• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.
  Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle

  Jaký je ideální partner pro ženu? Citlivý drsňák!

  03.01.18 | Část: Láska, Rodinná

  Může být chlap zároveň empatický gentleman a zároveň vědět, co chce a jít si odhodlaně za svým? Jsem přesvědčen, že ano. Právě to se snažím předat mužům na svých seminářích. To, že chlap může být citlivý a zároveň „mít koule“. Vede to ke spokojenosti jak se sebou samým, tak spokojenosti partnerky.

  Emoce po dvou brufenech

  My muži se od žen pochopitelně velmi lišíme, existuje mezi námi velká polarita. A to je dobře, protože to mezi námi jiskří, přitahujeme se. A jindy to zase skřípe, není nuda. Když se podíváme na polaritu mužů a žen v oblasti emocí, nikoho nepřekvapí, že mužská bytost má mnohem méně emocí než ženská. Žena dokáže měnit během jedné minuty klidně padesát, šedesát různých emocí, je zaplněná různými emočními stavy. Chvilku se cítí tak, chvilku tak.

  Co to znamená? Skrz její bytost proudí obraz toho, co se děje venku. Ona vše zrcadlí, odráží, jak se kdo cítí, co se děje kolem. Muž to má jinak, tam se nic neděje. Někdy říkám ženám: my muži jsme, jako kdybyste si vy ženy vzaly dvě osmistovky brufenu, a pak šly prožívat svět. Aha, nic se neděje, nemám žádné emoce... To jsme my, muži. Muži jsou testosteronoví, ženy oxytocinové.

  Chaos i řád

  Je dobré si toto primární nastavení uvědomit. A ještě důležitější je vědět, že my sami můžeme polaritu měnit. Každá bytost má v sobě to mužské i to ženské, neboli to jinové a to jangové. Máte citlivé, jemné muže, kteří malují nebo tančí, jsou velmi empatičtí, otevření, mají intuici. Třeba klavírista, který je spojen s něčím nadzemským a převede to do hry… Básník, který umí zveršovat emoce… Na druhou stranu máte naprosto jasně zaměřené muže, kteří jdou do války a ustřelí někomu hlavu, protože je to podle nich správně.

  Podobné je to u žen. Některé jen jdou prostorem a u toho tančí. Jsou rozevláté, barevné, dělají několik věcí naráz, jsou u toho i chaotické. Ale máme i ženy, které jasně vědí, co chtějí, vše má řád. Pracují třeba v bance, vedou týmy a jsou na něco zaměřené. Ty mají víc jangové složky.

  Všichni plujeme mezi těmito polaritami. Je to úplně v pořádku, pokud nás to baví. Pokud nás život posouvá dál a je vám v něm dobře, tak to vůbec nevadí. Ale ve chvíli, kdy si najednou jeden z vás začne na něco stěžovat, je to chvíle, kdy se s polaritou v partnerství dá vytvořit větší šťáva. Moje zkušenost je, že zvedat polaritu je záležitostí muže. A žena na to reaguje.

  Vědomé nakládání s polaritou

  Muž řídí to, jakým způsobem bude partnerství fungovat. Když je žena smutná, brečí, tak i on může sjet do jemné ženské složky, do té empatické. Naslouchat, sdílet, pokusit se porozumět. Oba se otevřou, a dokonce si můžou i pobrečet, když je to něco hlubokého. A chvíli nato, když muž už vidí, že ta emoce odchází, řekne: „Tobě to sluší, já bych tě pomiloval, i když jsi smutná. Mně se to tak moc líbí, ty jsi úžasná!“

  Teď trošku přeháním, abyste viděli rozdíl mezi tím rozevlátým a absolutně citlivým hochem, který je otevřený ženě… A tím, kterému v hlavě běží, že ho zajímá jen sex. Taková polarita může způsobit, že to ženu ze smutku úplně vytáhne. Ale je důležité kolem toho být vědomý a rozhodovat se, jestli chcete být v té mužské roli nebo v té ženské roli.

  Být mužem

  Současní muži často řeší, kam směřovat a jak se stát víc mužem. Hodně z nich je vychováváno hlavně matkami. Ty probudí mužovu citlivou složku, ale zase potlačí tu, která je agresivní, dotahovací, tu stránku, kdy muž ví, co chce, a umí tak trochu svět zranit a dojít si za svým cílem. Když má muž otevřenou i citlivost, tak ví, jak věci dotáhnout, aniž by zraňoval svět. S citlivostí dosahujeme věci pomaleji, ale víc sedí.

  Můj přístup je namotivovat muže, aby se změnami začali u sebe. Většinou to je buď, a nebo. Buď jsou muži maskulinní, jdou si za svým hlava nehlava. Nebo naopak citliví, kteří se zase bojí cokoli udělat, aby někoho nezranili. Ty nejvíc zajímá duchovní růst, meditace. Ale když nemají “koule“, tak jen plují zleva doprava, kotvu jim musí dělat žena. Já se snažím mužům ukázat, že je možné mít obojí. Mít tu citlivost, která v minulosti vůbec nebyla brána jako mužství a dnes je poměrně ceněná, ale zároveň mít i jasný směr a dostatečnou průraznost a jít si s otevřeným srdcem za svým.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  O G-bodu jste už možná slyšeli, ovšem těch bodů, kam je příjemné sáhnout a kde hladit, je o něco
   Mužská sexualita se od té ženské výrazně liší. Pro muže jde spíše než o
   V současné době je přítomnost muže u porodu stále častější, hovoří se proto téměř o
  Sekce: Láska
   O rozdílech mezi muži a ženami, o jejich smýšlení a konání víme už asi každá svoje.
   Muži a jejich emoce. Tak to je hodně zvláštní kapitola! Vždyť málokterý umí dát své
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Ano, i na sexu se dá vypěstovat závislost. A rozhodně nejde o nic příjemného  
  8 šokujících věcí, na které myslí každý muž při sexu.
  8 šokujících věcí, na které myslí každý muž při sexu.
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Tak schválně, pánové, na co z toho nejvíce myslíte vy?  
  12 opravdových žen odhalilo, co dělá chlapy fantastické v posteli!
  12 opravdových žen odhalilo, co dělá chlapy fantastické v posteli!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Tak co, pánové, děláte nějakou z nich taky?  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády