• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Citronová šťáva aplikovaná na vlasy je
  18.10.18 | Krása
  Jak docílit sametově hebké pokožky? Jak dodat vlasům
  Nechceš zbytečně utrácet, ale tvoje pokožka by nějaký
  15.10.18 | Krása, Kosmetika
  Každá žena, která alespoň trochu dbá o svou vizáž,
  Mít vlasy lesklé a hebké je cíl, kterého

  Na co při sexu nesmíte zapomínat?

  28.07.18 | Část: Láska, Intimita

  Jít rovnou na věc sice může být hodně vzrušující, pořádné

  Sex a orgasmus nejsou jen o samotném průniku penisu do vaginy. Že je především pro ženy důležitá předehra zahrnující něžné dotyky na nejrůznějších místech, to je známá věc. Všichni určitě víte o nejdůležitějších erotogenních zónách, jejichž stimulace dokáže něžné pohlaví dovést na vrchol blaha. Přece jen ale existují takové, které jsou často zanedbávané a muži si jich nevšímají tolik jako třeba prsou či právě intimních partií. A jejich něžné laskání přitom dokáže dělat zázraky. Máme pro vás proto sedm erotogenních zón, kterým většinou při předehře a sexu není věnována taková pozornost, a přitom jejich stimulace dokáže ženu dovést k mnohem intenzivnějšímu orgasmu.

  1. Chodidla a kotníky

  Pokud se zkusíte soustředit především na potěšení partnerky než na přímočarou cestu rovnou k její vagině, rozhodně byste měli začít chodidly. Podle somatické psychologie jsou totiž výrazně spjaté s naladěním těla a mysli na vše příjemné, co má přijít. Většina lidí vnímá nohy v souvislosti se sexem spíše jako fetiš, poku však začnete sexuální hrátky s partnerkou smyslným laskáním a hlazením chodidel, věřte tomu, že si na nějakou „úchylku“ ani nevzpomene a bude se oddávat přicházejícím slastným pocitů.

  2. Vnitřní strana stehen

  Vnitřní strana stehna je oblastí, která se často přeskakuje právě proto, že je tak blízko genitáliím. Jsou přitom plná citlivých nervových zakončení, kterých se narozdíl od přední či zadní části stehen i samy ženy dotýkají velmi málo. Využijte proto tuto část těla ke zpestření předehry a zkuste je něžně hladit do té doby, než to partnerka nevydrží a bude vás chtít mít v sobě – věřte tomu, že přesně to se stane téměř pokaždé.

  3. Břicho

  Břicho je velmi komplikovanou erotogenní zónou, protože mnoho žen může lehké doteky vnímat jako lechtání, což je pro ně spíše nepříjemné než vzrušující. Pokud je partnerka lechtivá, je téměř nemožné změnit dotek na břichu v součást erotiky. Pokud však není, jemné kroužení kolem pupíku a níže ji může přivést do totální extáze.  

  4. Hrudník

  Určitě nezanedbávejte prsa, jejich stimulace může vést k intenzivnímu orgasmu, ale všímejte si kromě nich i zbytku hrudi. Mnoho žen má rádo, když se muži něžně dotýkají jejich dekoltu. Vzhledem k tomu, že hrudník chrání srdce, může být často vnímáno jako zranitelné místo. Je-li však mezi mužem a ženou důvěra, jeho hlazení může naopak vést k mnohem většímu propojení partnerů a prohloubení společných sexuálních zážitků.

  5. Dolní část zad

  Dolní část zad je většinou spojená s bolestmi po celodenním sezením na židli. Pokud se jí však věnujete v posteli, stane se rázem cestou k mnohem většímu sexuálnímu prožitku. Pokud muž partnerce přiloží teplou dlaň na její nahá bedra, vyvoláte v ní během okamžiku spalující touhu potom, aby pokračoval níž a níž... a cíl, po kterém touží oba zúčastnění už nemůže být blíž.

  6. Obličej

  Ve filmech můžete často vidět, že muži v rámci navození sexuálního napětí jemně plácnou ženu po tváři. V reálném životě to  nemusí fungovat úplně vždy. Obličej má každopádně obrovský potenciál k navození intimity v nejrůznějších podobách. Jen si to představte: díváte se jeden druhému do očí a něžně se dotýkáte tváří partnerky – to je pro mnoho žen vrcholným projevem náklonnosti a přitažlivosti. Oční kontakt a pohlazení je totiž klíčem k empatii, která je nezbytnou součástí navození důvěry a smyslnosti při sexu.

  7. Vlasy

  Ženské vlasy jsou naprosto zřejmým symbolem sexuality. Pokud si jich tedy partner nevšímá, dělá obrovskou chybu. Hrát si s vlasy partnerky přitom muži mohou prakticky kdekoliv – od jejich jemného prohrábnutí v kavárně po drsnější tahání při sexu. Nervová zakončení v pokožce hlavy jsou velmi citlivá, intenzita doteků či tahání za vlasy by se tak měla přizpůsobit tomu, co preferuje partnerka. Příliš silné a bolestivé zacházení s její hřívou totiž může zabít veškeré její vzrušení.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska » Intimita
  Víte, jak správně stimulovat bod G? Pokud jste doposud nevyužívali potenciál tohoto místa naplno, jen na čase se s
  Sekce: Láska » Intimita
  Hodně se o nich mluví, ale málo se o nich ví. I muži mají erotogenní zóny. Objevte je a váš
  Sex je ve vztahu velmi důležitý, ale muži si užívají i pouhý pocit intimity.
  Nalezení erotogenní zóny by se mohlo stát dárkem, který určitě nepůjdete reklamovat. Tak se v
   Pravidelný orgasmus nepřináší jen chvilkové potěšení. Podle vědců má i
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  Muži ztrácejí zájem o sex, kdo za to může?
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Jiné dítě než ze zkumavky se za padesát let v Evropě nenarodí. Tvrdí to některé odhady
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  Užijte si romantiku i doma. Jde to!
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Návštěva restaurace, intimní večeře při svíčkách, romantický víkend mimo
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  Tyhle potraviny si odpusťte, pokud chystáte žhavý sex
  22.10.18 | Láska, Intimita, Rodinná
  Plánujete vášnivou noc? Tak to si dejte pozor na to, co krátce před vypuknutím akce

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády