• dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • KRÁSA:

  Statistiky uvádějí, že různou formou problematické a
  Pečlivě upravované obočí by mělo být základem
    Injekce s botulotoxinem se stala běžnou součástí
    Většina lidí, kteří začnou posilovat, se

  Prsa jako radar. Co všechno muži vyčtou z velikosti a tvaru ženských prsou?

  01.05.17 | Část: Láska, Intimita

  Prsa prostě nikdy neomrzí. Jaká tajemství může odhalit dámský výstřih? Informace o budoucnosti v něm sice nikdo nenajde, zato pánové tam prý nalézají nejen charakterové vlastnosti jeho nositelky, ale i to, jaká je v posteli. Sedí to? A do jaké kategorie patříš ty?

   

  Velikost č. 1 - Něco mezi peckou a lentilkou

  Muži jsou prostě necitové a jejich výroky je nutno brát s humorem. Co jiného nám také zbývá? I název „lentilky pod kobercem“ určitě vymyslel nějaký génius. Nicméně do této skupiny patří dámy, ke kterým příroda nebyla moc štědrá. Ale co jim na hrudníku schází, dožene se v hlavě!

  Bývají prý hodně inteligentní, mazané, přemýšlivé a diplomatické chování mají v malíku. Co se milování týká, tam je to trochu složitější.

  Přijít jim na kloub a nastudovat správný manuál trvá delší dobu. Jen ta šťastná, která má ideálního partnera, je uvolněná a vášnivá. V opačném případě je to bída s nouzí. Takže si svoji neschopnost netrpěliví milenci odůvodní obvodem hrudníku? To se dalo čekat, jak jinak!

  Velikost č. 2 - Od švestky až po rajče

  Všechno, co by se údajně vešlo do menší sklenky na víno, spadá do této skupiny. S trochou nadsázky by se dalo říct, že slečny pyšnící se touto chloubou mají pohádkový život! Jsou společenské, v kolektivu velmi oblíbené.

  Mnoho lidí si k nim chodí pro radu, protože vždycky dokáží nazvat věci pravými jmény a přijít na efektivní řešení problémů. Nejsou náročné a spokojí se s málem. A to platí především na milostném poli. Často se podřídí, jsou poddajné a drží se hesla: „Lepší drobné ústupky, než vážné komplikace“.

  Taky tě napadla hrdinka filmu 50 odstínů šedi? Trefa! Ta byla tak submisivní, až si nechala líbit úplně všechno! Další typ ženy je ale pravý opak. Ta není nikomu nic dlužná!

  Velikost č. 3 - Jablíčka a hrušky

  Není hruška jako hruška, pozor na to! Mít postavu jako tenhle typ ovoce, to zrovna není celoživotní sen. S výjimkou Kim Kardashian, ta by mohla reprezentovat zásobu sladkých plodů pro celé Česko. Když se však jedná pouze o poprsí, to je úplně jiná rovina.

  Majitelky trojek jsou ctižádostivé, nezávislé, náročné a smyslné. Spoléhají se pouze samy na sebe. V ložnici je to s nimi jedno velké dobrodružství, protože jsou náruživé. Je těžké je uspokojit, nedrží se moc při zemi. A krotit jejich vášně se moc nevyplácí! Stejně jako mít takovou paní za sousedku. Moc večerního klidu si pak neužiješ. 

  Velikost č. 4 - Od balónku po meloun

  Jedna si pořádně napěchované tvary nechává udělat pomocí plastické chirurgie, druhá je má od přírody a měnila by hned za menší model. To si člověk nevybere. Že to s nimi ale není lehký úděl, to je bez debaty. Žena „s velkýma“ je středem zájmu a čelí velkému očekávání. Každého muže automaticky napadne třeba porno, protože má vsugerováno, že XXL prsa musí nutně znamenat dračici. Jenže opak je pravdou.

  Obdařené paničky bývají v posteli trochu zakřiknuté, nesou těžce tlak okolí a cesta k jejich kalhotkám vede většinou před srdce. S tím ale málokdo počítá! Sice umí prodat svoji ženskost, ale když dojde na věc, suverenita se schová pod postel. Tak jak to vidíš, sedí tyhle vzorce?


  „Cože? Posuzovat člověka podle hrudníku? To je trochu moc,“ říká třicetiletý Martin. „Měl jsem hodně žen s různou velikostí a musím říct, že každý člověk je originál,“ vysvětluje s tím, že takovými věcmi se vůbec nezatěžuje. On sice ne, ale sedmadvacetiletý Patrik už trochu ano.
  „Možná na tom něco bude, to je fakt,“ povídá zamyšleně. „Moje dvě bývalky měly dvojky a byla to s nimi v posteli trochu nuda,“ přiznává upřímně. „Zkusím si jako příští přítelkyni vyhlédnout nějakou s většíma. Schválně, co to udělá,“ směje se.

  Prsa? Hlavně, že jsou!

  Naopak třiatřicetiletý Lukáš má jasno. „Moje ex má skoro nulky, a i když si o tom můžete myslet cokoliv, v posteli se jí nikdo nevyrovná,“ popisuje situaci. „Když jsem s ní spal poprvé, nevěděl jsem, co od toho čekat, protože působila křehkým dojmem. Ale když to na mě rozbalila, nestačil jsem zírat,“ vypráví zážitky. A není sám.

  Pětatřicetiletý Míra taky hlasuje pro menší než malé… „Vždycky jsem vyhledával větší prsa,“ povídá odhodlaně. „Ale můžu vám říct, že to je blbost. Naopak jsem si vzal tu s jedničkami a neměnil bych. Ani v životě a v ložnici už vůbec ne,“ dodal nám trochu naděje, že na košíčkách zase tolik nezáleží. (Asi je pro svoji přítelkyni tím pravým, neboť jedničkářky se podle teorie oddávají jen těm vyvoleným.)

  Ach ty předsudky! Proč pro někoho malá ňadra musí nutně signalizovat nudu v posteli a ta velká zase divočinu? Zdání klame a stejně se o tom každý přesvědčí. Dřív, nebo později. Není důležité, co máš, ale jak s tím umíš zacházet!

  Že se prsa skloňují ve všech pádech a dokonce i v situacích, které bys rozhodně nečekala, o tom se můžeš přesvědčit ve videu. Paní se chtěla projet autem a při rychlé jízdě vypadlo něco úplně jiného než airbag! Chudák řidič, jak se mohl soustředit na cestu?

  скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
  (hlasů: 0)
  Související články:
  My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak
  Jak se ve vteřině cítit naprosto božsky? Vyjádřete svoje já, svoji sexualitu a ženskost v něčem, co muži milují! Na
  Nesnášíš se, protože jsi: příliš tlustá, děsně hubená, máš velký zadek,
  Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že
  Jsi právě teď na lovu muže svých snů? Dej si pozor! Někteří muži by pro tebe totiž měli zůstat tabu. Tady máš hned
  Poznámky k článku:

  Sex a vztahy:

  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  Muži mají dvakrát víc orgasmů. Ženy je ale pomalu dohánějí
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Často se rozdíly mezi pohlavími připomínají v souvislosti se zaměstnáním, neboť
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  Pravidelný silný orgasmus je skvělou prevencí vysokého tlaku
  16.02.19 | Láska, Intimita
  Pravidelný sex několikrát týdně je výbornou prevencí vysokého krevního tlaku.
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  Překvapivý spojenec při snahách o otěhotnění: Ženský orgasmus
  16.02.19 | Láska, Intimita, Rodinná
  Řada odborníků zabývajících se lidskou sexualitou dlouho zastávala názor, že

  Počasí:

  POPULAR:

  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  Co se bude nosit letošní podzim? Beauty trendy z přehlídkových mol podzim/zima 2016
  28.10.16 | Krása, Kosmetika
  Už víš, v čem letos na podzim zazáříš? Nemluvíme teď o dokonalém kabátu
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!
  Ideální ženské tělo? Víme, jak vypadá!   Každá země má svou představu o tom, jak má vypadat ideál ženské siluety. Aspoň to
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru
  Jak udělat domeček pro panenky z papíru   Tvorba domečku pro panenky papíru není nijak složité. Barn, dvoubarevná a světle zelené
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší?
  Líčení podle barvy očí: Víte, co vám sluší? Nemusíte je líčit vůbec nebo klidně použít jen řasenku, ale pokud chcete oči trochu zvýraznit a
  Desatero o žloutence
  Desatero o žloutence
  17.03.17 | Zdraví
     Deset důležitých otázek a odpovědí o infekční hepatitidě typu A a B.
  Bikram jóga
  Bikram jóga
  26.08.17 | Zdraví, Fitness
  Bikram jóga se cvičí ve speciálních devadesátiminutových lekcích, které
  Copyright © 2014 Ženské řády.Cz | Design by ALEX- Ženské řády