• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého
  12.10.18 | Krása, Kosmetika
  Odpoledne u profesionální kosmetičky může být fajn,
  10.10.18 | Krása, Kosmetika
  Také milujete všechny ty stojany v drogeriích, na
  Vědci z Manchesteru tvrdí, že první výzkumy účinků

  5 důvodů proč být milenkou

  05.08.17 | Část: Láska, Intimita

  5 důvodů proč být milenkou

   Milenka – slovo, které všechny ženy vyplivnou znechuceně z úst a všichni muži při něm zbystří svou jinak roztěkanou pozornost. Ženy je nenávidí, muži je milují. A co samotné milenky? Jsou zoufalé, šťastné, veselé i smutné, osamělé, nápadité….Stala jste se milenkou? Máme pro vás 5 důvodů, proč jí být.

  Ano, my víme, milenka je v našich končinách sprosté slovo, které se nesmí skoro nahlas vyslovit. Jenže, milenkami jsme zase jen my ženy. Mnohdy nešťastné, jindy osamělé, leckdy zhrzené. Důvodů, proč se stát milenkou je mnoho, ale většinou to bývá jen jeden jediný – LÁSKA.

  A stát se milenkou je mnohem snazší, než byste si mohli myslet. Své o tom ví i jednatřicetiletá Jana: „S Petrem jsme se seznámili v práci. Díky častým společným služebním cestám jsme měli čas se opravdu dobře poznat. Zjistili jsme, že máme hodně společného a já jsem takového chlapa hledala opravdu celý život. Jedno nevydařené manželství mi rozhodně nevzalo chuť do dalších vztahů. Je jasné, že během dlouhých večerů na služebkách jsme občas popili nějakou tu skleničku a časem jsme skončili v posteli. Věděla jsem hned od začátku, že má Petr manželku a dcerku. Jenže moje mysl se nedala ovládnout. Toužila jsem po něm strašně moc. V těch chvílích, kdy jsme odjížděli na další služebku, jsem byla neskonale šťastná. Návraty do reality byly ale mnohem těžší. Petrovi vztah příliš nefungoval, ale nechtěl odcházet od dcerky. Tak jsem trpělivě čekala a čekám dodnes.“ Uzavírá Jana.

  Stala jste se milenkou a je to silnější než vy? Nezoufejte! I status milenky se dá náležitě užít! Máme pro vás pět důvodů, proč není tak špatné být milenkou.

  Nejste jeho služkou

  Ať si kdo chce co chce říká, nikdy nemusíte prát jeho špinavé ponožky, ani třídit zaprasené montérky. Nemusíte kmitat kolem plotny a snažit se ho přesvědčit, že vaříte líp, než jeho dokonalá matinka. Nemusíte každou sobotu lítat s vysavačem a naklízet byt, aby se mu hezky v klidu na gauči dobře odpočívalo v čistém. Nemusíte se stát pečlivou pekařkou, která vykouzlí buchty lepší než babička z pohádky. Vy prostě jen máte být krásná. A to není zas tak špatné ne?

  Nemusíte snášet jeho nálady

  Ano, i muži mají své dny. A v těch dokážou být protivní a nepříjemní. A co vy jako milenka uděláte? Prostě se sbalíte a jdete domů, nebo ho s omluvou na zapomenutou schůzku vypoklonkujete. To jako zákonná manželka nemůžete.

  Dostáváte jen to nejlepší

  Chodí k vám na návštěvu s kyticí? Nosí vám pravidelně dárky, šperky, čokoládu? Pak si to náležitě užívejte, protože jako manželka se s květinami můžete rozloučit. Většinou je uvidíte jen na narozeniny a svátek, když teda zrovna nezapomene.

  Užíváte si skvělého sexu

  Pokud má muž milenku, pak se samozřejmě předvádí. Jeho ego mu velí dopřát jí tu největší rozkoš. A tak si můžete užívat nekonečné hodiny milování, ve kterých nezapomene ani na jednu z vašich erotogenních zón. Jako manželka byste si musela vystačit s rychlovkou jednou za tři dny, v tom lepším případě.

  Užíváte si jeho plné pozornosti

  Každý muž bere svou milenku jako neuvěřitelně sexy ženu. Ženu, se kterou se velmi rád pochlubí svým kamarádům i kolegům, ženu, na kterou se s oblibou dívá a vzrušuje ho pouhá myšlenka na divoký sex s ní. Píše vám zamilované a roztoužené smsky, bombarduje vás lascivními emaily a nedočkavými telefonáty. Jako manželka na tohle všechno můžete rovnou zapomenout.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Poslední dobou si nemáte co říct, přistihla jste ho s milenkou nebo se vám prostě zdá, že už vás
   Šťastné manželství, věčná láska, vysněný vztah na celý život. Každá žena touží
   Jsem poměrně mladá, je mi 27 let, jsem vdaná a máme už dvě malé děti. S manželem jsme chtěli děti hodně brzy po
  Sekce: Láska
   Jste bláznivě zamilovaná do muže, kterého nemůžete mít? Nalákal vás na řeči typu, že se kvůli
  I když tomu možná nebudeš věřit, většina žen se alespoň jednou za život ocitne v roli milenky. Některé tuto situaci
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  6 nejčastějších mužských lží o sexu!
  6 nejčastějších mužských lží o sexu!
  15.10.18 | Láska, Intimita
  Jak jde o milování, přikreslují skutečnost občas všichni. Muži i ženy. Někdy
  Který rok manželství je kritický na nevěry?
  Který rok manželství je kritický na nevěry?
  15.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Kdy někdo z manželského páru podlehne svodům, a s největší
  Co vám zlepší sex ve vyšším věku?
  Co vám zlepší sex ve vyšším věku?
  15.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Že milování a přibývající léta nejdou dohromady?

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády