• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Citronová šťáva aplikovaná na vlasy je
  18.10.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Nechceš zbytečně utrácet, ale tvoje pokožka by nějaký
  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého

  3 kroky k dokonalému orálnímu sexu

  19.09.17 | Část: Láska, Intimita

  Zbožňuješ jeho horké rty a polibky ve svém klíně? Svíjíš se blahem pod jeho mrštným jazykem? Odpovíme za tebe. Ano, ano, ano a ještě jednou ano! Ale dopřáváš i ty svému milému stejnou rozkoš? Že ne? Důvod nejspíš známe. Takže, ať už máš zábrany, nevíš jak na to, nebo ti to zkrátka nechutná, my ti ukážeme, jak tohle všechno překonat a orální sex si užít naplno. Včetně té sladké tečky…

  To, že orální sex patří ke zcela běžným sexuálním praktikám, jistě není informace neznámá. Ovšem najdou se ženy, pro které to běžné není, a uspokojování partnera ústy zkrátka z nějakého důvodu odmítají. Pokud k těmto ženám patříš, potom věz, že děláš velkou chybu. Nejen, že je orální sex naprosto úžasný, on je i zdraví prospěšný. Věděla jsi například, že sperma obsahuje minerální látky, jako jsou hořčík, sodík, vápník a zinek? A že se v něm nachází bílkoviny, cukry, fruktóza, kreatin a vitamín C? Jak vidíš, samé skvělé věci. Zabraňuje stárnutí buněk, zlepšuje pleť, a to už přece stojí za to, přijít mu na chuť. Co říkáš? Dopřej tedy svému milému orální sex, na který jen tak nezapomene, a ani ty nepřijdeš zkrátka.
  Orální sex poprvé? Klidně si dej na čas

  Přesně tak. Není kam spěchat. Počáteční zábrany totiž můžeš skvěle využít ve svůj prospěch. Laskej partnerovo tělo pěkně kousek po kousku, líbej ho na prsou, na břiše, smyslně olizuj v podbřišku a přitom se pomaloučku přibližuj k jeho mužství. Vůbec nebude vadit nesmělé kroužení okolo a opakované vzdalování se a přibližování.

  Tvá nesmělost ho totiž vydráždí na maximum. Jen si vzpomeň na to, jak ty sama kňučíš blahem, když tě on laská mezi stehny, a jak mučivě nádherné jsou ty okamžiky předtím, než se tě jazykem dotkne přímo tam… On to vnímá úplně stejně. Takže klidně sbírej odvahu, hraj si, tvůj milý se zlobit nebude. A až uvidíš, jak ti jeho ztopořený penis pulsuje nedočkavostí před obličejem, buď si jistá, že tvé zábrany a stud vezmou hodně rychle jednou pro vždy za své.
  Jak vypadá ten nejlepší orální sex?

  Každý muž má rád něco jiného, takže nejlépe uděláš, když budeš zkoušet a hledat a pozorovat jeho reakce. Mysli ale na to, že penis je velice citlivý a vyžaduje jemné zacházení. To mají až na výjimky všichni muži stejné. Žádné trhané pohyby a pozor na zuby. A jak tedy začít? Použij jazyk. Tím nikdy nic nezkazíš a pomalu se takto s jeho pýchou něžně seznámíš. Je to ten nejlepší a nejsnazší způsob, jak ho poprvé ochutnat. A i on něžný začátek uvítá.

  Zlehka jazykem přejeď po žaludu a slízni jeho voňavou kapičku lásky, která se po tvém předchozím dráždění objevila. Uvidíš, že ti zachutná. A partnerovi to dej najevo. Musí vidět a vědět, že ho celého přijímáš. Je to pro něho velice důležité a také velice vzrušující. Špičkou jazyka mu po žaludu kruž a nezapomeň ani na uzdičku a záhyb pod žaludem. Olizuj a líbej hlavu penisu i jeho tělo až ke kořenu a pěkně ze všech stran. Tvůj drahý se bude rozkoší napínat. Můžeš si při tom jeho penis u kořene přidržovat rukou, nebo své ruce položit na jeho půlky a laskat ho pouze ústy.

  A po tomto slastném putování po jeho pýše je nejvyšší čas, vzít ji do pusy. Jemně a volně ji obemkni svými rty a pohybem hlavy ji dostaň do úst. Jak hluboko, záleží jen na tobě. Pomáhej si přidržováním u kořene a rytmickými pohyby hlavy se posouvej dolů a nahoru. I sání penisu se bude tvému partnerovi líbit. Ale pozor na intenzitu. Sleduj jeho reakci a podle ní sání reguluj. Občas také nech penis z úst vyklouznout, a znovu ho olizuj a líbej po celé jeho délce. Druhou rukou můžeš partnerovi laskat varlata a perineum (neboli hráz), což je místo mezi varlaty a análním otvorem. Další velmi citlivé místečko na mužském těle. Ale nejen tvou ruku tam rád ucítí. Zkrátka, při provádění orálního sexu využij veškerou svou smyslnost a fantazii a dej i na své instinkty. Záhy přijdeš na to, jakou intenzitu dráždění má rád, kde přitlačit, kde být jemná, kdy zrychlit a kdy naopak zpomalit. Partnerovo tělo ti dá totiž jasný signál.
  Orální sex do úplného konce?

  Co si budeme povídat, jako sladký jogurt sperma opravdu nechutná. Ale na druhou stranu není důvod se jeho chuti obávat, nebo dokonce partnerovi ukazovat už předem své znechucení. To opravdu jeho duši a egu neprospěje. Tak za prvé, chuť spermatu se dá do jisté míry ovlivnit, a ty sama se tedy můžeš postarat o to, aby bylo o něco chutnější. Dohlédni na partnerův jídelníček. Citelné zlepšení chuti zajistí ovoce. Například ananas, banány, borůvky, či jablka, ale i ovocné džusy. Sperma je po ovoci sladší. Ovšem, aby to bylo na chuti znát, důležitá je pravidelná konzumace. Dále dokážou pozitivně ovlivnit chuť spermatu i brambory a báječná je skořice. Naproti tomu ostrá kořeněná jídla na chuti spermatu nepřidají. A o alkoholu, cigaretách a kávě ani nemluvě. Zde je ale na tvém partnerovi, ukázat dobrou vůli a toto s ohledem na tebe vynechat.

  Pro ty z vás, kterým i přes veškerou snahu sperma nechutná, ale chtějí partnerovi tu rozkoš dopřát, máme pár osvědčených fíglů. Můžeš ho například nechat ejakulovat pod jazyk, přímo do krku, nebo přizvat na pomoc nějaké pochutiny. Nejpříjemnější je dozajista poslední varianta. Měj po ruce nějakou sladkou dobrotu, třeba tekutou čokoládu, med a s ní pro tebe bude spolknutí spermatu hračkou. Varianta pod jazyk je zase vhodná z toho důvodu, že pod jazykem se nenacházejí chuťové buňky. A poslední možnost ejakulace do krku sice vyžaduje patřičný trénink, ale chuti spermatu se tak bezpečně vyhneš.

  Ať už zvolíš jakýkoliv způsob zakončení orálního uspokojování, tvůj partner bude šťastný a spokojený muž. A to rozhodně za tu snahu stojí.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Víte, co je na sexu nejúžasnější? A víte, co povyšuje pouhý sex na nezapomenutelné
   Znáte to, z lásky už dávno nezůstalo nic, růžové brýle, které vám pomáhaly vidět
   Na klasický sex není pokaždé nálada, nemluvě o tom, že nám v něm může bránit i bolestivá
   Je nádherný, je sexy, podlamují se vám z něj kolena, ale v posteli tohle všechno zastíní jeho
    Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Jiné dítě než ze zkumavky se za padesát let v Evropě nenarodí. Tvrdí to některé odhady
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Návštěva restaurace, intimní večeře při svíčkách, romantický víkend mimo
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Plánujete vášnivou noc? Tak to si dejte pozor na to, co krátce před vypuknutím akce

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády