• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  V psychosomatice chápeme tělo a duši jako jeden celek,
  Říká se, že na ženě jsou nejkrásnější a
  13.12.17 | Krása, Manikúra
  Alespoň jednou se to stalo každé z nás. Koupíme si
  Chceš popohnat růst vlasů, dodat jim lesk, zbavit se lupů

  Pět důvodů, proč nechodit s hezounem

  06.12.17 | Část: Láska, Intimita

  Toužíš po krásném chlapovi, nám to je jasné a chceme to každá z nás. Ale život s krásným chlapem nemusí být takový med, jak si myslíš. Máme pro tebe pět důvodů, které tě od tvého záměru možní odradí.
  Důvod č. 1: Užárlíš se

  Jasně, úplný ošklivec to být nemusí, ale pokud je to přesná kopie Toma Cruise za mlada, tak si buď jistá, že si jeho půvabu všimnou i jiné. Sice se ti dušuje, že on si s nevěrou rozhodně netyká, ale znáš to, příležitost dělá zloděje. Možná tě ani podvádět nemusí, ale i tak se budeš trápit představami, že s tou servírkou, co na něj koketně mrká, se spustí. Zkrátka ženské mu budou nadbíhat, producírovat se před ním v minisukních, anebo mu dokonce narovinu řeknou, že by s ním chtěly prožít večer ve dvou. Je sice jasné, že je jen na něm, jestli tě podvede nebo ne, ale věř nám, že když po něm budou šílet všechny holky z okolí, bude tě to pěkně štvát.

  „Mám teď doma docela obyčejného chlapa, tedy co se týká vzhledu, ale před lety jsem chodila opravdu s překrásným klukem. Samozřejmě, že jsem na něj žárlila, protože podle mě málokterý chlap odolá, když se mu nabídne nějaká sexy kočka. Vím, že to zní divně, ale můj nynější chlap je podle mě věrný hlavně proto, že nemá moc příležitostí. Chlapi jsou prostě jinak nastavení, a když je chlap fakt hezký, tak musí denně odolávat svůdným nabídkám. Ten můj krasavec před léty se mi svěřil, že mě podvedl jen jednou, ale prostě jí nešlo odolat. Takže krasavce už fakt ne,“ má jasno Jana (28 let).
  Důvod č. 2: Přemrštěné sebevědomí

  Hezký chlap o sobě ví, že je hezký. Musel by být přeci úplně slepý, aby si nevšiml velkého zájmu žen. A s takovým mužem je někdy dost těžké vydržet. Jak mu pak chceš lichotit, že mu to v obleku sluší, když on tohle už dávno ví? Je sice možné, že mu jeho krása do hlavy nestoupla, ale spousta žen má opačné zkušenosti. A s namyšleným chlapem bývá potíž. Nesnese kritiku a většinu svých problémů řeší právě hezkým úsměvem.

  „Já měla na hezké chlapy štěstí. Ne že bych sama byla vyhlášenou krasavicí, ale nějak jsem je přitahovala. Takže ze své zkušenosti můžu říct, že někteří jsou fakt hodně nafoukaní. Jeden můj bývalý měl takový něžný až skoro nevinný kukuč, úžasné tělo a dokonalý úsměv. A byl to nafoukaný pitomec, kterému bylo za těžko podržet mi dveře nebo mi vzít tašku s nákupem,“ vzpomíná Gábina (35 let).
  Důvod č. 3: Zničí tvé sebevědomí

  Znáš ten pocit, kdy vejdete do společnosti, ty jen záříš krásnými šaty, dokonalým účesem a štíhlou postavou a vedle průměrného chlapa vypadáš božsky. Jenže když se hlavy najednou otáčí jen za ním, začneš si připadat nepřitažlivá. A pokud nejsi manekýna, která tráví před zrcadlem většinu dne, budeš mít dříve či později pocit, že mu nedostačuješ. Najednou uvidíš, že tvoje prsa jsou povadlá, lýtka moc tlustá a dělá si ti podbradek. A pokud začneš mít pochyby o své vlastní kráse, tak si zaděláváš na velké problémy. Žena je totiž tak krásná, jak se cítí a její přitažlivost vychází zevnitř. Takže si nenič své sebevědomí nějakým krasavcem.

  Důvod č. 4: Neumí stárnout

  Sice se říká, že chlapi zrají do krásy, nicméně i je čekají vrásky, vypadávání vlasů, kila navíc a další neduhy na těle. Pokud byl chlap zvyklý na to, že okouzlil každou krásku a měl prostě dokonalé tělo i obličej, může nelibě nést první příznaky staří. A s tímto chlapem vydržet je o nervy. Zkrátka když chlap tolik nelpí na svém vzhledu, nerozhází ho tolik, že najednou nevypadá jako nějaká superstar. Menší nedostatky přicházející s věkem bere s nadhledem a humorem, někdy možná až moc. Ale rozhodně se z něj nestane vzteklý pes, který bude zkoumat každou část svého těla, jestli náhodou nezestárla. U krasavce zvyklého na obdivné pohledy žen je těžké najednou přijmout realitu, že se otočí už možná jen jedna z deseti.

  „Když jsem se seznámila s Petrem, okamžitě jsem se do něj zamilovala. Byl galantní, chytrý a hlavně hodně hezký. A dost si na tom zakládal. Byl obden v posilovně a v koupelně snad ještě déle než já. Byl to zkrátka ješitný chlap, co řešil každý pupínek na obličeji nebo jakoukoli nedokonalost na svém těle. Když mu bylo čtyřicet, věk si žádal svou daň a Petrovi začaly vypadávat vlasy. Zatímco chlapi mých kámošek takové starosti neřešili, Petr byl na dně. Mně osobně nevadilo, že nevypadá jako dříve, spíše mě štvala jeho povaha. Hádky byly na denním pořádku a on dokonce začal žárlit. Nedokázal pochopit, že ho miluji, ať je jakýkoli, že ho kvůli pár chybějícím vlasům neopustím, ale nebyla s ním řeč. Nakonec jsme se rozvedli, ale rozhodně ne proto, že by se mi méně líbil, ale kvůli tomu, jak se změnil vnitřně,“ popsala svůj příběh Dominika (39 let).
  Důvod č. 5: V posteli s ním terno není

  Proč? Protože se nikdy nemusel pořádně snažit. Holky mu do postele samy skákaly a chtěly opakování už jen kvůli tomu, aby je zase líbal nejhezčí chlap, kterého kdy měly. Nejenže takovému chlapovi chybí galantnost a o ženu se ani neumí ucházet, ale také se v posteli málo snaží. Ví moc dobře, že se kvůli jeho hezké tvářičce žena k němu zase vrátí, i když nepodá nadlidské výkony. A ty pak jen se smutkem vzpomínáš, jaký uragán jsi zažívala s mužem, který měl trochu křivý nos a pivní pupek. Nedá se to srovnat, že?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Kariéra přes postel, donucení partnera, aby udělal to, co chceš, skrze erotické hrátky, nebo výměnou za sex
   Možná vás to překvapí, ale předstíraný orgasmus není zdaleka jen ženskou záležitostí.
   Říká se, že opravdové přítelkyni se nezávidí. Jenže, co když je najednou mnohem
   Stáňa je moje kamarádka ze střední školy. Nikdy to nebyla krasavice do žurnálu, ale řekli byste o ní,
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Jak ozvláštnit sexuální život aneb Nezapomínejte na rychlovky
  Jak ozvláštnit sexuální život aneb Nezapomínejte na rychlovky
  16.12.17 | Láska, Intimita
  Myslíte si, že rychlý, spontánní sex bez předehry a plánování si může
  Antikoncepce a neplodnost? Největší problém je v délce užívání
  Antikoncepce a neplodnost? Největší problém je v délce užívání
  16.12.17 | Láska, Intimita, Rodinná
  Hormonální antikoncepci jako ochranu před početím užívá až 45 % žen ve věku od 15 do 49
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha
  16.12.17 | Láska, Intimita
  Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády