• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  20.08.18 | Krása, Kosmetika
   Jak vypadá vaše pleť? Je vysušená
   O vlasy se musí pečovat správně, aby byly
  15.08.18 | Krása, Kosmetika
   Stav naší pokožky, a zejména pak pleti,
    Pro pevnější poprsí nemusíte jít jen
   Stres škodí nejen psychice, ale narušuje také

  Co svému milému o svém ex neříkat

  29.07.18 | Část: Láska, Rodinná

  Jste zamilované a možná i bláhové. Proto vám nepřijde divné, pokud máte odpovědět na intimní otázky ohledně svých předchozích vztahů. „A kolik že jsi měla milenců? Vyžadoval tvůj ex orální milování?“ Buďte ve střehu! Jsou věci, které by stávající partner o tom bývalém vědět neměl!

  Vaše partnerství je postaveno na důvěře a úctě. Jste k sobě upřímní ohledně pocitů i plánů do budoucna. Co se ale stane, pokud tabu přestanou být tabu, a vy vytáhnete osobní věci z minulosti? Rozhovory o bývalém partnerovi mohou být buď neškodnou zábavou, ale také bolestivým a zbytečným výletem do vzpomínek.

  „Jedná se jen o nevinnou zvědavost, nebo chcete předat bolestivé zavazadlo, které je třeba rozbalit proto, aby se vám ulevilo?“ ptá se sexuoložka a vztahová expertka Nikki Goldstein z australského Sydney na svém blogu s tím, že sdělování informací o expartnerech je chůzí po tenkém ledě.

  Kdy o ex sexu mluvit? Když je důvod

  „Vždy záleží na tom, o jaká témata jde. Pokud se kdysi něco stalo, a ona situace ovlivňuje vaše současné partnerství, klidně se o tom můžete zmínit,“ radí uznávaná odbornice. Na mysli má například to, že při milování nesnášíte svazování. Bývalý se v tom totiž vyžíval, ale vám daná praktika moc nevoněla. Sex s ním byl spíš o stresu, nervozitě, někdy i strachu. Od té doby nechcete zkřížit ruce a nastavit je ke spoutání šátkem, pouty či třeba kravatou. Aby váš přítel pochopil, co se ve vás děje, musíte mu o své minulosti říct.

  Podle Nikki Goldstein, když na něco takového dojde, řekněte: „Poslouchej, co se mi stalo… A to je důvod, proč jsem teď ve vztahu s tebou tak spokojená.“ Důležité životní mezníky jsou jedna věc, ale velmi intimní informace, která se týká například konkrétního počtu bývalých milenců či sexuálních návyků muže, se kterým nechodíte už přes rok, by měly zůstat v tajnosti.

  Nechlubte se sexuálními úspěchy

  „Často se stává, že lidé mají potřebu chlubit se svými dřívějšími známostmi. Obvykle novým partnerům chtějí dokazovat, že je o ně zájem a oni jsou schopní získat kohokoli, klidně třeba i bývalého. To je taky špatně,“ dál popisuje sexuoložka s tím, že tohle chování rozhodně dobrý dojem nedělá. „No víš zlato, Pavel mi k prvnímu výroční koupil diamantový prsten. To je tenhle na mém prstu. Hrozně ráda ho nosím, připomíná mi staré dobré časy.“ Jak se asi Mirek má cítit? Poníženě. Ohroženě. Raněně.
  Kdo ti dal ten prsten

  Pochopitelně, že na původ drahého prstenu jednou stejně dojde, ale není nutné spojovat prsten s bývalým. Byť to myslíte jakkoli dobře. V podstatě je moudré dobře si rozmyslet, jaké informace jsou ke zveřejnění vhodné a jaké již nikoli.

  „Přestože muži a ženy mluví stejným jazykem, vyjadřují se jinak,“ opakuje známou pravdu i britská spisovatelka a sexuální poradkyně Linda Sonntag. Proto opatrně, ponechte si některá svá tajemství, a když už se s nimi budete chtít svému milému svěřit, zvolte vhodný způsob komunikace!
  Nemusí vědět všechno

  Ostatně, psychologové podotýkají, že jen málokterý vztah unese absolutní otevřenost. Podle nich by tak na seznam informací s embargem měly patřit i vaše osobní sexuální fantazie s jiným partnerem, sny o bývalém – a hlavně jeho soukromí, od hygienických návyků až po jeho finanční situaci. Stávající protějšek opravdu nemusí vědět nic, co se ho netýká! Říká se tomu etika partnerských vztahů. Přece ctíte intimitu jako takovou, nebo ne?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  Vaše kamarádky se milují stěží jednou za měsíc, zatímco vy někdy i několikrát
  Neochota uspokojit partnera, výmluvy, nepostačující uvolnění, žádné vzrušení.
  Ať už chodíte s někým novým, nebo máte vztah 20 let, nemusí být lehké
   Hodně lidí chce vědět, co dělat, aby jim to ve vztahu klapalo. Každý ví, že velmi účinným prostředkem je
  Sekce: Láska
    Je váš vztah o lásce, sexu či porozumění, nebo spíš připomíná minové pole
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Pánové, po tomhle nebude chtít nic jiného!
  Pánové, po tomhle nebude chtít nic jiného!
  20.08.18 | Láska, Intimita
  Čím vystřelíte svou drahou polovičku v posteli až ke hvězdám? Pokud jste šikovní, je to
  Tyhle triky vám doporučí všechny holky
  Tyhle triky vám doporučí všechny holky
  20.08.18 | Láska, Intimita
  Chlapi, nevíte si v oblasti orgasmu rady? Zeptejte se na radu samotných žen!
  Tohle je obrovská sexuální výhoda chlapů, kteří pijí pivo!
  Tohle je obrovská sexuální výhoda chlapů, kteří pijí pivo!
  20.08.18 | Láska » Intimita
  Pivo je zkrátka tekuté zlato. Vědci přišli s novým tvrzením, které je pozitivní

  REKLAMA:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost!
  Retro look: Líčení ve stylu třicátých let. Probuď v sobě ženskost! Světlá pleť, výrazná maskara na horních řasách, tenké obočí do
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá! Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené domy
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty
  Maska z kočičí podestýlky i řasenka ze sušenek, tak zní podivné recepty   Netradiční až šokující tipy na to, jak být krásnější, si ženy
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády