• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Konečně přišlo jaro a ty se stejně cítíš pod
    Krásné ploché bříško je snem
  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se

  Je úžasný, ale má dítě. Zůstat, nebo vzít nohy na ramena?

  10.04.18 | Část: Láska, Rodinná, DĚTI

  Sice tomu věřil, ale nepovedlo se to. Jeho předchozí vztah zkrachoval, ale vzešlo z něj dítě. To, že to s někým myslel tak vážně, je sympatické. A on je sympatický, k sežrání… A možná dokonce Pan Božský. Má ale cenu do toho jít?

  Možná sis na něj brousila zuby už dřív a teď je najednou volný, nebo jsi na něj narazila teprve nedávno, hned se ti zalíbil, a dokonce bys i udělala první krok, jenže váháš. Víš totiž, že si se svou bývalou stihl „pořídit“ dítě. Jasně, dá se to zvládnout a můžeš být skvělá partnerka a úžasná „kamarádka“ pro jeho potomka. Nebo taky ne. Stojí ta námaha za to? Neměla bys radši investovat čas jinam?
  Dětská nenávist je mocná. Víš, co tě může potkat?

  Představ si, že jste se domluvili na rande. Pak na další schůzce. Už jste spolu byli několikrát, prožili jste spolu první víkend, romantika hadr. A pak je čas, aby tě seznámil se svým dítkem. Radíme ti dobře – v žádném případě si to nemaluj růžově. To, že se představíš jako „tatínkova kamarádka“, nezapůsobí na dítě jako zaříkadlo, které mu jemně podsune fakt, že je třeba váš vztah přijmout. Možná snad jen ve velmi výjimečných případech.

  Děti jsou v tomhle spíš vzdorovité, zvlášť pokud se jejich rodiče rozvedou nebo rozejdou ve věku, když už děti samotné realitu lépe a citlivěji vnímají. Představit se jako „tatínkova kamarádka“ pětileté ratolesti nebo prvňáčkovi už není tak jednoduché jako dát pusinku na tvář tříletému drobečkovi.

  Pěkné peklo to může být i s puberťákem, ale na druhou stranu i rozumnější puberťák už dneska chápe, že maminka s tatínkem nemusí být spolu, dokud je smrt nerozdělí (no, bohužel jsou taky lidi, kteří to nechápou ani ve třiceti). Tady záleží spíš na tom, jak se k sobě rodiče chovali a kdy k tomu zásadnímu zlomu – rozvodu – došlo a jak to potomek zpracoval. Nedej bože, abys slýchala, že se určitě rozvedli kvůli tobě. I když to tak třeba není, poslouchat to je silně nepříjemné.

  Když tě nenávidí dospělý, tak nějak očekáváš, co se bude dít, a minimálně se obrníš. Sama sebe sleduješ, abys neudělala nějakou chybu před jeho zraky, neotevíráš se mu. Dítěti se ale otevřít musíš, z dobré vůle, že s ním chceš vycházet. A ono to pak může v té nejnevhodnější situaci použít proti tobě. A věř, že jestli ho naštveš, použije to stoprocentně!
  Dítě nepohřbíš. Ani doslova, ani obrazně

  Jestli se tvá drahá polovička rozhodla omezit kontakt s bývalým protějškem na minimum týkající se dítěte, je to jeho rozhodnutí a ty mu ho nejspíš schválíš. Co by taky spolu měli řešit, když už nejsou pár? Tady se od tebe ale vyžaduje notná dávka tolerance, protože nějaká komunikace tam vždycky bude. A i ta minimální se někdy může zdát přehnaná.

  Jenže ať už je to s komunikací s bývalou partnerkou, jak chce, pokud je tvůj drahoušek co k čemu, na dítě se nevykašle nikdy. Můžete spolu trávit volný čas všichni tři, ale když si s dítkem nepadnete do oka, věř, že to nijak příjemné nebude a ty se budeš od pátečního večera zase těšit na pondělní ráno do práce. Dítě prostě nepohřbíš a žádný (správný) táta ti neskočí na ultimátum „buď to dítě, nebo já“.

  Žárlit, nebo obdivovat?

  Další aspekt tohohle všeho je to, jestli máš na jeho bývalou žárlit, že to s ní myslel tak vážně, že s ní chtěl zůstat na věky věků a zplodil s ní dítě, nebo jestli ho máš obdivovat za to, že to není floutek, jehož jediným životním posláním je každou sobotu se opít a sbalit jinou „buchtu“. A bydlet do pětatřiceti u maminky. Neporadíme ti, tohle si musíš bohužel vyřešit sama – univerzální řešení totiž neexistuje.

  Koneckonců můžeš vlastně žárlit i na samotné dítě. Zní to hrozně, ale často tomu tak je. V jisté fázi vztahu si totiž toužíš užívat pozornost svého milého sama. Ale on se s dětmi bude vídat pravidelně. Jakmile spojíte plány třeba na víkend, musíš počítat s tím, že nebudeš ve středu pozornosti, pokud si zrovna nezlomíš nohu a nebudeš umírat bolestí (a i pak se on bude spíš snažit vymyslet, jak zabavit děti, než přijede sanitka).
  Zvažovat, zvažovat, zvažovat

  Takže? Než se do toho pustíš, musíš si to srovnat. Chceš jít do vztahu s někým, kdo má dítě? Všechno taky nepůjde promyslet hned. Až časem zjistíš, jestli chceš s tímhle mužem být i za cenu toho, že má dítě s jinou a že už ho z jeho života nevymažeš. Pokud ti to s jeho dítkem nepůjde jako po másle, budeš o tom přemýšlet často a dlouho. Ale nakonec se rozhodneš dobře – buď s ním (i s dítětem) zůstaneš, nebo půjdeš zkusit štěstí jinam.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
  Zdá se ti to neuvěřitelné nebo nesmyslné, že spolu dva lidé chodí, ale vlastně se vídají třeba jen o
  Sekce: Láska
  Zdá se ti to neuvěřitelné nebo nesmyslné, že spolu dva lidé chodí, ale vlastně se vídají třeba jen o
   S každým partnerem si do života mimo jiné pouštíme také nové lidi. Jeho rodinu, známé
  Sekce: Láska
   "Promiň, neklape nám to, ale jestli chceš, můžeme být přátelé..." Slyšet tuhle větu od
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou
  Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou
  20.04.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Že aktivní milostný život tlumí bolesti, posiluje imunitu a bojuje proti stresu, to je všeobecně
  Sex jako lék na všechno.
  Sex jako lék na všechno.
  20.04.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Nepříjemné ledvinové kameny, chřipka, bradavice nebo bolehlav? Ač je to k nevíře, i tohle
  Nedaří se ti prožít dobrý orgasmus? Nová studie říká, že pomáhá marihuana
  Nedaří se ti prožít dobrý orgasmus? Nová studie říká, že pomáhá marihuana
  20.04.19 | Láska, Intimita
  Nová studie prováděná na americké Saint Louis University of Medicine, která zkoumala 373 žen,

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády