• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Věty, které nikdy neříkej svému partnerovi

  21.06.18 | Část: Láska

  Upřímnost je krásná věc, ale některé věci by sis raději měla nechat pro sebe. Jsou věty, které prostě muži neskousnou a pokud si chceš chlapa udržet, raději se jim vyhni. Které to jsou?

  Možná to tak ani nemyslíš, ale tvůj partner poté, co mu řekneš zdánlivě nevinnou větu, v tom lepším případě zahájí tichou domácnost a v tom horším může jít dokonce váš vztah úplně do háje. Někdy se prostě vyplatí mlčet. Takže následující věty raději před svým miláčkem ani nevyslovuj.

  „Kamarádka si prostě uměla vybrat.“

  Dobře, je možné, že tvoje kámoška natrefila na hezouna všech hezounů a ještě k tomu s tučným kontem, dobrým srdcem a mistrem v milování. Ale tohle tvůj partner vědět nemusí. Co totiž za tím vším slyší? Výhrady, že on rozhodně žádným lvem salónů není a v penězích se také zrovna netopíte. Tohle je opravdu citlivé místo, a když do něj bodneš, je dost možné, že se tvůj muž pod tíhou méněcennosti uzavře do sebe a váš vztah půjde do kopru. Muž chce prostě svou partnerku zajistit a vědět, že je alespoň pro ni ten nejlepší a nejkrásnější. Tím, že budeš upozorňovat na dokonalost jiných mužů, mu akorát ublížíš.

  „Má matka mě před tebou varovala!“

  Asi si říkáš, že tvému chlapovi, je jedno, co si o něm myslí jeho tchyně, ale i když to on nikdy sám nepřizná, takhle věta ho zraňuje. Za prvé totiž vypadá jako neschopný hlupák, co není dost dobrý pro něčí dceru, a za druhé to vypovídá i něco o tobě. Ono to totiž pak může vypadat tak, že ho ty se svou mámou v jednom kuse pomlouváš. A to rozhodně není dobré pro vztah. Ty bys mu měla dát naopak najevo, že je jedno, co kdo povídá, ty ho miluješ a věříš mu.

  „Udělám to raději sama!“

  Chce ti pomoci s nákupem, vařením nebo úklidem, ale ty to odmítneš s tím, že to prostě umíš lépe? Tak to je cesta do pekel. Jasně, že je lepší, když si na nákup dojdeš sama, protože víš, co budeš vařit a co potřebuješ. A známe to všechny, jak dopadá, když muže vyšleme se seznamem na nákup a místo smetany ke šlehání koupí obyčejnou, kečup jedině pálivý a domů nedonese papriky coby zeleninu, ale koření. Nicméně alespoň domů něco přinese a ty bys měla ocenit hlavně snahu, a při troše dobré vůle prostě změníš menu na víkend. Nedávej svému muži najevo, že je totálně nepoužitelný, ale nechej si od něj pomoci a více mu důvěřuj. Možná to udělá jinak než ty, ale to nemusí nutně znamenat, že to udělá špatně. Když to totiž neuděláš, může si najít takovou, která jeho pomoc ocení, a to určitě nechceš.

  „Nemá cenu ti to vysvětlovat.“

  Nechceš ztrácet čas vysvětlováním něčeho, co on stejně nepochopí? Tak mu to ale rozhodně neříkej takhle natvrdo. Místo toho vol jiná slova, třeba že je to dost složité a ty sama nevíš, jak bys to vysvětlila, nebo že ho tím nechceš zatěžovat. Anebo to zkus a uvidíš, že ses možná mýlila a tvůj chlap má více pochopení, než si myslíš. Jen si vzpomeň, jak tebe štve, když ti někdo dá najevo, že tohle téma je pro tebe moc složité a nemá cenu, aby ses snažila tomu přijít na kloub.

  „Karel je tak vtipný.“

  Vyzdvihovat pozitiva jakéhokoli chlapa, než je ten tvůj, se moc nevyplácí. I když to nemyslíš nijak špatně, a o Karlovi či jiném muži, kterého zrovna chválíš, rozhodně nesmýšlíš jako o někom, s kým bys chodila, tvůj partner to vidí jinak. Protože on chce být pro tebe ten vtipný a chytrý muž a nechce slyšet, že s někým jiným se dokážeš hodiny a hodiny smát. To pak nezachráníš ani tvrzením, že tvůj kamarád není žádný krasavec a vůbec tě nepřitahuje. Smysl pro humor je zkrátka afrodisiakum a muži to moc dobře vědí.

  „S mým ex to byly výbuchy vášně…“

  I kdyby to byla pravda, tak tohle nikdy současnému partnerovi neříkej. Možná to myslíš dobře a chceš se pochlubit, jaká jsi divoška. Ale na tohle si musí přijít sám. Stejně tak mu nevyprávěj, kde všude jsi to se svými bývalými dělala a kolik jich vlastně bylo. Tvař se tak, že nebylo nikdy nic. Jemu je sice jasné, že jsi už něco prožila, ale nemluví se o tom, a pokud ano, tak rozhodně ne v superlativech. Tedy jestli nechceš zničit váš společný milostný život.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
  Pro ženy je to často běžná věta. Vašeho partnera ovšem může naštvat tolik, že vám brzy práskne dveřmi.
  Sekce: Láska
  Poznala jsi prima chlapíka, dostal se ti pod kůži, ale ty si nejsi jistá, jestli je to oboustranné? Zkus trošku sledovat
  Líbí se ti tvůj nový kolega? Váháš, jestli máš přijmout pozvání na skleničku od
   Ke kávě si kupuješ časopis pro ženy nebo si otevřeš webovou stránku určenou výhradně pro
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády