• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Vlasy, koruna krásy, říká se. Zdravé a
   Krásné a zdravé zuby reprezentují a
  Nos je dominantou obličeje a pokud je jiný, než se v dané kultuře
  Krásné a zdravé vlasy nejsou jen zásluhou genetiky

  Kotvičník zemní působí na pohlavní hormony v těle. Zvyšte svou sexuální vitalitu

  12.11.17 | Část: Láska, Intimita

  Chcete se cítit mladší a dodat svému životu i organismu chybějící energii? Potřebujete snížit hladinu cholesterolu, nebo naopak zvýšit hladinu sexuální touhy? V takovém případě byste měli zaměřit svou pozornost na kotvičník zemní (Tribulus terrestris). Ten je považován za životabudič a přírodní viagru v jednom. Často se také setkáme s označením kotvičníku jako s „bylinou třetího tisíciletí“. Jak je patrné z tohoto názvu, bude tato rostlina stále více potřeba, protože dokáže z našich uspěchaných životů vytěsnit deprese, stres, pocit vyhoření a lhostejnosti.

  Kotvičník pro ženy i muže

  Jedná se sice o malou a vcelku nenápadnou rostlinu, avšak její účinky na lidský organismus jsou zcela zásadní. A právě to je jasný důvod, proč by kotvičník zemní neměl zůstávat opomenut. I botanikové řadí tuto rostlinu mezi přírodní afrodiziaka. U mužské části populace mohou účinné látky kotvičníku zemního zvýšit hladinu testosteronu v těle až o 30%. Tytéž látky pak u žen výrazně zvyšují hladinu estrogenů.

  Přípravky s kotvičníkem

  Nyní, v době, kdy se opět navracíme k darům přírody a místo léků a vitamínů připravovaných chemickou cestou, stále častěji pro vlastní léčbu volíme tělu přirozené přírodní léky získávané z bylin. Kotvičník zemní je tedy rozhodně vítanou vzpruhou do života všech vyhořelých, frustrovaných a přepracovaných lidí, kteří navíc strádají také absencí plnohodnotného sexu. Ten by měl rozhodně zůstat nedílnou součástí našich životů, a to i tehdy, když se cítíme přepracovaní a vystresovaní. Skvělou zprávou pro všechny, kdo si mysleli, že je síly a chuť na sex již nadobro opustily, jsou přípravky s kotvičníkem. Jedná se o silné extrakty z této byliny získávané dlouhodobým louhováním rostliny Tribulus terrestris (kotvičníku zemního).

  Odkud kotvičník zemní pochází

  Jednoletou bylinu kotvičník zemní řadíme k čeledi kacibovitých. Jedná se o poléhavou rostlinu s chudě větvenými listy. V úžlabí listů vyrůstají pětičetné žluté květy. Plody kotvičníků se skládají z pěti malých ostnatých plůdků. V přírodě se s kotvičníkem zemním můžeme setkat jako s volně rostoucí bylinou v mnoha oblastech Evropy, Asie, Afriky a také v Austrálii. Pro svůj růst vyžaduje kotvičník slunná písčitá a suchá místa. Co této nenápadné rostlině ubrala příroda na kráse, to jí mnohonásobně vrátila v jejích léčebných schopnostech a síle jejích účinků.

  Pěstování kotvičníku 

  Mnohé země světa se pustily do jejího záměrného pěstování pro farmaceutické účely. Rozhodly se neponechávat její růst pouze na přírodě. Vzhledem k vysokému obsahu tříslovin, flavonoidů, alkaloidů a glykosidů se jedná o rostlinu s mnoha vynikajícími účinky při řadě závažných onemocnění a chorob. Spolehlivě účinkuje při léčbě kardiovaskulárních onemocnění, chorob močových cest, hypertenze, aterosklerózy, ledvin, žaludku a také pohlavních a reprodukčních chorob. A to jsme zdaleka nejmenovali ještě všechny významné léčebné účinky.

  Zkušenosti s kotvičníkem zemním

  V kotvičníku obsažená směs fytosterolů, kterou lze využívat ze všech částí rostliny, patří k nejúčinnějším rostlinným lékům, které kdy věda v jedné rostlině objevila. Vědecké studie potvrdily, že kotvičník zemní patří k nejefektivnějším prostředkům nabízejícím léčbu mužské neplodnosti, ale i ztráty potence a zvýšení hladiny testosteronu. Na místě je připomenout i schopnost kotvičníku léčit zvýšený obsah cholesterolu v organismu. Antiseptické a protizánětlivé účinky a rovněž účinky močopudné jsou rovněž jednoznačně prokázány. Pravidelným užíváním kotvičníku zemního, nebo extraktu z něj připraveného je možné natolik zvýšit pozitivní účinky v pánevní oblasti, že jak u mužů, tak u žen posílí sexuální libido, léčí ztrátu potence a je neméně i účinný při hypotrofii prostaty.

  Kotvičník proti ztrátě vitality v andro a menopauze

  Každý z nás jednou v životě zažije v určitém období ztrátu vitality a úbytek pohlavních hormonů a s tím související potíže. Věková hranice vyčerpanosti se neustále snižuje, a tak tento nedostatek mohou začít pociťovat dokonce lidé ještě před dosažením 35 let věku. V období klimakteria a andropauzy, která přichází někdy plíživě, jindy náhle, nejčastěji ve věku okolo 50 let, se na scéně objevuje podrážděnost, nezájem, mrzutost, často i deprese.  Všechno má přímý negativní vliv jak na člověka samotného, tak na jeho partnera, rodinu a okolí. Kotvičník je jedním z účinných řešení těchto problémů.

  Kotvičník pro ženy i muže starší 20 let

  Nechcete-li se s těmito nepříjemnými změnami smířit, nechcete nechat do svých životů zasahovat ochabnutí sexuálního zájmu, ochablost svalů, změnu postavy a ztrátu kdysi běžné mladické vitality, doporučujeme vyzkoušet přípravek Kotvičník Forte.  Jedná se v podstatě o extrakt, či tinkturu z byliny zvané kotvičník zemní. Tento koncentrát v sobě zahrnuje veškeré účinné látky obsažené v bylině Tribulus terrestris, a to v maximální možné míře. Symptomy sexuální dysfunkce se díky pravidelnému užívání stanou minulostí, stejně tak i ztráta sexuálního libida či celkové vitality organismu.

  Výhody pravidelného užívání kotvičníku u mužů nad 40 let

  • objem svalové hmoty narůstá na úkor tuku
  • zvyšuje se chuť k sexu
  • snižuje se vnitřní napětí
  • pozitivně ovlivňuje předčasnou nebo nedostatečnou ejakulaci
  • obnovuje mladický elán
  • zvyšuje hladinu testosteronu
  • snižuje hladinu cholesterolu
  • zvyšuje tělesné výkony i pohybovou aktivitu

  Výhody pravidelného užívání kotvičníku u žen nad 40 let

  • pomáhá zbavit se proměn nálad, návalů horka, depresí, podrážděnosti a napětí
  • zmírňuje všechny negativní příznaky klimaktéria
  • pomáhá s redukcí tělesného tuku
  • přispívá ke zvýšení hladiny hormonu estradiolu
  • obnovuje vitalitu a životní elán
  • dodává radost ze života, zahání negativní myšlenky
  • pomáhá s nárůstem chuti na sex

  Kotvičník zemní – dávkování

  Pro běžné každodenní užívání je doporučováno 0,5 g kotvičníkové sušené drcené natě na 30 kg tělesné váhy. Ovšem pokud si chcete ušetřit čas a námahu, je ideální využívat koncentrát kotvičníku, který se aplikuje orálně ve formě kapek.

  Kotvičník zemní – negativní účinky

  Přípravek nemá vedlejší účinky, není třeba se obávat ani jeho interakcí s dalšími účinnými léčebnými látkami a prostředky. Nicméně neměly by jej užívat osoby mladší 20 let a těhotné nebo kojící ženy.

  Kotvičník čaj

  Ti z vás, kdo dávají přednost pití čajů s léčivým účinkem, si mohou vyzkoušet léčbu prostřednictvím čaje připravovaného z natě kotvičníku zemního. Čaj připravíte jednoduše z 1 čajové lžičky drcené natě kotvičníku zalité v jednom šálku vodou o teplotě 100°C. Nechejte ¼ hodiny luhovat a pak popíjejte. Čaj má příjemnou bylinnou vůni. Může vám připadat poněkud nahořklý, ale v tom případě jej dochuťte lžičkou medu, která čaj doladí k vaší spokojenosti. Čaj uchovávejte zásadně v suchu a temnu, nejlépe hermeticky uzavřený. Jeho užívání velmi dobře působí proti klimakterickým obtížím, a problémům s močovými cestami. Rovněž jej s oblibou využívají pacienti po těžkých nemocech k urychlení rekonvalescence.

  Jak pěstovat kotvičník doma

  Rádi pěstujete rostliny, i když třeba jen na balkoně, protože nemáte vlastní zahradu. To vůbec nevadí, protože kotvičník zemní si můžete právě takto vypěstovat i sami. V mnoha dobrých zahradnictvích na internetu dnes běžně seženete semena, z nichž vypěstujete i v truhlíku na balkoně rostliny k léčebným účelům. Ideální je jižně orientovaný slunný balkon, na němž už začátkem září můžete provést úspěšnou sklizeň. Rostliny by měla z jedné strany chránit zeď, neměly by být vystaveny prudkému dešti, ani větru. V každém truhlíku můžete pěstovat až 15 rostlin. Při 30 rostlinách se můžete při dobré péči dočkat takové úrody, která vám dá po usušení i přes 1 kg směsi, což je množství vystačující na celý rok užívání pro 1 osobu. I když se vám může jevit pěstování sazenic kotvičníku poněkud pracné, nevzdávejte to, kvalita takto vlastnoručně vypěstované drogy je mnohem vyšší, než například té, která je dovážena z Číny.

  Kde koupit kotvičník

  Jak jsme již dříve zmínili, semena, nebo sazenice kotvičníku zemního můžete nakoupit v každém dobrém zahradnictví. Internetové obchody s léčivými bylinami a čaji jsou rovněž dobře zásobené již hotovými sušenými rostlinami vhodnými pro přípravu výluhů, čajů nebo kapek. V lékárnách a prodejnách zdravé výživy seženete již hotové kotvičníkové přípravky ve formě kapek. K dostání jsou zde běžně i čaje. Záleží tedy na vás, jaké formě užívání kotvičníku dáte přednost právě vy.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Máte chuť na nějaký teploučký voňavý čaj a zároveň chcete udělat něco pro svoji vyšší
  Sekce: Zdraví
   Obyčejný med. A přitom je plný života. Lidoví léčitelé mu přisuzují jedinečné
  Sekce: Zdraví
   Využívání bylinek sahá až k samému základu lidské existence. Jednotlivá odvětví
   Je zjištěno, že směs medu a skořice pomáhá léčit spoustu nemocí. Med může být užíván
    Každodenní konzumace červeného masa vede k poklesu hladiny testosteronu v krvi, tvrdí odborníci. Ruku v ruce s
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Elixír mládí i záruka dokonalých křivek? Překvapivě orgasmus!
  Elixír mládí i záruka dokonalých křivek? Překvapivě orgasmus!
  19.11.17 | Láska, Intimita
  Sex je příjemný, o tom žádná. Tedy hlavně za předpokladu, že člověk má to štěstí
  Nebezpečí, které ti hrozí při orálním sexu
  Nebezpečí, které ti hrozí při orálním sexu
  19.11.17 | Láska, Intimita
  Muži na něj nedají dopustit a ruku na srdce, i my, ženy, ho prostě milujeme – řeč je
  Vibrátor: 6 věcí, které by o něm měla vědět každá žena
  Vibrátor: 6 věcí, které by o něm měla vědět každá žena
  18.11.17 | Láska » Intimita
   S vibrátorem si samozřejmě můžete užívat až do aleluja, jenom se pro jistotu řiďte těmito radami. Pak bude i

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády