• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Vaginoplastika je chirurgický zákrok, kterým se zužuje
  Linea nigra (latinsky černá linie) je tmavá čára na
  Emancipace je dokončena. Ženy si začaly holit tváře! Trik Marilyn Monroe
  Zhubnout břicho je pro některé ženy skutečný
  V horkých dnech se většina z nás místo

  Jak si užít lehké sado-maso hrátky

  08.07.18 | Část: Láska, Intimita

  Pokud chcete vyzkoušet něco nového a váš protějšek je otevřený všemu, vyzkoušejte lehké sado-maso hrátky. Začněte postupně a volte takové praktiky, které budou vyhovovat vám oběma. Inspirovat se můžete ověřenými tipy a radami.

  1) Vyzkoušejte vulgární mluvení. Nemusíte hned používat ta nejsprostší slova, která znáte. Vhodně zvolená slova a věty však dokážou váš sex příjemně okořenit a povýšit jej na opravdu slastný zážitek. Pro začátek zkuste věty typu Udělej mi to tvrdě, Pořádně mi to udělej nebo Ano, takhle mi to dělej.

  2) Z domácích pomůcek můžete použít například šňůru na prádlo, kterou lehce svážete nohy i ruce. Stejně dobře poslouží obyčejný pásek od kalhot nebo třeba kravata či šátek, kterým zavážete oči, nebo třeba kolíčky na prádlo, které se dají připnout na bradavky.

  3) Postupem času si můžete pořídit další pomůcky, někoho vzrušuje například kůže, jiného latex. Fantazii se meze opravdu nekladou. Nebojte se pořídit ani důtky nebo bič. Tyto pomůcky sice patří do BDSM technik, ale vyzkoušet je můžete něžnějším způsobem i vy.

  4) Někdy se ani nemusí jednat přímo o bolest, stačí určitá podřízenost. Domluvte se s partnerem, kdo z vás dvou bude dominantní a kdo submisivní. Můžete si stanovit role a podle nich si zahrát určitý scénář.

  5) Při těchto hrátkách je důležitá naprostá důvěra. Nesmíte se bát, že by vám partner ublížil nebo šel přes práh vaší bolesti. Stejně tak musí věřit partner vám, že mu neublížíte a že všechno, co děláte, se líbí vám oběma.

  6) Vyzkoušet můžete také plácání po zadku, tahání za vlasy, škrabání nebo kousání. I tady platí všeho s mírou. Dejte pozor na kousání do krku, protože kůže je zde opravdu velmi jemná a na krku se nachází také k životu důležité tepny a žíly.

  7) Zkuste partnera spoutat pomocí lana, látkových, plyšových nebo kovových pout. Připoutejte mu ruce za hlavou a nechte ho, ať se dívá na to, jak jej dráždíte, zatímco on se nemůže ani pohnout. Můžete si také obléct sexy prádlo a svádět jej, aniž by se vás mohl dotknout. Je na vás, jak moc jej budete „týrat“.

  8) Pokud chcete použít při erotických hrátkách bič, nechte partnera, ať vás bičem třeba přetáhne přes zadek. Nebo něžně plácejte vy jeho. Vyzkoušejte více poloh a více erotických pomůcek. Nebojte se společně navštívit obchod s erotickým zbožím nebo objednat vhodné pomůcky z internetu, nabídka je opravdu velká.

  9) Zeptejte se partnera, co se mu líbí a co by chtěl zažít. Možná budete překvapeni, když si svěříte své intimní fantazie a představy. Vyzkoušejte ty, na kterých se společně shodnete, ať už se inspirujete erotickým filmem zaměřeným na sado-maso hrátky nebo se budete dráždit spontánně, jak to jednoho nebo druhého napadne. Odložte stud stranou a užijte si ten nejlepší sex vašeho života. A zkuste jednou nebrat ohled ani na sousedy, buďte hlasití, divocí a nespoutaní. Užijte si mnohonásobný a intenzivní orgasmus, o kterém jste ani nesnili.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Zpestřete si sex po čertovsku! Zkuste do milování zapojit i nehty a zuby, nestyďte se a dejte průchod svým pocitům.
  Toužíte zažít opravdu luxusní milostný život? Nebojte se ho zpestřit a přidat pár žhavých věcí do
  Nevíte, jakou prasečinku zkusit se svým partnerem v posteli? Horoskop vám napoví víc, než byste tušili.
  Toužíte po zpestření či oživení sexu se svým partnerem? Pak pro vás máme hned několik ověřených rad
  Toužíte zažít opravdu luxusní milostný život? Nebojte se ho zpestřit a přidat pár žhavých věcí do
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Bylinky pro muže. V jaké oblasti vám pomůžou?
  Bylinky pro muže. V jaké oblasti vám pomůžou?
  19.07.18 | Láska » Intimita
  Když chce muž potěšit ženu, přinese jí květiny. Mužům dělají větší radost jiné věci,
  Dopřejte přítelkyni silnější orgasmus.
  Dopřejte přítelkyni silnější orgasmus.
  19.07.18 | Láska » Intimita
  Cervikální stimulace není ledajaká masáž ženského klína. Když milenku
  Technika sladění pohlavního styku.
  Technika sladění pohlavního styku.
  19.07.18 | Láska, Intimita
  Ženské vyvrcholení? Existuje, akorát o něm leckdo nemá ani tušení! Toužíte

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády