• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Pomalu se otepluje a my s chutí vytahujeme ze skříní
    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.

  Byla jsem nevěrná…..se ženou!

  13.03.19 | Část: Láska, Intimita

  Byla jsem nevěrná…..se ženou!

   Vdávala jsem se nedávno a přesto, že bych si měla užívat ještě líbánky, tak tomu tak není a prožívám namísto toho velký strach. Pocházím z přísně katolické rodiny, kdy rodiče velmi přísně dbali na morální výchovu. Nikdy jsem nedostala polibek ani pohlazení a do vany jsem směla jen v plavkách.

  Všechno co souviselo s nahotou nebo byť jen náznakem mohlo pohoršovat, např. políbení, bylo jedno velké tabu. Dokud jsem byla malá, nepřišlo mi to divné, ale ve škole jsem začala mít problémy s kamarádkami, styděla jsem se převlékat i v hodinách tělocviku. Když holky prožívaly první lásky, políbení, já chodila na faru ke zpovědi a přijímání. Rodiče byli pyšní, jak dobře mě vychovali, vůbec jim nepřišlo divné, že jsem zaostalá a nemám žádné přátele mimo církev. Nakonec mi vybrali i ženicha, samozřejmě ze stejné rodiny i církve.

  Honza byl fajn kluk, když nám rodiče řekli, že je na čase vstoupit do manželství, vůbec jsme neváhali. S bydlením problém nebyl, rodiče mého nastávajícího nám darovali jako svatební dar krásný byt. Těšila jsem se, že konečně odejdu od rodičů, kteří mi nedovolili volně dýchat. Mé panenství bylo samozřejmostí a sex byl povolen až po svatbě.
  Těšili jsme se s Honzou na nový život bez rodičů jako malé děti a svatební noc v nás vyvolávala silné vzrušení.

  Konečně jsme se dočkali a odjeli na svatební cestu. Vůbec jsem neměla představu, co mě čeká, ani teorii jsem pořádně neznala a tak jsme byli oba hodně nervózní. Honza se mi přiznal, že tajně četl erotické časopisy a díval se na filmy, aby se naučil alespoň teorii. Byl tak jemný a něžný, přesto jsem se nedokázala uvolnit, když mi jazykem chtěl dráždit přirození, celá jsem zrudla a utekla do koupelny. Styděla jsem se tak hrozně, že jsem proplakala celou noc a nebyla schopná pokračovat v milování. Honza mě uklidňoval a říkal, ať si z toho nic nedělám, že to příště bude mnohem lepší. Jenže já jsem se tak styděla, že mě chuť na další milování úplně přešla.

  Abych splnila své manželské povinnosti, musela jsem si dát před každou nocí pořádného panáka, na uvolnění a Honza se do mě mohl bez problémů dostat. Bylo to hrozné, věděla jsem, že alkoholem nic nevyřeším a jsem na dobré cestě stát se závislou. Vůbec jsem netušila, jak se z toho šíleného kolotoče mám dostat. Až jednou přijela na návštěvu má dlouholetá kamarádka, která jako jediná vydržela útoky mých rodičů, protože nebyla věřící, přesto jsme zůstaly i po letech odloučení v kontaktu.

  Přivezla nám svatební dar a Honza odešel k rodičům, abychom měly klid na povídání. Jana byla nádherná sebevědomá žena. Když jsem ji s pláčem vyprávěla, co prožívám za hrůzy při milování, myslela, že si dělám legraci. Ptala se mě pořád dokola: „Ty mu ho nekouříš a ani mu nedovolíš, aby ti ji pořádně vylízal? Kristepane, tak co vlastně spolu děláte. Dovnitř, ven a konec? No, teda zbláznila ses, odpírat si tu největší rozkoš, je hřích! Naučím tě, takový orální sex, že tvůj Honza bude bláznit a snít jen o tobě.“

  Smály jsme se jako bláznivé a když mi na banánu ukazovala, jak se líže a saje pánské přirození, dostala jsem se takový záchvat smíchu, až jsem se málem počůrala. Při další lahvičce skvělého vína, jsem byla natolik uvolněná, že mi vůbec nevadilo, když mě Jana začala jemně přejíždět bradavky a její ruka sjížděla až k mému přirození. Dokonce se mi to začínalo líbit a cítila jsem velké vzrušení. Co se děje, tohle jsem s Honzou vůbec neprožívala, nechápala jsem a dovolila ji pokračovat.

  Jana zkušeně přejížděla přes můj poštěváček a jazykem mě přiváděla k šílenství. Její prsty byly tak hbité, že jsem vůbec nestačila sledovat, kam mi je vráží. Nakonec vzala banán a dráždila mě také s ním. Myslela jsem, že se zblázním rozkoší. Vůbec jsem netušila, co všechno mohu při milování prožívat. Celou noc jsem byla v jedné velké rozkoši, ráno se nám nechtělo z postele, ale obě jsme musely do práce. V práci jsem pořád musela myslet na Janu a na naši společnou noc.

  Mám v hlavě hrozný zmatek a vůbec nevím, co mám říct Honzovi. Co když jsem lesbička? Jak se mám zachovat, v hlavě se mi honí miliony myšlenek a já mám hrozný strach. Poradíte mi prosím, co mám dělat? Mám se Honzovi přiznat nebo mám raději zajít za odborníkem?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
   V roce 1991 mi zemřela dcera, bylo jí 17 let a 10 měsíců, říkala jsem ji Myško. Měla krásné
   Nevěra byla, je a bude. Každý má na nevěru jiný pohled. Co když se ale přeci jen stane? Jak se k ní člověk
   Pavla pracovala jako lékařka na klinice, když jsem tam nastoupil, byla ve složitém vztahu s mužem, od kterého se snažila
   S Pavlem jsme byli sehraný manželský tým. Poznali jsme se při studiích, ale nebyla to láska na první
   Je to už dlouhých deset let, co se mému muži splašily hormony. Chytil druhou mízu, kufry do jedné ruky a
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Většina párů není spokojena s milostným životem.
  Většina párů není spokojena s milostným životem.
  25.03.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Jak dlouho se zdržet v ložnici ke vzájemné spokojenosti? To je vskutku ožehavá otázka! Zatímco
  Kvůli promiskuitě přibývá mužů s rakovinou penisu
  Kvůli promiskuitě přibývá mužů s rakovinou penisu
  25.03.19 | Láska, Intimita
  Promiskuitním chováním se rychle v populaci šíří lidský papilomavirus. Ten
  Být nemocný, ale mít i tak chuť na sex je přirozené
  Být nemocný, ale mít i tak chuť na sex je přirozené
  25.03.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Internetová fóra jsou plná diskusí tom, jak je možné, že člověk s chřipkou či

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády