• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  My ženy prostě milujeme zkrášlovací produkty
  Čeká vás vánoční večírek či jiná
  Máte po těle kožní výrůstky a drobné bradavičky,
   Také vás každodenní pohled do zrcadla deptá
  Mít zdravé a hezké zuby je dobrá vizitka

  Těhotenský test znovu negativní? Pomůže kontryhel i kotvičník

  26.01.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Marně čekáš na vytoužené miminko a vždy tě zklame příchod menstruace nebo jen jedna čárka na těhotenském testu? Se svým manželem jste už vyzkoušeli leccos a stále nic? Nevěš hlavu. Naděje umírá jako poslední a možností, jak dosáhnout toho, abyste byli rodina, je více.

  1. Zjisti příčinu

  Pokud se s mužem pokoušíte o dítě už přes rok, pravděpodobně něco není v pořádku, a abyste neztráceli čas, nechte se oba vyšetřit na specializovaném pracovišti. Může jít třeba o nějakou banalitu, kvůli které nemůžeš otěhotnět, například zánět u tebe či u tvého partnera nebo pomalost spermií. Příčin může být mraky a je zbytečné, abyste se dohadovali, kde je zakopaný pes, když lékaři dneska dokáží zázraky. Podle toho budete postupovat dál. Ve hře je několik možností asistované reprodukce, například inseminace nebo umělé oplodnění.
  2. Vyzkoušej přírodní léky

  Než se ale pustíš do vyčerpávajících pokusů s umělým oplodněním, dej šanci přírodě. Existuje spousta preparátů na posílení spermií nebo zlepšení dozrávání tvých vajíček. I když lékaři tvrdí, že přirozeně to prostě nepůjde, vyzkoušej to. Například kontryhel podporuje hormonální cyklus u žen, a kotvičník přispívá lepší produkci spermií.
  3. Vyhoď tomu svému slipy

  Pro zlepšení kvality spermií možná ani nemusíte kupovat žádné drahé preparáty, ale postačí, když změníte životní návyky. Přestaňte oba kouřit, omezte alkohol a dopřávejte si sex. Ale pozor, tady neplatí, že čím častěji, tím se šance na otěhotnění zlepší. Spermiím trvá tak dva dny, než se zmátoří. Takže dej raději přednost kvalitě před kvantitou. A v neposlední řadě se také podívej, co ten tvůj nosí za spodní prádlo. Ať jde paráda stranou a raději používá volné trenky, ve kterých se jeho varlata nebudou přehřívat, jinak riskuje, že vaše postelové hrátky žádné ovoce nepřinesou.
  4. Medicína je na tvé straně

  Pokud jste vyzkoušeli všechny možné bylinky na podporu ovulace i tvorbu spermií, cigaretu jste oba neměli, ani nepamatujete a už přes rok jíte zdravě a stále nic, asi není jiné cesty, než se svěřit do rukou odborníků. Asistovanou reprodukci využívá stále více párů a není se čeho bát. Akorát se musíš připravit, že ti každý pokus trochu provětrá peněženku.

  Nejsnadnější a nejlevnější je inseminace, tedy zákrok, při kterém do tvého těla vloží nejkvalitnější výběr spermií. Je to nenáročné a vůči tvému tělu šetrné. Umělé oplodnění, tedy IVF, je pro tebe o dost více vyčerpávající, ale bývá u něj velká šance na úspěch. Pokud lékařský verdikt nekompromisně zní, že děti prostě mít nemůžeš, existuje ještě možnost darovaného vajíčka. Sice by dítě nebylo biologicky tvoje, ale nosila bys ho, odrodila a odkojila. Z dalších možností je adopce, ale tohle řešení si nechej na dobu, až vyzkoušíš všechny cesty.
  5. Psychika dělá divy

  Ať už máš před umělým oplodněním nebo se s partnerem pokoušíte o dítě přirozenou cestou, pamatuj, že psychika hraje hlavní roli a stres ti v tomhle případě ani trochu nepomůže. I když po dítěti toužíš ze všeho nejvíce, neupínej se na to tolik. Klidně vyraž s partnerem na dovolenou a mysli několik dní na něco jiného, možná se po dvou týdnech u moře nebo někde v horském hotýlku vrátíš v jiném stavu.
  6. Dítě zatím nechceš? Nechej si zmrazit vajíčka

  Na dítě ještě teď nemáš ani pomyšlení, rozjíždíš kariéru, chceš cestovat nebo si prostě ještě nenašla toho pravého. Ale i tak popřemýšlej, jestli ti neujíždí vlak. Dnes se vše posouvá a mnoho lidí buduje rodinu až dlouho po třicítce, výjimkou není ani čtyřicítka. Jenže biologické hodiny tikají už od pradávna stejně, a mohlo by se stát, že sice budeš mít vybudované zázemí a doma pana Božského, ale na dítě už bude pozdě. V dnešní době si stále více žen nechává svá vajíčka zmrazit na dobu, až budou na potomka připravené. K tomuto kroku se uchýlila například americká herečka Jennifer Aniston, která si svá vajíčka nechala zmrazit ve svých 39 letech.

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   On by chtěl dítě, zatímco ona má pocit, že je ještě dost času. Máte pocit, že něco takového se zase
   Možná to znáte - pokoušíte se s partnerem o dítě a stále nic… Nebude náhodou
   Co můžete dělat, když se vám nedaří otěhotnět? Jak dlouho to bude trvat a kolik vás to bude stát?
   Poslední vážná známost skončila fiaskem, nikdo nový se na obzoru nerýsuje, najednou je vám
   Pokud se snažíte o miminko delší dobu, nejspíš už víte, kdy míváte ovulaci a pokud se
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Nečekané vysvětlení ženského orgasmu
  Nečekané vysvětlení ženského orgasmu
  10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Ženský orgasmus je vysvětlován současnou zvýšenou aktivností několika mozkových center,
  Jak se ženy srovnávají s tím, když mají nedostatek orgasmu
  Jak se ženy srovnávají s tím, když mají nedostatek orgasmu
  10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Vědci z Michiganské univerzity v USA provedli průzkum mezi ženami ve věku 18-28 let, aby zjistili, jak se staví k
  5 signálů, že ONA měla skutečný orgasmus
  5 signálů, že ONA měla skutečný orgasmus
  10.12.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Měla orgasmus, nebo ta celá bouře emocí byla jen kvalitní imitace? Jak rozpoznat pravdu, se dozvíte

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády