Přístup uzavřen. Zaječí sex: Jak ho v posteli odnaučit styl rychle a zběsile? » Ženskerady.cz-Časopis pro ženy
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek
  Kosmetika je nedílnou součástí většiny žen, a
  Úsměv s krásnými bílými zuby by chtěl
  13.11.18 | Krása, Kosmetika
  Nedáte bez laku na nehty ani ránu? Dávejte pozor, co si v
  Chladné a sychravé počasí má vliv i na naši

  Zaječí sex: Jak ho v posteli odnaučit styl rychle a zběsile?

  22.01.18 | Část: Láska, Intimita

  Jako natažený na klíček. Chová se váš partner při milování trochu „zrychleně“? Přiráží snad trochu víc, než je nutné, a považuje svoje přirození za beranidlo? Takhle rozhodně „neprorazí“! Ale jak mu to říct?

  Každý partner ke styku přistupuje se svými vlastními nadějemi a očekáváními a vnáší do něj svou vlastní anatomii i tělesné rytmy. Paul Joannides, odborník na sexuální výchovu americké mládeže, k tomu říká, že někteří muži používají svůj penis jako beranidlo. Jsou přitom vedeni přesvědčením, že žena má při souloži nejraději, když se do ní co nejvíce buší.

  „Jiní muži, snad citlivější, snad trochu zkušenější, si uvědomují, že existuje celá řada různých kopulačních rytmů, díky kterým pak milování vyzní spíše symfonicky než metalicky,“ popisuje zmíněný expert, který v jedné ze svých příruček naráží na typický milenecký problém – penis v roli sbíječky.

  A jede a jede!

  „Nejdřív jsem si myslela, že je normální mít sex tímto způsobem, ale když jsem často trpěla bolestmi, došlo mi, že to asi nebude to pravé,“ stěžuje si Anonymka. „Můj partner je sbíječka. Už nevím, jak mu mám naznačit, že do toho buší až příliš. Jsem bezradná,“ hledá radu nešťastná žena. Co s tím? Komplikovaná otázka.

  Sexpertka Emily Morse ze San Francisca, která se tímto problémem zabývá na svém blogu, tvrdí, že takzvaný „sbíječkový sex“ (nebo také „zaječí sex“) je epidemie, která se infiltrovala do všech ložnic světa.
  Rychleji a rázněji

  „Obvykle to probíhá tak, že bez hnutí ležíte pod svým milencem, zatímco on velmi energicky přiráží – a to po delší dobu. Vy chvíli přemýšlíte, co se to vlastně děje, pak doufáte, že to brzy skončí. Romantické? Ne! Sexy? Také ne. Vlastně je to celé špatně,“ popisuje zmíněná odbornice s tím, že některé ženy sice mají tento styl soulože rády, ale spíš se jedná o výjimky. Vytrvalá a kulantně řečeno „energická“ penetrace totiž není nic, co by zvyšovalo šanci na orgasmus.

  Omezená životnost baterek

  „A nejhorší na tom všem je, že se z centra dění vynechává to nejdůležitější: klitoris! Podle rozsáhlých výzkumů mnoho milenek potřebuje k dosažení vyvrcholení právě stimulaci poštěváčku, která v tomto případě chybí. Takže zatímco si váš muž hraje na beranidlo, opomíjí velké množství nervových zakončení zabalených do roztomilého tlačítka,“ dál objasňuje Emily Morse, která navrhuje pokusit se „zaječího partnera“ systematicky zpomalovat.
  Jak naučit starého psa novým kouskům

  Ideálně rukou vsunutou mezi jeho penis a váš klín. Uděláte to jednou, možná se bude divit, uděláte to podruhé, nejspíš mu to začne docházet, uděláte to potřetí, pochopí. Vhodné je i otáčet pánví a prozkoumávat různé úhly a pocity. Třeba se vám v některé pozici partnerovo zrychlené přirážení zalíbí. A kdyby přece jen ne, existuje další možnost.

  Jen nahoře můžu být

  „Vynikající vodítko pro nalezení optimální frekvence a hloubky kopulace nabízejí polohy, kdy je žena nahoře. Muž při nich cítí, co žena s penisem a na penisu provádí, jak rychle se na něj nabodává a na které oblasti pochvy se soustředí při jeho směrování,“ radí Paul Joannides s tím, že si takto můžete svého partnera „naučit“.

  Volte jezdecké pozice, nadskakujte jako při prudkém cvalu, držte penis hluboko v sobě, třete se klitorisem o milencovo břicho, hlaďte si ňadra a ukazujte mu, co je pro vás „to správné“. Pakliže ani tohle nezabere, přeskočte všechny zdvořilostní fáze a na rovinu se svěřte s tím, že když do toho příliš buší, připadáte si spíš jako boxovací pytel než milenka. Každopádně svůj protějšek přesvědčte, ať svoje kladivo odloží, jinak se můžete trápit ještě hezkých pár týdnů. Nebo snad měsíců? To snad ne!

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Ač na řečnění o sexu moc nejste, je dobré se o domluvu s partnerem aspoň pokusit. Co si muži přejí, aby ženy věděly? Když se
  Sekce: Láska » Intimita
  Nic vás neuvolní tak, jako přicházející rozkoš, která doznívá a rezonuje celým
  Sekce: Láska » Intimita
  Je větší skutečně lepší? A škodí mu vibrátory? Pravda o klitorisu je ještě
   V posteli to znáte. Ale co třeba v předsíni, v koupelně nebo ve spíži? Pokud vás s partnerem přepadne
   Některé ženy jsou schopné dosáhnout několika vyvrcholení za sebou, jiné orgasmus neprožijí nikdy. Co
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Vědci zjistili, jací muži jsou pro ženy nejatraktivnější
  Vědci zjistili, jací muži jsou pro ženy nejatraktivnější
  16.11.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Studie v časopisu Journal of Evolutionary Biology požádala 8500 žen, aby ohodnotily, zda se mají muži s vousy a bez
  Gigolo prozradil, jaká jsou tajná přání žen
  Gigolo prozradil, jaká jsou tajná přání žen
  16.11.18 | Láska, Rodinná
  Australan Ryan James, který pracuje v eskortu, promluvil o tom, co požadují jeho klientky. Podle deníku New
  Láska, nebo vášeň?
  Láska, nebo vášeň?
  15.11.18 | Láska, Intimita
  Láska a vášeň. Dva zcela rozdílné pocity, které však lidé dost často

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády