• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Trápí vás mdlé, suché vlasy, které
  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá

  7 největších zabijáků vztahu

  24.06.17 | Část: Láska, Rodinná

  7 největších zabijáků vztahu

   Nepřekonatelná rozdílnost povah – formulka, která tak často stojí v rozvodových papírech. Pravý důvod rozvodu či rozchodu je ale úplně někde jinde. Jaké jsou ty nejčastější? A jak jim předcházet?

  1. zabiják – Děti

  Zátěžovou zkouškou vztahu je narození druhého potomka. Váš partner se stává skeptičtějším, už ví, co ho čeká. Zpravidla je to nedostatek sexu, ačkoliv podle statistik se po třech měsících od porodu miluje 80 % párů, ale i pozornosti, kterou logicky musíte dopřát miminku. A muž prostě žárlí na toho malého „raubíře“, který vám bere čas a sílu. Zpravidla se uzavře do sebe a k ženu dokáže zdeptat častější kritikou.

  Co dělat: Rezervujte si pro sebe pravidelně v měsíci alespoň jeden večer. Děti vám určitě pomůže pohlídat babička. Pokud ne, využijte paní na hlídání.

  2. zabiják – Domácnost

  Možná tomu nebudete věřit, ale péče o domácnost se stává čím dál častěji důvodem rozchodu. Až 60 % žen přiznává, že se o domácnost musejí úplně starat samy. Muž rád přijímá myšlenku, že co se domácnosti týče, to má na povel jeho drahá polovička a bez výčitek svědomí se uvelebí na gauči.

  Co dělat: Moderní muž už naštěstí přemýšlí trochu jinak a o péči o domácnost se s vámi podělí. Hezky fifty fifty. Pokud to není jeho případ, musíte mu dávat konkrétní úkoly.

  3. zabiják – Alkohol a drogy

  Alkohol, marihuana, nebo dokonce tvrdé drogy. Partner se uzavře do svého světa, do kterého ten druhý nemá přístup. Následkem je odcizení. Hodně lidí to popisuje slovy: „Můj partner se na mě sice dívá, ale nevnímá mě.“

  Co dělat: Pokud se opravdu jedná o závislost, nesnažte se problém vyřešit sama, ale raději navštivte krizová centra. Dostanete rady, jak s partnerem komunikovat, zejména jak ho přimět, aby se šel léčit. Pokud léčbu odmítá, prchejte od něj.

  4. zabiják – Věčné hádky

  Ano, hádky jsou kořením každého vztahu. Ale pokud se stávají chronickými, je zle. Modelový příklad: jeden z partnerů neposlouchá svůj protějšek, chybí mu respekt, nenaslouchá jeho přáním a argumentům. Ten „postižený“ se zpravidla uzavře do sebe. Následkem je takzvaná tichá domácnost.

  Co dělat: Chce to komunikovat, ne uzavírat se do sebe. Především muži se často stávají nemluvnými kvůli zcela konkrétním problémům. Mluvte s ním, vyjádřete mu empatie, v žádném případě se jej nesnažte obviňovat. Pamatujte, že tolerance je ve vztahu nejdůležitější!

  5. zabiják – Nevěra

  Nejčastější příčina dlouhodobějších problémů v partnerském soužití. Po zjištění nevěry se rozpadá 60 % vztahů. Vytrácí se důvěra a pocit blízkosti.

  Co dělat: Musíte si přebrat sama, zda chcete zůstat ve vztahu. Mějte ale na paměti, že viníkem nevěry zpravidla není vždy jen on.

  6. zabiják – Vážná nemoc

  Rakovina či mrtvice – vážná nemoc je pro lásku obrovskou zátěží. Tím větší, není-li partner schopen chodit či mluvit. Tady platí, že tuhle těžkou životní zkoušku zpravidla neustojí páry, které jsou spolu méně než dva roky. Přičemž častěji opouštějí muži než ženy. Z žen, jež se doma starají o své partnery vyžadující intenzivní péči, trpí 66 % depresemi.

  Co dělat: Nemoc je sice tragédií, nicméně na druhou stranu vás s partnerem ještě více sblíží. Nemusíte mu ale věnovat vešerý volný čas. Neizolujte se od okolního světa. Nerezignujte na své koníčky. Zkuste využít osobní asistenci či pečovatelské služby.

  7. zabiják – Důchod

  S odchodem do důchodu najednou přibude volného času. Najednou jste příliš často doma, což vztahu neprospívá stejně, jako když trávíte příliš mnoho času v práci.

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Manželství není procházka růžovým sadem. I když na začátku každého manželství obvykle
   Hysterií může trpět žena i muž, v obou případech představuje soužití s takovým partnerem vztah komplikovaný
   Ačkoliv máme nevěru spojenou s negativními zásahy do vztahu, ztrátou důvěry mezi partnery, či dokonce s
   Přibližně každé druhé manželství je u nás rozvedeno, rozvedení si pak většinou hledají
   Jsou čtyři zásadní problémy, které nemůže přežít žádné manželství nebo vztah. A podle
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Poruchy sexuálního vzrušení mohou přicházet souběžně s tím, že vás partner
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  Kdy je nutné si sex zakázat?
  14.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Rozkoš, vášeň, chemie, hormony, zážitky. To vše přináší intimní
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  Dva signály, že večer (ne)chcete sex
  14.12.18 | Láska, Intimita
  Výborná večeře v luxusní restauraci ani svit svíček harmonii ve vztahu nezaručují. Co

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády