• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  12 opravdových důvodů, proč holky nechtějí hodné kluky

  26.04.18 | Část: Láska

  Je ti s ním fajn, směješ se s ním a ráda trávíš čas v jeho společnosti. Má však jednu chybu – je hodný tak, že mu ze zad raší křídla a hřívu jeho bujných kadeří osvětluje svatozář.

  Protože si vedle něj společný život nedokážeš představit, stejně podlehneš tomu hajzlíkovi odvedle, který tě beztak jenom využije a odkopne jako řádku koček před tebou. Proč nás hodní kluci neberou? Tady je 12 neprůstřelných důvodů.
  1. Je s ním nuda

  Jasně, občas hodí vtípek, za který by zasloužil Nobelovku. Většinu času je s ním ale nuda. Bojí se na tebe pohlédnout, natož pak promluvit nebo hodit „do placu“ nějaký neslušný joke. Nemá nápady, nenavrhne společné trávení volného času, protože se bojí odmítnutí. Prostě je tak hodný, až je nudný, a to se z dlouhodobého hlediska jednoduše nedá.
  2. Kalhoty doma nosíš ty

  Pokud jsi už s hodným klukem měla tu čest, jistě nám dáš za pravdu, že doma kalhoty nosíš ty, a ne on. Jsi zkrátka průbojnější, akčnější. K nedělnímu obědu si dáš pivo, zatímco on usrkává latté. V restauraci si objednáváš steaky a on salát s kuřecím masem. Když mu cokoli vytkneš, stáhne ocas a odšourá se do pracovny, kde si pustí nejnovější díl Červeného trpaslíka.

  Nehodlá (a ani nebude) se s tebou hádat, a tak se raději stáhne do ústraní a je z něj podpantoflák jako vyšitý. Maminka mu totiž říkala, že když bude zlobit, tak ho vrátíš na převýchovu.
  3. Stydíš se za něj před kamarády

  Jeho kamarádi mají asi nějakou záhadnou vlastnost a okamžitě vycítí, že se z jejich kolegy nebo kamaráda stal podpantoflák se vším všudy. Pokud se potkáte v hospodě, sedí zamlklý, cucá brčkem džus a ty si vedle něj připadáš jako jeho tisková mluvčí nebo pečovatelka. Bojí se promluvit, bojí se komunikovat, nebo dokonce argumentovat. A ty se prostě stydíš za to, jaký je a jak ho vnímá okolí. Koneckonců, ty ho vnímáš stejně.
  4. Žádný adrenalin

  S hajzlíkem je to jízda jako na horské dráze. Jednou jste nahoře, podruhé dole. Jednoho dne se pohádáte jako psi a Italové by se od vaší domácnosti mohli učit. S hodným klukem hádky nehrozí. On se totiž nehádá. Je tak hodný, že nezná kouzlo flirtu, o nevěře nemůže být ani řeč.

  Když řekne, že jde na poradu, fakt tam jde. A to si především zapisovat poznámky a šéfovy budoucí vize z flipchartu. O nějakém flirtu s kolegyní nemůže být řeč. A co si budeme povídat – kdo nežárlí, nemiluje. A ty jednoduše nemáš na koho žárlit.
  5. Hodný až hloupý

  Nechá na sobě dříví štípat. Zneužívají ho jak doma, tak v práci. Pravděpodobně ses přistihla, že jsi na něj nechala takové činnosti, jako úklid toalety nebo přípravu nedělního oběda. Bezpečně totiž víš, že ti nikdy neřekne ne, a tak ses toho naučila zneužívat (hanba ti!). O víkendu tak navlékne kuchařskou zástěru a pustí se do nedělní svíčkové, aby mohl po obědě pomoct mamince na zahradě a večer dodělávat práci za kolegu, který si užívá grilovačky na chatě.

  6. Nezastane se tě

  Hodní kluci jsou většinou pacifisti, kteří se tě nezastanou ani v hospodě plné opilců, žoviálně tě plácajících po zadku. Pravděpodobně se po tomhle chlípníkovi dřív oženeš ty než tvůj „ochránce“. Ten se zmůže maximálně na omluvu a koupení piva agresorovi. Vždyť je to přece pacifista a „ono to za to stejně nestojí.“ O nějakých gladiátorských zápasech, kdy by si mezi sebou pánové porovnávali bicepsy, a stříkajícím testosteronu tak nemůžeme mluvit.
  7. Na pivo? Ne díky, dám si džus

  Maminka mu říkala, že alkohol je špatný, a když ho bude pít, dopadne jako strejda Ruda, který se upil k smrti. Protože si vzal její radu k srdci, na akci jsi to ty, kdo do sebe lije pátého pivsona, zatímco on usrkává jablečný džus brčkem. Kamarádi se ho rýpavě doptávají, zda náhodou není „v jináči“.
  8. Funguje jako sběrač borůvek

  Zatímco my prahneme po lovci mamutů. Potřebuje tohle další komentář?
  9. V posteli leží

  Jakože fakt jenom leží. Žádné invence, žádné experimenty. Lehne si a čeká, co vymyslíš. Že by začal s předehrou? Ne, on nechce obtěžovat. Buď vezmeš otěže do svých rukou nebo budeš mít vedle sebe chrápající hroudu masa a kostí.
  10. Poslouchá tě na slovo

  Hodní kluci vědí, že když doma neposlechli, následoval trest. To samé čekají od své partnerky (a možná si ten trest i v duchu přejí). Nedokážou ti říct ne, a kdybys jim přikázala, aby teď hned vyskočili z okna, pravděpodobně by to udělali. A to prostě není správné ani sexy.
  11. Je submisivní

  Kalhoty doma nosíš ty, otěže v posteli držíš ve svých rukou. Vše je podle tebe a on nemá energii ani sílu odporovat, ještě pak snad přijít s nějakým vlastním návrhem. Je submisivní, a to i v posteli. A my prostě občas potřebujeme chytit za vlasy a odtáhnout do tmavé jeskyně. Na tohle se hodný „slaďouš“ nikdy nezmůže. Bohužel.
  12. Závislost až posedlost

  Na tobě. Na matce. Na šéfovi nebo kolezích, kteří dosáhli určitého společenského statusu. Vzhlíží k tobě jako k modle, málem tě v koupelně prosí o podpis. A ty by sis ve skrytu duše tak moc přála, aby to bylo naopak a abys ty mohla vzhlížet k němu a obdivovat ho třeba jenom za to, že v práci prásknul dveřmi kvůli tomu, že ho šéf už řádku let nechutně zneužívá.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Možná jste někdy byla nakupovat a poznala jste ho na první pohled. Stál tam sám u regálu. Hned jste věděla, že je
  Sekce: Láska
  Pokud patříš mezi skalní fanoušky příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi, jistě si
   Také vás to zaskočilo? Ano, realita je bohužel taková. Hodné holky jsou v dnešní době skupinou
  Některé věty byste si při sexu měla odpustit. Tedy pokud z nějakého důvodu nestojíte o to, aby si váš kluk hodně
    Patříš mezi ženy, které jsou často opouštěné? Už tě tví osudoví muži několikrát bez
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády