• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  5 důvodů, proč se manželské páry přestávají líbat „po francouzsku"

  28.02.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Polibky, zvlášť ty vášnivé a milenecké, jsou přímou rozbuškou k lásce, a to nejen fyzické, ale i duševní. Rozdmýchají touhu po tom druhém, vyjadřují vzájemnou intimní blízkost a hlubokou náklonnost. Proč se jich tedy v manželství tak snadno vzdáváme?

  Když vášnivě políbíte svého partnera, můžete cítit, jak vaše srdce bije rychleji, motýli se rozletí po břiše a zažehnete prostě plamen lásky.

  Co však dělá francouzský polibek tak odlišný od těch ostatních? Ano, francouzský polibek je hodně o sexu. Pokud vás milenec dokáže správně políbit se zapojením jazyka, dává vám jasně najevo, že vás chce, a to hned. Smyslnost a jednoznačnost takového druhu líbání má jasný erotický tah na branku a proto se francouzský polibek liší od všech ostatních. Funguje prostě jako postelový startér číslo jedna.

  Pokud je to tak skvělé, tak proč většina manželských párů na francouzské líbání postupně rezignuje?Je to smutné, nebo prostě realita? Možných důvodů je hned několik:
  1. Zabírá to čas

  Jako mladý manželský pár máte čas na dlouhé rozhovory, líbání a nekonečné promilované noci, ale když přijdou do života děti, je to veletoč. Váš osobní čas neexistuje. Dokonce i když plánujete víkend bez dětí, vaše aktivity se budou točit spíš kolem odpočinku a relaxace než kolem sexu.

  Na rozdíl od Carrie Bradshaw, která v jedné epizodě Sexu ve městě panikařila, že nemá s Panem Božským sex každou noc, je to pro většinu párů běžné. Život je hektický, šílený a není to, někdy bohužel, film.
  2. Není to nutné

  Na začátku vztahu je důležité, aby oba účastníci věděli, že jsou maximálně přitahováni tím druhým. Planete vášní, chcete vyjádřit své sexuální touhy a nažhavit i toho druhého. Co je k tomu více stvořeno než dlouhý francouzský polibek, po kterém pravděpodobně skončíte v posteli? Musíte zajistit, aby ten druhý po vás šílel a chtěl jen vás a nikoho jiného. Když jste však v manželství, slíbili jste svou věčnou lásku jediné osobě. Znáte se lépe než kdokoli jiný a pouhý pohled nebo jednoduchý dotyk říká: „Jsem připravená/připravený.“ Jak říkají sami Francouzi: „Když jste ženatí, francouzský polibek není nutný.”
  3. Líbání vyžaduje energii

  Dobré francouzské líbání má energii. Abyste dosáhli svého cíle, musí to být provedeno správně. To je však poněkud obtížné, když máte za sebou den plný všedních úkolů a starostí o chod rodiny a domácnosti. Dokonce i když už děti nevyžadují tolik pozornosti, sosají z vás energii pro sebe. Navíc je tou dobou vaše kariéra v plném proudu a úspěch obvykle znamená více času stráveného v práci. Energie pohání naše životy. Všechno, co děláme, závisí na energii, kterou k ní přinášíme. V našem rychlém světě francouzské líbání prostě zabírá příliš mnoho energie!
  4. Vaše náklonnost se mění

  Čím déle jste v manželství, tím více se vaše náklonnost k partnerovi mění. Ne že byste se už nemilovali, ale svou lásku prostě projevujete jinými akcemi, než je jen tělesný kontakt. Po dlouhém dni uvaříte muži jeho milované těstoviny, on vám namasíruje krční páteř a přinese rozečtenou knihu. Jste spolu a nemusíte se na sebe hned vrhat, abyste se přesvědčili o lásce druhého.

  Někteří mohou říct, že je to smutné, ale ve skutečnosti je to přirozené a krásné. Jak stárneme, mění se naše potřeby a projevy lásky. A i když se stále milujete jako dva blázni, nemusí to prostě zahrnovat francouzský polibek.
  5. Stárneme

  Když zestárneme, život je jiný. Zatímco zralý věk přináší určitou svobodu, přináší také strach z toho, že už nejsme tak mladí a atraktivní pro ostatní. Naše těla se mění a jsou poznamenána nemocemi a událostmi, které nemůžeme vždy ovládat. Tomu se učíme přizpůsobovat a hledáme alternativní způsoby, jak partnera potěšit i bez mladické a dravé vášně, kterou francouzské líbání reprezentuje. Jak moudře říkají opět Francouzi: „Intimita není o sexu a sex má málo společného s intimitou."

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Chcete se blýsknout nevšedním účesem? Ať už máte dlouhé nebo polodlouhé vlasy, vyzkoušet
   Milenka – slovo, které všechny ženy vyplivnou znechuceně z úst a všichni muži při něm
  Sekce: DĚTI
   Mít láskyplný vztah či manželství ještě neznamená, že jste automaticky připraveni na
  Sekce: Láska
   Je prostě dokonalý, má skvělý účes, jeho pohled ve vás vypaluje znamení a pro jeho jediný
  Užila sis skvělé první rande, vyměnili jste si telefony a ty se nemůžeš dočkat, až ti konečně zavolá. Jenže dny a
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády