• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe
  Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný
  V horkých dnech se většina z nás místo
  Tak banální věc jako holení nohou, říkáte
  Nadměrně se mastící vlasy nejsou výsadou pouze

  Věcí, kterých se tajně bojí 90 % mužů.

  20.06.18 | Část: Láska

  Myslíte si snad, že jsou muži nebojácní a nemají žádné skryté obavy? Chyba!

  Mít starost či dokonce strach je lidské a to nejen u žen, ale také u mužů. I když mají být pro ženy mužní a nic je nemá na pohled rozhodit, i u nich existují věci, které je dokáží dokonale rozhodit. A které dokáží neustále řešit a svým způsobem se jich také bojí. A (ne)překvapivě to jsou velmi často podobné záležitosti, jichž se obává jejich křehká polovička. Jaké jsou tajné obavy mužů, o nichž před ženami (aby neztratili onu mužnost) raději nemluví?

  Obávají se svého vzhledu – Nejen ženy často frustruje ideál krásy v časopisech či na Instagramu, který je plný štíhlých sexy krasavic. Také muže deptá ideál krásy v podobě sexy modela s pekáčem buchet, který na ně vykukuje z každého filmu. Jsou si pak často nejistí vlastním tělem a jakákoliv zmínka o pivním pupku jim ihned sráží sebevědomí. Proč by jinak spousta z nich trávila tolik času v posilovně?

  Výška – Většina žen chce mít po svém boku chlapa, který je větší než ona a má tak díky tomu pocit bezpečí. Jenže pánové, kterým příroda těch několik centimetrů navíc zkrátka nenadělila, mají kvůli tomu často nízké sebevědomí a mohou se bát, že u žen při seznamování kvůli své výšce zkrátka nezabodují.

  Zkušeností ve vztahu – Jste poprvé konečně pořádně zamilovaní a chcete si svou milou za každou cenu udržet. Jenže jste nikdy před tím nebyl v dlouhodobém vztahu a bojíte se, že to kvůli svým malým zkušenostem brzy zvoráte. A až zbytečně začínáte zmatkovat. Někteří muži pak dokonce raději mlčí o skutečném počtu svých partnerek a dělají ze sebe lamače ženských srdcí, jimž ve skutečnosti nejsou.

  Ochlupení – Věčný strašák většiny mužů. Je trapné a nedospělé, když mi po těle nerostou žádné chlupy? Nebo je naopak horší, když jsem kvůli nim zarostlý jako medvěd? Otázky, jimiž se někteří muži až zbytečně trápí.

  Kolik měla vaše holka partnerů – Otázka, na kterou většina mužů chce i nechce znát odpověď. Pokud měla přítelkyně v minulosti více partnerů, může mít chlap potřebu zvýšit si ego a co nejvíce je překonat. Zároveň se může bát toho, že bude ve vztahu (i v posteli) méně zkušený než jeho partnerka.

  Obávají se dát najevo emoce - “Nebreč! Jsi přece chlap!“ To jsou klasické fráze, kvůli níž si hrají muži často na až zbytečné tvrďáky, jenž se bojí dát najevo své emoce. Na tom ale není vůbec nic špatného a rozhodně nevadí, že chlap občas ukáže své slzy.

  Peníze – Jedna z největších obav téměř všech mužů. Jsou totiž odmala vychovávaní, že budou živitelem rodiny a peníze jsou tak pro ně jedna z jejich hlavních starostí. Často je příliš řeší i ve chvíli, kdy ani nemají partnerku. Mnozí si pak kvůli tomu myslí, že peníze jsou na vztahu to nejdůležitější a mají obavy z toho, když jich najednou mají méně. Většině žen přitom ke spokojenému a šťastnému vztahu stačí hlavně péče, pozornost a důvěra.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Vážně si myslíte, že ženy během sexu křičí jen kvůli tomu, že jste tak dobří v posteli? Tak to vás tento
  Sekce: Láska
  Stále hledáte recept na dokonalý vztah? Stačí přitom dodržovat tyto jasné kroky!
  Sekce: Láska
  Pro ženy je to často běžná věta. Vašeho partnera ovšem může naštvat tolik, že vám brzy práskne dveřmi.
  Sekce: Láska » Intimita
  I muži mají své dny...
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Boj za ještě lepší orgasmus!
  Boj za ještě lepší orgasmus!
  15.07.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Snad každá žena prahne po úžasném orgasmu. Některá si ho užívá na denní
  6 sexy triků, které ho dostanou do kolen
  6 sexy triků, které ho dostanou do kolen
  15.07.18 | Láska, Intimita
  Léto představuje čas, kdy bychom se měli cítit příjemně a uvolněně. Proto je tato část roku
  Proč chce KAŽDÝ chlap vyzkoušet TROJKU!
  Proč chce KAŽDÝ chlap vyzkoušet TROJKU!
  15.07.18 | Láska, Intimita
  Proč je zrovna tohle sexuální fantazie, kterou chce vyzkoušet každý chlap.

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády