• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  19.02.19 | Krása, Kosmetika
   Profesionální vizážisté znají spoustu
  Dnes žijeme ve světě plném informačních technologií a
  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí

  Proč byste měli spát nazí. Jak může pyžamo ohrozit vaše zdraví?

  11.06.18 | Část: Láska, Intimita

  Jste celý život zvyklí spát v pyžamu? Možná teď začnete uvažovat o změně.

  Pokud hledáte něco, co byste letos chtěli změnit ve svém životním stylu, víme přesně, kdy byste měli začít: sundejte pyžama a spěte nazí! Studie za studií dokazují, že strávit noc tak, jak vás pán bůh stvořil, není pouze skvělé pro váš sexuální život, ale je to opravdu dobré i pro vás samotné. Nahé spaní má totiž mnoho překvapivých zdravotních výhod, které byste rozhodně nečekali. Důvodu je nepočítaně, ale my vám teď nabízíme 5 těch nejzásadnějších.

  1. U mužů je to zdravé pro jejich mužství

  Pokud muži spí v boxerkách nebo v pyžamu, utěsňují tím svá varlata blízko těla. Ta se pak zahřejí na tělesnou teplotu kolem 36,5 °C. Šourek však visí mimo tělo, protože potřebuje zůstat o pár stupňů chladnější. Vyšší teplota pak může být škodlivá pro spermie. Výzkumníci ze Standfordské univerzity navíc zjistili, že mužům, kteří nosí boxerky přes den a v noci spí bez nich, hrozí o 25 % nižší riziko poškození DNA v jejich spermat než mužům, kteří nosí boxerky 24 hodin denně. Při spánku bez spodního prádla a pyžama mají varlata teplotu zhruba 35 °C, která je pro zdravé spermie ideální. Pokud tak muži chtějí plodit děti, rozhodně by se měli před spánkem svléknout do naha.

  2. Povzbuzuje milostný život

  Jeden rozsáhlý průzkum ukázal, že odhození pyžama může oživit a podpořit váš milostný život. Zjistilo se totiž, že 57 % lidí, kteří spí nazí, jsou ve svých vztazích velmi šťastní, oproti 48 % těch, kteří upřednostňují spaní v oblečení. A to je pravděpodobně dáno tím, že lidé, kteří spí nazí, mají více sexu než ostatní. Našlo by se hned několik důvodů, proč tomu tak je. Pokud jste v posteli s partnerem oba nazí, k sexu může dojít opravdu rychle, nejenom proto, že vynecháte fázi sundávání oblečení. A navíc, kontakt kůže na kůži s druhou osobou přináší příjemný nával oxytocinu do vašeho těla, který vyvolává pocity intimity, spojení a sexuality. Takže se nestyďte a svlékněte se!

  3. Zajistí, že budete zdravější na těle i duchu

  Zmiňovaný oxytocin nabízí kromě mentálních a emocionálních taky značné tělesné výhody. Produkuje se totiž v hypothalamu (část mezimozku) a poté se uvolňuje do těla přes hypofýzu. Tento tzv. hormon lásky podporuje dobrý tělesný stav díky regulaci krevního tlaku, posilování imunitního systému, tišení bolesti a snižování úzkosti. A k tomu všemu oxytocin přispívá k dobrému usínání a spaní, protože je to mocný uklidňující prostředek, který zajišťuje, že se člověk cítí nerušeně, spokojeně a neuvěřitelně šťastně.

  4. Zajistí kvalitnější spánek

  Abyste byli z fyziologického hlediska schopní usnout, vaše tělo se potřebuje ochladit zhruba o jeden stupeň a musí v této teplotě zůstat. Je zřejmé, pyžamo udržuje teplo, což není úplně nejlepší věc, pokud chcete mít kvalitní spánek. Pokud něco tomuto poklesu teploty brání, mozek se budí, aby zjistil, co se děje. To znamená, že budete bojovat s usínáním nebo váš spánek bude narušovaný. A dokonce i když po takovém probuzení ihned usnete, sice neztratíte žádné hodiny spánku, ale nebude kvalitní, což je stejně špatné.

  5. Zajistí zdravější a lepší celkový stav člověka

  Díky udržování vašeho těla v chladu a klidu budete mít nejen kvalitnější spánek, ale budete taky celkově ve zdravějším a lepším stavu. Studie publikovaná ve vědeckém časopise Diabetes zjistila, že spánek v chladné ložnici a při udržování relativně nízké tělesné teploty aktivuje u dospělých hnědý tuk, což je typ dobrého tuku, který vytváří teplo, spaluje kalorie a udržuje nás v teple a pohodlí. Účastníci výzkumu spali jeden měsíc v místnosti vyhřáté na 23 °C a druhý měsíc pak v 19stupňovém pokoji. Na konci druhého měsíce se účastníkům téměř zdvojnásobil objem jejich hnědého tuku, spálili tak více kalorií přes den a měli zdravější hladinu inzulinu. Jinými slovy byli v mnohem lepším celkovém stavu po spánku v chladnější místnosti.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Není pochyb o tom, že jóga je skvělá a každým dnem jí po celém světě přibývají
  Sekce: Zdraví
  Hlavní je mít nohy v teple. Tato oblíbená fráze našich babiček dostala po mnoha
  Hledáte způsoby, jak být štastnější, zdravější a uvolněnější? Dobrá
  Sekce: Zdraví
   Nemůžete usnout, budíte se uprostřed noci a druhý den jste vyčerpaní k smrti? Nejste sami! Podle odborníků se totiž
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sex ženám proti stresu nepomáhá
  Sex ženám proti stresu nepomáhá
  19.02.19 | Láska, Intimita
  Zatímco muži hledají úlevu a relaxaci od denních problémů a stresu často právě v
  Pozor na žárlivé scény
  Pozor na žárlivé scény
  19.02.19 | Láska, Rodinná
   K lásce a partnerskému vztahu patří nepochybně i žárlivost, tedy alespoň ta zdravá
  Bez sexu vztahy nefungují
  Bez sexu vztahy nefungují
  19.02.19 | Láska, Intimita
   Jsou opravdu muži v sexu náročnější a aktivnější?  

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády