• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Citronová šťáva aplikovaná na vlasy je
  18.10.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Nechceš zbytečně utrácet, ale tvoje pokožka by nějaký
  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého

  Sex v těhotenství

  24.10.17 | Část: Láska, Intimita, DĚTI, Těhotná

   Jedni tvrdí, že to je období nejúžasnějších sexuálních zážitků v manželské posteli, za prvé proto, že díky těhotenství je žena na tyto podněty citlivější a orgasmus je intenzivnější… a ani jeden z partnerů se nemusí bát byť jen teoretického selhání jakékoliv antikoncepce….

  Druzí tvrdí, že je to období nejstrašnějších sexuálních zážitků a spíše neustálého odmítání a třecích ploch, protože díky zdravotním problémům, nechuti, pocitu neohrabanosti a nepřitažlivosti je role žádostivé sexuální partnerky kdesi v nedohlednu. Ostatně, co by kdo namítal – už jsem přece v tom, netřeba se snažit o nějaké oplodňování, ne? A příroda to dobře ví, a tak mi nenadělila chuť!


  Pravdu hledat dnes nebudeme, ona je totiž na obou stranách a korzuje od jednoho extrému k druhému. V podstatě je normální všechno.


  Kdy sex ne
  Někteří odborníci radí - určitě se pohlavnímu styku vyhněte v době, která je pro vaše těhotenství riziková, tedy v době, kdy byste normálně měla menstruaci, zejména v počátku těhotenství to může být několik dnů, kdy můžete být náchylnější k případnému potratu. Ale příroda je mocná a silná a tak mnoho žen vůbec tomuto pravidlu nevěnuje pozornost a nic se neděje. 
  Ve zkratce lze říci, že pohlavní styk není vhodný při infekčních onemocněních v oblasti pohlavních orgánů, v době hrozícího potratu a v době, kdy máte podezření, že odtekla byť jen maličká část plodové vody. Případný zákaz pohlavního styku nebo dokonce i pohlavního vzrušení (ve vzácných případech je nežádoucí i pouhé nadměrné prokrvení pánevní oblasti díky pohlavnímu vzrušení) vám ovšem vysloví lékař. V případě nejasností se můžete ptát, ale při normálním průběhu těhotenství nejsou žádné objektivní důvody, proč se sexu vzdát.


  Nechuť
  Proč má mnoho žen nechuť k sexu? Možná právě proto, že si připadají tlustě, neohrabaně, neatraktivně… nebo je jim nepříjemná ona těhotenská typická překrvenost pánevních orgánů, která je činí citlivější nejen k slastným pocitům, ale i k těm bolestivým. Nechuť nesou snadněji ženy, horší je to s mužskými partnery, ti nebývají tak trpěliví. Tady je prostor ke kompromisům a vzájemným rozhovorům, hlavně nemlčte. Zamlčované problémy pod peřinou mohou vyústit ve zbytečné manželské hádky.


  Sexy oblečení?
  Ostatně, co si na sebe vzít, když si připadáte naprosto neatraktivně? Za prvé nesýčkujte, existuje mnoho mužů, kterým se naopak těhotenské bříško velmi líbí a připadá jim neuvěřitelně sexy. Zjistěte choutky svého milého, a jestliže bude vypadat, že se mu líbíte i ve stavu zcela jiném, odhoďte zábrany a oddejte se svým pocitům. Kvalitní těhotenské spodní prádlo může jen umocnit váš dobrý pocit ze sebe samé, na trhu jsou dnes již hezké, krajkové nebo sportovní modely, které mohou zastávat funkci ryze funkční i „okrasnou“. Ovšem obrňte se trpělivostí, vybrat takový „in“ model právě pro vás, nebude práce na dvě minuty. Jak se starat o svá prsat a co od nich očekávat v těhotenství, si přečtěte v článku Těhotenství: Prsa v těhotenství.


  Vážné problémy?
  Krvácení po pohlavním styku může být v těhotenství normální, ale měly by to být maximálně drobné stopy krve. Ovšem i v takovém případě se raději poraďte s lékařem, abyste se ujistila, že je vše v pořádku. Silné krvácení, případně bolesti řešte ihned - jeďte na pohotovost.
  Bolesti břicha po orgasmu nebo po pohlavním styku jsou do jisté míry také normální, děloha je větší, silně prokrvená a orgasmus ji tak trochu podráždí, podle některých i připravuje na porod, proto můžete po pohlavním styku pociťovat nepříjemné pnutí, tlak či pocit neuspokojení, vnitřního napětí… To by však mělo do několika minut odeznít. Pokud se tak nestane, či je bolest silnější, ostrá nebo dokonce pravidelně se opakující, vyhledejte ihned lékaře. A jak na sexuální život po porodu, se dozvíte v článku Sex po porodu.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Mezi ženami a muži to funguje obdobně jako v celé živočišné říši, libido bývá
   Nejnovější výzkum sexuálního chování v České republice (opakovaný jednou za pět
   V dnešní době už lékařská věda nepochybuje o tom, že sex prospívá zdraví. Je ale na
   Jste poprvé těhotná a těšíte se na miminko, ale vaši mysl zahaluje stín pochybností, zda je
  Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Jak zvýšit libido
  Jak zvýšit libido
  20.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Pravděpodobně budete souhlasit s tím, že rychlé tempo moderního života je často stresující.
  Jak prodloužit délku sexu
  Jak prodloužit délku sexu
  20.10.18 | Láska, Intimita
  V průměru dosáhnou muži vyvrcholení za pět až patnáct minut, ale mnozí z nich by
  6 sexy her pro podzimní večery
  6 sexy her pro podzimní večery
  20.10.18 | Láska, Intimita
  Tento podzim můžete obohatit obyčejnými dětskými hrami v nezbedném provedení a vaše děvče se k

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády