• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Cvičíte, snažíte se držet různé diety a pořád
  Plíživě a nepříjemně deštivě se hlásí
  V horkých dnech se většina z nás místo
  17.11.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Skupina vědců z Rutgerské univerzity v USA zjistila, že nedostatek

  Předstírání orgasmu? Umí to i muži!

  20.03.18 | Část: Láska, Intimita

  Předstírání orgasmu? Kdo je bez viny, ať hodí kamenem! Jednou, dvakrát, třikrát, pokaždé? I když se o tom nemluví, v některých státech světa je tahle komedie úplně normální! Jak v testu dopadly Češky?

  Vzdychání na celé kolo, smyslné svíjení těla doprovázené slovy jako: „Ach, bože, ano, pokračuj!“ Milence to pěkně rozpálí a navíc má pocit, že je nadsamec. Dá se tohle nazvat milosrdnou lží, nebo už je to přes čáru?
  Lež jak věž vede k záletům

  Co si budeme vykládat, všechno souvisí se vším. Čím víc lhářky předstírají orgasmus, tím větší je pravděpodobnost, že byly tomu svému nevěrné. A jestli ne dosud, tak se o tom, jestli je v sousedství tráva zelenější, přesvědčí co nevidět. Tenhle verdikt přinesla studie zveřejněná v magazínu Archives of Sexual Behavior. Naopak čím víc prý žena zažije skutečných orgasmů (na domácí půdě), tím méně ji partner podvádí. Myslíš, že na téhle informaci je aspoň kapka pravdy? Buď jak buď, herečky jsou všude.
  Statistika postelové prolhanosti

  Obecně vzato největší kandidátky na Oskara jsou Francouzky. Ty mají na svědomí 49 % nahraných vyvrcholení. O kousek dál, v Itálii, to s pravdou taky není žádná sláva. 46 % milenek si hraje na Nicole Kidman.

  Ani Španělky nejsou v tomhle směru bílé jako lilie, orgasmus filmuje 40 % holek, které si zakřičí čistě pro efekt. Špatné světlo dopadá i na Němky. 42 % z nich jen dělá, že je na vrcholu blaha. Anglie je na tom o chlup lépe, tedy 41 % ženských nahraných orgasmů.

  Ovšem aby nebyly za lhářky jen Evropanky, je nutné poukázat i na USA – 44 % ukecaných. Že by to byla nějaká nová móda a způsob, jak se vlk nažere a koza zůstane celá? Ani Češky nejsou z obliga.

  České ložnice pod drobnohledem

  Díky celorepublikovému výzkumu sexuálního chování, který realizovala společnost STEM/MARK ve spolupráci s pražským Sexuologickým ústavem, se s jistotou ví, jak vypadá místní erotika. Ortel? Mohlo být hůř!

  49 % českých milenek předstírá pouze výjimečně. 33 % jich přísahá, že by něco takového nikdy neudělalo. 15 % českých holek v tomhle ohledu hraje opakovaně a rádo. Říkáš si, že by se měly stydět? Ještě zadrž, tahle mistrná mystifikace rozhodně není záležitostí pouze žen. To je teda gól!

  I chlapi občas bez výčitek poupraví pravdu k obrazu svému. Zní to šíleně, ale je to tak. Celá 2 % chlápků dělají, že jako jo, ale orgasmus jen předstírají. Jistý si tak nemůže být vůbec nikdo. 43 % tuzemaček si myslí, že jejich kluk vyvrcholení nefilmuje, ale 4 % žen jsou přesvědčena o hereckých kvalitách svého milence. Tak to je drsná pravda na český způsob. No, ani ten sex už není, co býval… Kam ten svět spěje!
  Co na to říkají čtenáři a čtenářky?

  „Předstírala jsem orgasmus párkrát, ale většinou to byly jen jednorázovky na jednu noc. Se stálým partnerem nepředstírám. Když ho nedosáhnu, tak o tom prostě ví. Nechci mu hrát divadlo, aby byl spokojený a myslel si, že uspokojil i mě, když to není pravda. Jen ať se snaží,“ směje se třicetiletá Katka.

  „Orgasmu dosáhnu nejlépe autoerotikou, s partnerem mi to prostě trvá dlouho, tak mu sehraju divadélko a když si jdu dát sprchu, jeho dílo dokončím. Netuší o tom a je spokojený a já pak taky,“ přiznává Tereza (35 let).

  „Předstírání orgasmu u chlapa? To jde? A jak?“ nechápe Petr (25 let).

  „Nepředstírám, mám sex rád a umím si ho užít tak, abych vždycky dosáhnul vyvrcholení,“ říká Dan (38 let). „Ale poznám, když to dělá má žena a nesnáším to. Nechápu, proč si ženy myslí, že bychom pravdu neunesli.“

  „Já jsem párkrát předstíral,“ přiznal Jirka (30 let). „Má přítelkyně je snad až nymfomanka a to se nedá zvládnout.“

  Že jsou ženy přebornice v hlasovém projevu? Kdyby sis v tomhle videu přehrála jen zvuk a nedívala se na obraz, co by sis o téhle holce myslela? Určitě bys hádala jinou činnost, u které se takhle vzdychá… No jo, ti chlapi to mají někdy vážně těžký…

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
   Možná vás to překvapí, ale předstíraný orgasmus není zdaleka jen ženskou záležitostí.
   Občas se stává, že žena nedosáhne orgasmu. Je v takovém případě lepší předstírat? Může
   Myslíte si, že v předstírání orgasmu jste mistr? Pak pro vás máme nemilé překvapení,
  Sympatický a zároveň užitečný Mezinárodní den ženského orgasmu, který připadá na 8. srpen, se
  Je to slastný pocit, který ovšem mnohé ženy při sexu nikdy nepoznaly. Podle renomovaného sexuologa Petra Weisse se
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  Sexuální polohy: Které milují ženy a které muži?
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex. Tři písmenka, která vyvolávají různé pocity, asociace i představy. Je příjemnou
  17 mužských sexuálních tipů
  17 mužských sexuálních tipů
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  Zajímavostí, které o nich možná ještě nevíte
  19.11.18 | Láska, Intimita
  Sex je jedna z nejpřirozenějších oblastí lidského života. Milujeme se, abychom se množili, nebo jen

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády