• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Konečně přišlo jaro a ty se stejně cítíš pod
    Krásné ploché bříško je snem
  O hormonální antikoncepci a jejím vlivu na pleť se
  16.04.19 | Krása
  V moderním světě asi není ženy, která by si netrhala
  Ruce jsou nejen jednou z prvních věcí, na které se

  7 nejčastějších sexuálních problémů, které můžou zničit váš vztah!

  29.07.18 | Část: Láska, Intimita, Rodinná

  V průběhu vztahu si každý projde několika krizemi, i těmi sexuálními. Důležité je umět se s nimi vypořádat.

  Jakmile žijete s partnerem či partnerkou delší dobu ve vztahu, vhodný čas na sex paradoxně hledáte mnohem obtížněji. Takže když už se spolu ocitnete v posteli, ideálně byste se na sebe měli vrhnout plní touhy. Anebo alespoň opravdu chtít mít sex s tím druhým, protože fyzický kontakt je jednou z nejdůležitějších věcí v udržování a prohlubování porozumění v partnerském životě. Jestliže občas nemáte chuť nebo náladu například kvůli stresu z práce nebo únavě, je to naprosto přirozené. Pokud to ale trvá příliš dlouho a v sexu vám to z nejrůznějších důvodů neklape, měli byste se vážně zamyslet a začít s touto situací něco dělat. Jinak taky všechno, co jste vybudovali, může rychle skončit. Abyste byli schopni včas rozeznat vážný problém a zažehnat katastrofu, tady je 7 nejčastějších sexuálních problémů v dlouhodobých vztazích a také několik tipů, jak je úspěšně řešit.

  1. Odlišné libido

  To, že jeden z partnerů chce sex častěji než ten druhý, je naprosto běžné. Záleží na tom, jde-li o momentální rozpoložení, občasnou frustraci nebo o dlouhodobější výrazný odpor k sexu s daným partnerem. Poslední případ je samozřejmě krizový a je třeba jej začít řešit primárně komunikací s partnerem. Promluvte si v klidu o tom, co vás skutečně trápit. Neházejte vinu jeden na druhého, může opravdu jít pouze o odlišné vnímání sexuální touhy. Jakmile si všechno sdělíte, pokuste se dohodnout na kopromisu a domluvit se na takové frekvenci pohlavního styku, která bude přijatelná pro oba.

  2. Nedostatek komunikace

  Přestože je sex obrovsky důležitá součást vztahu, téměř vůbec o tomto tématu nemluvíte. Výsledkem pak je, že ani jeden z vás nedostane v posteli to, co chce. Platí totiž fakt, že čím více mluvíte o sexu, tím lepší ho budete mít. Není však vhodné na něj zavést řeč přímo v ložnici. Najděte si proto nějaké neutrální místo, vhodná je například jízda autem – budete sami a vyhnete se případnému nepříjemnému očnímu kontaktu – a o všem si narovinu promluvte. Věřte tomu, že se vám uleví a dřív nebo později by se měl váš sexuální život zlepšit.

  3. Nedostatečná předehra

  Ženy podle studií potřebují v průměru 18minutovou předehru než dojde na samotný pohlavní styk. Pokud jí tedy věnujete méně času, nebo dokonce žádný, je dost pravděpodobné, že si partnerka sex jednoduše neužívá. Zkuste začít tím, že si budete psát vzrušující SMS a vzájemně se škádlit po celý den. A když dojde na věc, neomezujte se jen na rychlé líbání a mazlení před stykem. Buďte kreativní – vyzkoušejte smyslnou masáž, prodlužte dobu orálního sexu nebo zavažte partnerce oči páskou.

  4. Nudný sex

  Ačkoliv je velmi lákavé obvinit z toho, že se vám nelíbí sex, toho druhého. Nezapomínejte však, že jste na to dva. Pokud tedy cítíte, že vaše postelové hrátky začínají být stereotypní, přeberte zodpovědnost a buďte iniciátorem změny. Stačí maličkosti jako sex v jiném pokoji než obvykle, nová pozice nebo sexuální hračka. To všechno může váš zážitek změnit k nepoznání.

  5. Málo času na sex

  Mezi prací, dětmi, rodinnými povinnostmi a časem pro sebe je velice obtížné najít si prostor ještě na intimní záležitosti. Je však důležité si uvědomit, že v tomto případě to není otázka času, ale priorit. A sex by jí rozhodně být měl, i kdybyste si ho měla zapsat jako položku do svého diáře. Můžete tím sice na sebe vyvíjet tlak, na druhou stranu vás ale mezi všemi povinnostmi čeká něco, na co se opravdu můžete těšit.

  6. Rozdíly v dosažení orgasmu

  Těmi, kdo většinou dosáhnou orgasmu jako první, jsou muži. To pak může vést k situaci, kdy žena zůstane neuspokojená. A pokud k tomu dochází často, může to přerůst v opravdu velký problém. Takže v první řadě by to ženy měly svým partnerům říct. Jen tak dosáhnou toho, že se jim budou partneři věnovat i poté, co oni sami „skončí“. Kromě toho existují nejrůznější metody, jak muži mohou vědomě oddálit svůj orgasmus. Stačí jen zabrouzdat internetem a pak trochu trénovat. Stojí to za to, pánové.

  7. Nedostatečná vlhkost ženy

  Pokud je žena „tam dole“ suchá, je možné, že si sex neužívá, nebo je pro ni dokonce bolestivý. To samozřejmě může vyvolat napětí ve vztahu. Zde je však řešení opravdu jednoduché: pořiďte si kvalitní lubrikační gel. Pár kapek postačí k tomu, aby se váš sexuální život obrátil o 180°. A rozhodně není důvod se stydět za to, že ho používáte. Myslete na to, že opravdu nikdo není vždy „samozvlhčovací“.

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Sekce: Láska
  Jestli se nechcete se svým partnerem rozejít, tohle byste měli včas vyřešit.
  Sekce: Láska
    Jestli se nechcete se svým partnerem rozejít, tohle byste měli včas vyřešit.
  Sexuální život vám s partnerem léta dobře fungoval. A najednou máte pocit, jako by se začal
  Dávejte si velký pozor, na to, jak se ve vztahu chováte a co říkáte svému partnerovi. Můžete ho totiž
   Mezi ženami a muži to funguje obdobně jako v celé živočišné říši, libido bývá
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou
  Sperma podle vědců omlazuje pleť a chrání před rakovinou
  20.04.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Že aktivní milostný život tlumí bolesti, posiluje imunitu a bojuje proti stresu, to je všeobecně
  Sex jako lék na všechno.
  Sex jako lék na všechno.
  20.04.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Nepříjemné ledvinové kameny, chřipka, bradavice nebo bolehlav? Ač je to k nevíře, i tohle
  Nedaří se ti prožít dobrý orgasmus? Nová studie říká, že pomáhá marihuana
  Nedaří se ti prožít dobrý orgasmus? Nová studie říká, že pomáhá marihuana
  20.04.19 | Láska, Intimita
  Nová studie prováděná na americké Saint Louis University of Medicine, která zkoumala 373 žen,

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády