• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

    Trpké rysy, buldočí tváře… ať jim
    Tak banální věc jako holení nohou,
  Povislá horní víčka jsou problémem žen i mužů.
  Kudrnaté vlasy dávají jejich majitelkám obvykle

  Vlastností vašeho partnera, které o vás prozradí více, než tušíte.

  08.06.18 | Část: Láska, Rodinná

  Myslíte si, že výběr partnera je čistě o náhodě? Dokážeme vám, že to není až tak úplně pravda.

  Láska je nevysvětlitelný jev a obvykle neexistuje jednoznačná odpověď na to, proč se zamilujete do určité osoby. Přesto však to, koho si vyberete za svého partnera, může opravdu říci hodně o vaší povaze. Ve skutečnosti totiž není náhoda, že se zamilujete zrovna do vysoké nebo či malé osoby nebo do někoho, kdo je velmi emocionální, nebo naopak extrémně racionální. Vaše rozhodnutí dokonce mohou ovlivnit i domácí mazlíčci! Abyste lépe porozuměli vaší volbě partnera, máme pro vás XY důvodů, proč si vybíráte osoby s různými vlastnostmi a co to o vás vypovídá.

  1. Podobné fyzické rysy

  Několik studií ukázalo, že si lidé vybírají osoby, jejichž vzhled má hodně společného s tím jejich. Láska je totiž mimi jiné založena na sebelásce. Pokud si myslíte, že jste atraktivní, pak partner, který vypadá jako vy, pro vás bude atraktivnější než někdo, kdo vypadá zcela jinak.

  2. Podobná míra atraktivity

  Zaměřme se taky trochu na vzhled. Dost často se stává, že partneři ve vztahu vypadají skoro stejně. Vědci zjistili, že si totiž lidé vybírají osoby, které jsou ve stejné „zóně krásy“ jako oni sami. Zdá se, že takového člověka považují za nejvhodnějšího. Pokud vám tedy váš partner připadá atraktivní, tak vy jste nejspíš taky!

  3. Emocionalita a racionalita

  Existuje velice zajímavá rovnováha mezi emocionálními a racionálními lidmi. Zdá se, že se tyto dva protipóly většinou snaží vzájemně doplňovat. Výsledkem je pak perfektní pár. Jeden partner totiž může zůstat klidný, zatímco druhý udržuje plamen vztahu živý.

  4. Laskavý typ člověka

  U laskavých a empatických lidí je mnohem pravděpodobnější, že vytvoří harmonický vztah. Takoví partneři se nehádají a opravdu rychle nalézají kompromisy a společné názory. Tento typ lidí si navíc rychle a snadno porozumí s ostatními, a tak mají mnohem větší šanci, že s někým začnou randit. Jen se podívejte na svého partera: pokud vám připadá okouzlující, jste nejspíš okouzlující také.

  5. Výškový rozdíl

  Stává se vám často, že potkáváte vysoké muže s malými ženami nebo naopak? Občas může takový rozdíl působit až komicky, ve skutečnosti tento jev ale není vůbec překvapující. Muž totiž vypadá silnější a větší s malou dívkou a vysoká žena zase působí sebejistěji a úspěšněji. Pokud si tedy lidé vybírají malé partnery, chtějí se o ně starat, a pokud vysoké, chtějí být oni sami obklopení péčí a pozorností.

  6. Plnější postava

  V tomto případě se nemůžeme spoléhat na žádné vědecké studie, ale existuje přesvědčení, že plnoštíhlé ženy jsou symbolem zdraví a plodnosti. Dá se tedy říci, že pokud jsou muži připravení založit rodinu, dívají se spíše po takovýchto ženách. Existuje ale ještě jedna teorie, a to taková, že plnoštíhlé ženy vypadají silněji a jsou považovány za spolehlivé partnerky.

  7. Podobnost rodičům

  Už Sigmund Freud tvrdil, že si každý vybírá partnera, který vypadá jako rodič opačného pohlaví. Moderní studie pak zjistily, že vzhled našeho partnera je často podobný tomu, jak vypadali naši rodiče v době našeho narození. Ukázalo se také, že pokud rodiče mají dítě ve vyšším věku, jejich potomek si pak pravděpodobně najde staršího partnera. Zkuste si porovnat fotografie vašich partnerů s těmi od svých rodičů zamlada – jsou si podobní?

  8. Domácí mazlíčci

  Podle několika průzkumů ženy spíše zaujme muž s domácím mazlíčkem. Vytváří totiž obraz spolehlivé a zodpovědné osoby, která se dokáže postarat i o své potenciální potomky. Totéž platí i u žen s mazlíčky – muži je považují za pečující, milující a připravené na vážný vztah.

  9. Zasloužené uznání/poznání?

  Podle výsledků jedné studie zabývající se zákony přitažlivosti z různých úhlů pohledu existují lidé, kteří si zpočátku vůbec nebyli sympatiční a až později změnili svůj názor. Dost často se přece stává, že milí lidé vás nezujmou tolik, jako ti, které nějakým způsobem nesnášíte. Tento fakt může být důvodem, proč mnoho párů tvrdí, jak se po prvním setkání nenáviděli, a až později si uvědomili, že jsou si souzeni. Lidé prostě mají rádi situace, kdy na ně ostatní změní názor, považují to za malé vítězství, které pomáhá posilnit vztah s dotyčnou osobou.

  10. Tempo chůze

  Lidé v páru většinou chodí stejně rychle. Je to prosté, lidé se spíš oreintují na ty, kteří mají stejné tempo chůze než na pomalejší osoby. Je to totiž mnohem pohodlnější. Je přece úžasné, když můžete chodit vedle svého partnera a povídat si s ním, místo toho, abyste jej neustále doháněli.

  11. Dominantní osobnostní rysy

  Podle tradiční teorie osobnosti v sobě každý má část dítěte a část rodiče a jedna z nich je vždy silnější než ta druhá. Dětské duše jsou více nestálé, nevypočitatelné a naivní, zatímco rodiče mohou být až příliš starostliví a pečliví. Proto se tyto dva typy osobností ve vztahu dokonale vzájemně doplňují. Je dost pravděpodobné, že pokud se váš partner ve vztahu chová jako dítě, máte nutkání jej usměrňovat a vzdělávat, je to tak?

   

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Každá žena vám potvrdí, že jedinou věcí, kterou opravdu potřebuje, je láska. Většina žen touží
  Otec je jeden z nejdůležitějších mužů v životě každého z nás. A pro nás ženy hraje zásadní roli v
  Najít vhodného partnera pro život je snem každé ženy. Pokud bude mít určité kvality navíc, tím
   Jen půl vteřiny stačí, abyste zjistili, zda vám přijde člověk atraktivní. Tak málo stačí lidskému
   Přibližně každé druhé manželství je u nás rozvedeno, rozvedení si pak většinou hledají
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  Tohle je 6 znaků, podle kterých poznáte, jestli jste závislí na sexu!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Ano, i na sexu se dá vypěstovat závislost. A rozhodně nejde o nic příjemného  
  8 šokujících věcí, na které myslí každý muž při sexu.
  8 šokujících věcí, na které myslí každý muž při sexu.
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Tak schválně, pánové, na co z toho nejvíce myslíte vy?  
  12 opravdových žen odhalilo, co dělá chlapy fantastické v posteli!
  12 opravdových žen odhalilo, co dělá chlapy fantastické v posteli!
  22.03.19 | Láska, Intimita
  Tak co, pánové, děláte nějakou z nich taky?  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády