• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe
  Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný
  V horkých dnech se většina z nás místo
  Tak banální věc jako holení nohou, říkáte
  Nadměrně se mastící vlasy nejsou výsadou pouze

  Byl to, či nebyl orgasmus? Podle odborníků to třetina žen vůbec nepozná

  09.11.17 | Část: Láska, Intimita

  Ve filmech ženy vrcholí snadno, rychle a hlavně tak, že jejich prožitku si nelze nevšimnout, není možné pochybovat o tom, co právě prožívají. Jenže ve skutečném životě ne všechny ženy mají takto silný orgasmus, a až třetina z nich tedy ani neví, zda to, co cítily, bylo „ono“.

  Řečeno čísly

  Například americká sexuoložka Vanessa Marin tvrdí, že až 32 procent žen, které k ní docházejí na workshopy zaměřené na ženský orgasmus, se přiznalo, že velmi často ani neví, zda „to“ bylo či nebylo vyvrcholení.

  A souhlasí s ní i britská sexpertka Tracey Cox. Ta se ve své praxi potkala s řadou žen, které byly v průběhu milostných hrátek vzrušené, užívaly si to a na konci sexu se cítily uspokojené. „Ale tenhle pocit není zárukou toho, že jste prožily orgasmus. Sex může být dobrý a příjemný, i když nekončí vaším vyvrcholením,“ vysvětluje Tracey Cox.
  První orgasmus

  Pravda je taková, že většina žen prožije svůj první orgasmus v životě při masturbaci, často s pomocí vibrátoru. Podle nejrůznějších zahraničních průzkumů ho ve 45 procentech ženy prožijí ve věku 18 až 24 let, ve 43 procentech případů dříve než oslaví osmnácté narozeniny. „Většina z nich nepochybuje o tom, co právě prožila. Ale jsou ženy, které nemívají orgasmy moc silné, naopak spíš velmi mírné a jemné, a pak přichází nejistota a pochybnosti jsou pochopitelné,“ říká Tracey Cox.

  Různé prožitky

  Vyvrcholení je nejlepším okamžikem sexu, tím nejpříjemnějším pocitem, po kterém přichází uvolnění tlaku, který vznikl milostnou stimulací. Ale jeho intenzita se liší, je vysoce individuální. „Jsou ženy, které mají opravdu silné a bouřlivé orgasmy, ale jsou i ženy, které je mají velmi nenápadné a jemné. A většina žen to má tak půl na půl. Někdy je to velké a nezaměnitelné, jindy si říkáte ‚aha, tak to už bylo ono‘,“ vysvětluje Tracey Cox.

  Důvodů, proč se intenzita tak moc liší, je několik. Záleží například na tom, v jaké fázi menstruačního cyklu jste, jakou máte náladu, zda jste pila alkohol (pokud jste totiž pila hodně, nejspíš se orgasmu nedočkáte, ale pokud jste si dala jen trochu, naopak budete víc uvolněná a bude to lepší), zda máte nějaké gynekologické potíže, jaké jsou vaše milostné zkušenosti a podobně.

  A záleží samozřejmě i na tom, jakou technikou jste orgasmu dosáhla, a zda jste na to byla sama, či to bylo s partnerem. Ty nejsilnější orgasmy prožívají totiž ženy nejčastěji samy při masturbaci a souvisí to s mírou uvolnění. Při masturbaci myslíte jen na sebe, nemusíte se nijak kontrolovat, omezovat, což vede k úžasným a silným orgasmům.
  Nejde to a nejde

  Pokud si ale myslíte, že jste skutečně anorgasmická (nejste schopna dosahovat orgasmu), doporučuje se především jakási fyzická kontrola. „Anorgasmie může mít fyzické příčiny. Na vině může být hormonální nerovnováha, gynekologické potíže či některé léky,“ tvrdí Tracey Cox s tím, že v tomto případě pomůže lékař.

  Mnohdy je ale na vině psychika. „Většinou jde o psychické potíže, které vznikly už v době dětství, například velmi prudérní výchovou či přísným náboženským založením rodiny. Vznikl tak pocit, že sex je nečistý a špatný,“ vysvětluje Tracey Cox. Takové ženy vlastně samy sobě nedovolí vyvrcholit, protože ve skrytu duše mají pocit, že dělají něco zlého, za co si zaslouží spíš trest než odměnu. V takovém případě pomůže jen zkušený terapeut.

  Když to nejde s ním

  Velmi častý problém ale je, že ženy orgasmu dosahují jen při masturbaci, s partnerem už jim to nejde. V tomto případě je nejčastějším důvodem špatně zvolená milostná technika a mužská neznalost toho, jak funguje ženská sexualita. „Stále totiž po světě chodí spousta mužů, kteří si myslí, že pouze jejich penis může ženě způsobit to pravé potěšení. Ovšem jen dvacet procent žen dosahuje vyvrcholení čistou penetrací bez jakékoli stimulace,“ říká Tracey Cox.

  Podle ní je jediná šance mužům vysvětlit, že takhle snadné by to bylo jen ve chvíli, kdy by se klitoris nacházel uvnitř vaginy. Ale protože se nachází jinde, je třeba se na něj zaměřit. A to musíte svému partnerovi vysvětlit a není od věci mu prozradit, co se vám právě při masturbaci osvědčilo. Jedním z velmi spolehlivých způsobů, jak s partnerem vyvrcholit, je podle Tracey Cox například orální sex, tak co ho vyzkoušet? Pro jinou stimulaci klitorisu pak můžete s partnerem použít speciální lubrikační gely, které zvyšují vzrušivost a usnadňují dosažení orgasmu, protože prokrvují intimní partie a zvyšují jejich citlivost. A nemusíte se bát ani nejrůznějších sexuálních hraček a pomůcek, které vám na společnou cestu k vrcholu pomohou.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Na začátek trochu statistiky týkající se dosahování orgasmu u žen: výzkumy ukazují, že
  Trvá jen několik sekund, a přesto budí tolik povyku. O čem je řeč? Jasně že o orgasmu. Vyvrcholení je
   Ženy vnímají na rozdíl od mužů vzrušení komplexněji. Spíše než fyzický vzhled je
   Pravidelný orgasmus nepřináší jen chvilkové potěšení. Podle vědců má i
  Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Boj za ještě lepší orgasmus!
  Boj za ještě lepší orgasmus!
  15.07.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Snad každá žena prahne po úžasném orgasmu. Některá si ho užívá na denní
  6 sexy triků, které ho dostanou do kolen
  6 sexy triků, které ho dostanou do kolen
  15.07.18 | Láska, Intimita
  Léto představuje čas, kdy bychom se měli cítit příjemně a uvolněně. Proto je tato část roku
  Proč chce KAŽDÝ chlap vyzkoušet TROJKU!
  Proč chce KAŽDÝ chlap vyzkoušet TROJKU!
  15.07.18 | Láska, Intimita
  Proč je zrovna tohle sexuální fantazie, kterou chce vyzkoušet každý chlap.

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády