• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Sex a ex aneb 8 zásadních chyb, které ženy dělají na prvním rande

  19.01.18 | Část: Láska, Intimita

  Otázek před prvním rande každé z nás vytane na mysli nepočítaně. Není se čemu divit, pokud jste takových prvních rande zažila už spoustu a pořád ne a ne přijít to druhé. Jistě vás často napadá i otázka, jestli neděláte náhodou něco špatně...

  Salát k večeři

  Co si asi pomyslí muž, který vás pozve na večeři a vy si objednáte zeleninový salát? Možná bude mít pocit, že máte potřebu dělat se jinou, než ve skutečnosti jste. Ruku na srdce, opravdu máte chuť si dát v dobré restauraci spíš salát, než třeba rybu nebo steak? Chlap bude mít větší radost, když uvidí, že jste normální a dáte si to, co vás opravdu láká. Pozor, zase to ale nepřežeňte. Odfukování a řeči o tom, jak jste se přejedla, také nejsou zrovna moc sexy.

  Hovory o bývalých

  Dříve, nebo později téma bývalých partnerů pravděpodobně nakousnete, ale na první rande se to nehodí. V podstatě ať o něm řeknete cokoliv, může to být zavádějící. „Můj bejvalej je super, dodnes se spolu vídáme,“ zní, jako kdybyste neměla úplně vyřešenou minulost, což ho může vyděsit. Ale ani „je to debil, jsem šťastná, že s ním nejsem“, o vás dobrý obrázek nedělá. Ovšem pokud se vás na bývalého partnera zeptá (a on to pravděpodobně neudělá), nemá rozhodně smysl zapírat a dělat, že je váš první. Zvolte noblesní, neutrální odpověď.
  Školení obsluhy

  Pokud jste ve své práci zvyklá ostatní úkolovat, a tak nějak se vám to propsalo i do soukromého života, zkuste na prvním rande v sobě tuto povahu lehce potlačit. Svého potenciálního partnera byste mohla vyděsit, pokud budete na obsluhu podniku štěkat rozkazy, namísto abyste o jídelní lístek mile poprosila. Stejně tak se snažte eliminovat poznámky směrem k nemožné obsluze. Jinak budete vypadat jako notorický stěžovatel a kdo chce chodit s holkou, které se pořád něco nelíbí?

  Všude jen JÁ

  Pamatuji si, že před prvním rande jsem se vždycky děsně bála toho, co si budeme povídat. Co když on bude mlčet a celá konverzace tak spadne na bedra mně? Když taková situace nastane, je ale v podstatě jedno, o čem mluvíte, protože vy sama nejspíš nebudete chtít na další rande s člověkem, který neřekne ani v Berouně „Beroun“. Jestli ale dialog krásně plyne a máte se o čem bavit, zkuste trochu upozadit své já. Není nutné na každou větu, kterou vám váš protějšek poví, reagovat: „No a to já jsem...“.
  Výklad životopisu

  Vlastně mnohé muže vyděsí, pokud jim toho na prvním rande řeknete až příliš. Tím „až příliš“ může být třeba i to, na jak vysoké funkci pracujete, kolik lidí máte pod sebou, že jste jezdila na vysoké závodně na kole, že lezete po horách a že jste projela celý svět. I když je to všechno skvělé a dělá to z vás zajímavou osobu, pokud mu to všechno naservírujete na zlatém podnose na první večeři, nebude mít zájem o přídavek. Budete vypadat, že se vychloubáte. Když mu to budete dávkovat postupně, budete ho zajímat víc a víc.

  Rady a porady

  Někteří z nás občas mají tendence ostatním udělovat rady do života. Tedy ne, že by ty rady snad nebyly dobré, ale důležité je vycítit, jestli o ně ten druhý stojí, či nikoliv. A věřte, že radit hned na prvním rande chlapovi do života, že má změnit práci, vykašlat se na kamaráda, nebo že by měl zlepšit životosprávu, aby si srazil ten vysoký cholesterol, rozhodně není moc přitažlivé. Takže moje rada do života zní – když svou moudrost udržíte na uzdě při prvním rande, budete pak třeba mít zbytek vašeho společného života, abyste to dohnala.
  Sex

  Tak na to obzvlášť pozor! Ať je ten chlap, který sedí naproti vám, sebekrásnější, sebepřitažlivější a dokonce i potenciální otec vašich budoucích dětí, nespěte s ním na prvním rande. Alespoň tedy pokud chcete vážný vztah, ne rychlovku. Rozumného chlapa odmítnutím neodradíte, naopak jen zvýšíte svůj kredit a on bude toužit vidět vás co nejdříve znovu. Ostatně i z bezpečnostního hlediska je mnohem rozumnější, když po prvním rande, než se poznáte trochu lépe, pojedete každý do toho svého. A kdybyste se přece jen nemohla udržet, raději jeďte k němu, než k vám. Nechcete přece, aby cizí muž věděl, kde bydlíte.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
   Také se vám už stalo, že jste o někoho usilovala, a když nastalo konečně kýžené rande, vaše touha
  Užila sis skvělé první rande, vyměnili jste si telefony a ty se nemůžeš dočkat, až ti konečně zavolá. Jenže dny a
   Líbíte se mu a on se líbí vám. Rande je na spadnutí. Přesto mu nechcete dát otevřeně najevo,
    Nahodilé průzkumy ukazují, že sex na prvním rande není žádné tabu. V průměru do něho hupsne zhruba
  Sekce: Láska
   Jaro přeje flirtování. Čeká vás první rande a vy se trápíte, o čem budete s dotyčným
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády