• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Kam se poděla chuť na sex?

  06.05.18 | Část: Láska, Intimita

  I ten nejvášnivější vztah se jednoho dne dokodrcá na odstavnou kolej rutiny, šedi a nezájmu. Byla by však škoda myslet si, že se s tím už nedá nic dělat. Pokud vám opravdu záleží na tom, aby se touha z vaší ložnice nevytratila nadobro, máte ještě šanci. Začněte s nápravou teď hned.

  Pořádně se vyspěte
  Nedostatek spánku je jedním z největších zabijáků sexu. Potvrdit to může deset z deseti matek malých dětí, své o tom vědí i lidé, kteří si nosí ve své hlavě práci domů, jsou dlouhodobě ve stresu nebo mají tolik starostí, že nemohou spát.
  Kromě kruhů pod očima a pocitů únavy s sebou totiž špatné spaní nese také pokles hormonu testosteronu, který bývá spojován se sexuální touhou. To potvrdila mimo jiné i studie z chicagské univerzity, která zjistila, že mladí muži, kteří spali méně než pět hodin za noc, vykazovali o 10 až 15 procent nižší hodnoty testosteronu než ti, kteří si pospali déle.
  Souvislost špatného spaní a libida potvrzuje také jiná americká studie, jejíž autoři zjistili, že u žen, které měly možnost spát jen o hodinu déle, stoupla pravděpodobnost, že budou mít následující den sex, o 14 procent.

  Mluvte spolu a experimentujte
  Mohlo by se zdát, že s chutí na sex nemá nějaké povídání nic společného. Prostě máte zájem, nebo ne. Jenže je to o dost složitější. Bylo totiž prokázáno, že neschopnost komunikovat o intimních tématech zdvojnásobuje pravděpodobnost, že žena ztratí o sex zájem. A i u mužů toto riziko výrazně stoupá.
  „Mnoho párů spolu vůbec nemluví a skončí to tak, že spolu nespí,“ sdělila The Guardian profesorka Cynthia Grahamová ze southamptonské univerzity, která je zároveň šéfkou citovaného výzkumu. Podle ní může otevřená komunikace vést ke znovunastartování „líného“ libida.
  Jiní odborníci zase doporučují nechat se k sexu přemluvit, i když na něj zrovna nemáte náladu, hledat nové možnosti, polohy a sexuální hračky. Ačkoliv se vám to nemusí zdát reálné, i tak se dá probudit dávno ztracená vášeň.

  Dejte si čokoládu
  Čokoláda je odnepaměti symbolem vášně, a to nejen pro svou lahodnou chuť, ale také proto, že dovede zvyšovat chuť k milostným hrátkám.
  Například tato studie spojuje konzumaci výrobků z kakaových bobů se zvyšující se hladinou fenylethylaminu a serotoninu v našem těle, což může mít vliv nejen na zlepšení nálady, ale také působit pozitivně na naši sexuální touhu.

  Nepřehánějte to s alkoholem
  Zatímco jedna sklenka vína může pomoci odstranit napětí a navodit poněkud uvolněnou atmosféru, přemíra alkoholu je zaručeným likvidátorem sexuální žádostivosti. Opilost, a to i ta střední, nebudí vášně, ale spíše odpor.
  Milovník či milovnice pod vlivem jsou navíc sotva ve formě, aby se ubránili nutkání na zvracení, natož aby dosáhli erekce či orgasmu nebo jim tělo dovolilo jakékoliv smysluplné fyzické výkony.

  Pusťte si fantazii na špacír
  Bylo by asi pošetilé doufat, že žena, která se večer ubírá do ložnice s hlavou plnou myšlenek na to, že je potřeba odeslat synovu žádost na gymnázium, objednat opraváře na pračku a nakoupit jídlo na víkend, se ve vteřině promění v sexuální bohyni, která myslí jen na to jedno.
  Odborníci proto radí naladit se na sexuální vlnu třeba četbou erotických románů, sněním nebo sledováním pornografickch filmů pro ženy. A vědecké výzkumy jim dávají za pravdu.

  Sportujte a típněte cigaretu
  Aktivní pohyb má mnoho zdravotních benefitů jako zlepšení fyzičky, snížení hmotnosti nebo vyšší sebevědomí. Kromě toho ale také zvedá náladu a pomáhá rozproudit krev.
  Pravidelný sport a aktivní životní styl je navíc příjemným protipólem lenošného posedávání u televize. A hádejte, kdo se víc hrne do sexu?
  Když už ale mluvíme o zdraví, neměli bychom zapomínat na zlozvyk, který nejen luxuje vaši peněženku a likviduje vaše plíce, ale také má negativní vliv na sexuální život. Ovlivňuje totiž krevní oběh, což se dotýká celého těla včetně pohlavních orgánů.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Neochota uspokojit partnera, výmluvy, nepostačující uvolnění, žádné vzrušení.
  Sekce: Láska » Intimita
  Změna každodenní rutiny může zlepšit váš milostný život. Postačí vám k tomu třeba adrenalin, zinek
  Sekce: Láska » Intimita
  Občas, někdy, výjimečně. Taky vás trápí, že to, o čem se neustále mluví,
  Ovoce je bohaté na vitamin C, který podle jedné studie dokáže pozitivně působit na ženské libido. Navíc
  To, že na začátku vztahu se všechno točí v podstatě jen kolem sexu, není žádná novinka. A že tahle
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády