• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Vaginoplastika je chirurgický zákrok, kterým se zužuje
  Linea nigra (latinsky černá linie) je tmavá čára na
  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe
  Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný
  V horkých dnech se většina z nás místo

  Proč jsou někteří lidé sexuálně náruživí?

  06.07.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  Vysoká míra sexuální vzrušivosti není výhoda, i když se to může zdát. Spíš komplikace. Ale jak se ukazuje, sexuálně náruživí jedinci za svou vášeň nemohou. Mají ji totiž v genech.

  Dříve byla vysoká sexuální vzrušivost dokonce církví označována za ďáblovo dílo. Muži s velkou potřebu uspokojit přirozené tělesné pudy byli dehonestováni, eroticky příliš založené ženy to měly ještě horší – jako satanem posedlé nymfomanky končily často upálené na hranici.

  Ovšem na zásadní otázku, proč „to“ nějaký muž či žena potřebují několikrát denně, zatímco jiní se spíš řídí známým heslem „jednou týdně, ještě bídně“, dlouho nikdo neznal odpověď. Nicméně se zdá, že moderní věda konečně našla důvod.

  Hormon rozkoše

  Podle studie odborníků z Hebrejské univerzity a Univerzity Bena Guriona z Izraele, za vše mohou geny (nikoli nekontrolovatelné nutkání), konkrétně jejich kombinace nazvaná D4, ovlivňující reakci mozkových center na hormon dopamin.

  Výzkumem se zabývají od roku 2006 a nezaměřují se při něm nejen na počet pohlavních styků, ale i celkové sexuální chování člověka. Rozsáhlými testy praktikovanými na vysokoškolských studentech (obou pohlaví) víceméně prokázali pravdivost tvrzení, že na sex myslí ve fantazii mnohem častěji muži než ženy. Poněkud překvapující ale bylo, že při sledování erotických filmů byla míra vzrušivosti u mužů i žen prakticky stejná. 

  Převratná studie?

  Další studie se pak už vyloženě zaměřila na sledování rozdílů v genetickém uspořádání dobrovolníků. Při ní se zjistilo, že kolem třiceti procent testovaných se shodnou kombinaci genů D4 mělo větší zájem o sex, bývali častěji vzrušení, ale projevovala se u nich i horší sebekontrola nad jejich sexuálním chováním. Tato studie je tak převratná, že ji vědci stále ověřují. Pokud by se totiž bez pochybností potvrdilo, že za zvýšenou erotickou náruživostí stojí geny, mělo by to dalekosáhlé důsledky nejen v sexuologii, ale také v posuzování chování jedinců postižených mírnějšími formami deviace nebo netradičními milostnými zálibami.

  Sochařovo prokletí

  Když kdysi odsoudili sochaře Pavla Opočenského za skotačení s nezletilými holčičkami, jedním z argumentů obhajoby bylo, že za svou vášeň nemůže, protože ji zdědil po otci, který v devadesáti letech (!) skonal nahý v náruči mladičké milenky. Tehdy to soudce vůbec nevzal v potaz, ale ve světle těchto nových skutečností by tak zřejmě učinit musel! Navíc, pokud se bez nejmenší pochyby zjistilo, že genetika je opravdu mocnější než libido, mnoho pacientů s poruchami sexuálního chování by nemuselo podstupovat psychoterapii.

  Soudní dilema

  Pro některé jedince postižené mírnějšími a nenásilnými formami deviace by to znamenalo i výhodu při posuzování jejich činů, znalci by museli k tomuto faktu přihlížet při míře zavinění a soudy by asi musely přijmout jiný precedens ke stanovení výše trestu. Nicméně ani fakt, že geny ovlivňují sexuální život mnohem víc, než se myslelo, nikdy nemůže ani v nejmenším ospravedlňovat pachatele znásilnění nebo chování, kde je hlavní motiv uspokojení zvrácených choutek ublížením či ponížením jiné osoby proti její vůli. Ty už totiž souvisejí s ovládacími schopnostmi a morálním profilem člověka.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Pro bulvár je hypersexualita tučné sousto, pro sexuology trochu nejasně definovaný jev. Není totiž snadné určit,
  Nepřekonatelné rozdíly, finanční nesrovnalosti, absence sexu. Co z toho vede k nevěrám? Na seznam si připište i
  Penis je penis, ale asi ho ženy k orgasmu zas až tak nepotřebují.
   Ženy vnímají na rozdíl od mužů vzrušení komplexněji. Spíše než fyzický vzhled je
  Sekce: DĚTI
   Američtí neurologové prokázali, že při sledování násilných scén se mozek
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Bylinky pro muže. V jaké oblasti vám pomůžou?
  Bylinky pro muže. V jaké oblasti vám pomůžou?
  19.07.18 | Láska » Intimita
  Když chce muž potěšit ženu, přinese jí květiny. Mužům dělají větší radost jiné věci,
  Dopřejte přítelkyni silnější orgasmus.
  Dopřejte přítelkyni silnější orgasmus.
  19.07.18 | Láska » Intimita
  Cervikální stimulace není ledajaká masáž ženského klína. Když milenku
  Technika sladění pohlavního styku.
  Technika sladění pohlavního styku.
  19.07.18 | Láska, Intimita
  Ženské vyvrcholení? Existuje, akorát o něm leckdo nemá ani tušení! Toužíte

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády