• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Cvičíte, snažíte se držet různé diety a pořád
  Plíživě a nepříjemně deštivě se hlásí
  V horkých dnech se většina z nás místo
  17.11.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek

  Co všechno vás může upozornit na nevěru protějšku

  31.01.18 | Část: Láska, Rodinná

  Žádný vztah není po letech ideální, vzájemný respekt a další atributy jej ale mohou udržet v dlouholeté harmonii. Bohužel svodů kolem je dnes velmi mnoho a nemusí jít vždy o vypočítavé zlatokopky, atraktivní mladíky, naivní dvacítky či zoufalé bezdětné nebo rozvedené pětatřicítky. Slova uznání, chvály a povzbuzení jednoduše fungují, ať už jsou od kohokoli. A když se k tomu přidají sexuální pudy, odolat zvládnou jen ti nejsilnější. A je jedno, zda jde o muže nebo ženy.

  V době internetu a seznamovacích stránek je pokušení nevěry tak silné jako nikdy předtím. Jak oživit vztah v manželství, když léta ubíhají a vše se stává rutinou? Jak překonat a odpustit zradu? Jak přiznat nevěru? Co dnes znamená být věrný?

  Promluvit o nevěře často znamená setkat se s odsouzením, neboť podvádět partnera je to nejhorší, co mu můžeme provést, svědčí to i o tom, že ve vztahu je něco zkaženého. Jestliže je tomu tak, pak jedinou možností je rozejít se, píše francouzský týdeník L’Express.

  „Když vzbudím zájem jiného muže, mám pocit, že žiju,” svěřuje se týdeníku devětadvacetiletá Laura. „Tři roky jsem provdaná za Sébastiena, plánujeme rodinu a koupi domu. Nicméně během roku jsem mu byla několikrát nevěrná,” přiznává.

  Marine, žijící s Alexem také tři roky, se začala později vracet ze zaměstnání, ačkoli si v něm nikdy nelibovala. Důvodem náhlého pracovního zápalu byl… Eric. Dnes si Marine a Alex hledají každý svůj samostatný byt.

  Ne vždy je však snadné rozeznat, zda jde o nevěru. Přinášíme několik známek, které na nevěru teoreticky ukazují.

  1. Náhlé změny v časovém rozvrhu. Manžel Ley začal chodit domů později, což zdůvodňoval tím, že pracuje přesčas. To se samozřejmě může stát, aniž by šlo o nevěru. „Ale na výplatní pásce žádné přesčasy nebyly,” vzpomíná Lea. „Také každou neděli musel v určitou dobu jet s autem pro benzín," říká. Pak je na místě klást si otázky.

  2. Náhlé koketování. Když se on nebo ona začnou více zajímat o svůj zevnějšek, kupovat si kosmetiku nebo oblečení, kterou nebo které si nikdy předtím nekoupili, zhlížet se v zrcadle, kupovat si v lékárně přípravky proti padání vlasů, je na místě zpozornět.

  3. Změna ve frekvenci sexuálních styků. Nevěrný partner může vykazovat sexuální chlad vůči partnerce, nebo se také naopak může snažit častějším sexem „smazat” svou vinu.

  4. Podezřelé používání telefonu. Jestliže najednou zmizí mobil, který s sebou osoba jinak všude nosila, jde o možnou známku nevěry. Když nebere telefon ve vaší přítomnosti, je třeba se znepokojovat. Totéž platí pro hesla k e-mailové schránce a počítači.

  5. Hmotné známky. Stopa rtěnky na košili, parfém, který nepoužívá, cizí vlasy na kabátě, chlupy psa nebo kočky na svetru, když jste tato zvířata nikdy doma neměli – je mnoho známek, které mluví samy za sebe.

  6. Anonymní telefonáty. „Několikrát týdně u nás doma zvonil telefon, ale když jsem ho zvedla, nikdo na druhém konci nebyl," vzpomíná Lea. „Když se manžel dostal k telefonu dřív než já, mluvil údajně s maminkou, která ovšem tentokrát nezavěsila,” dodává.

  7. Dárečky „od maminky, od kolegů” atd.

  8. Jméno, které se v rozhovoru často objevuje. Zamilovaní mají potřebu mluvit o své vyvolené nebo vyvoleném. A to do té míry, že o něm nebo o ní hovoří i se svým partnerem. Jestliže se v rozhovoru velmi často objevuje jméno kolegy (kolegyně), může jít o nevěru.

  9. Měnící se chuť. „Můj manžel nikdy neměl v oblibě čokoládu, ale jednoho dne ji náhle začal zbožňovat,” říká Dina. A nemusí jít jen o chuť v kulinárním smyslu. Může jít o náhlou zálibu v nějaké činnosti, například synchronizovaném plavání.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Nejdřív kostel, potom postel, říká jedno staré rčení, ale opravdu je nutné čekat s prvním
   Jen ve výjimečných případech se stává, že by jeden ze životních partnerů přistihl
   Ačkoliv máme nevěru spojenou s negativními zásahy do vztahu, ztrátou důvěry mezi partnery, či dokonce s
   Nevěra byla, je a bude. Každý má na nevěru jiný pohled. Co když se ale přeci jen stane? Jak se k ní člověk
   Na nevěru se neumírá, zní jedno zajímavé tvrzení, které se nám může, ale také
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex. Tři písmenka, která vyvolávají různé pocity, asociace i představy. Je příjemnou
  17 mužských sexuálních tipů
  17 mužských sexuálních tipů
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex je jedna z nejpřirozenějších oblastí lidského života. Milujeme se, abychom se množili, nebo jen

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády