény se s
  Podezíráte ho z nevěry? Vyvarujte se těchto chyb!
  Podezíráte ho z nevěry? Vyvarujte se těchto chyb!
  24.07.17 | Láska, Rodinná
   Podezření je bolestné, sžíravé a vyvolává řadu vnitřních emocí,

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády